Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 sty 2013, 17:03

Gosia te kupki to może być reakcja na antybiotyk. Nie zwasze od razu jest reakcja, moja Marcelka po 5 dniach brania augumentinu dostała takich kupek właśnie

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 sty 2013, 17:15

ale on miał zastrzyki myślałam że wtedy tak nie jest :ico_noniewiem: że one nie obciążają brzuszka nawet probiotyków się nie daje.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 sty 2013, 18:35

Gosia coś mi się wydaje że gdybyśmy spotkały się i usiadły przy jakimś winku to mogłybyśmy całą noc przegadać żaląc się na naszych mężów. Kanapowcy paskudni :ico_zly:
Co do Maksia to może rzeczywiście to jakaś alergia :ico_olaboga: Oby nie...bo odbudowa nabłonka jelita trochę trwa...Jolka jak już pojawił się śluz i to pobolewanie brzuszka to mimo że alergen wykluczyłam to jeszcze z 2 tygodnie się męczyła niestety zanim jelitka się zregenerowały. Ona miała alergię na białko mleka krowiego i białko jaja kurzego.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 sty 2013, 19:07

Witajcie - Gosia ma śluzowate kupki a u mnie dzisiaj sie pojawiła zielona kupka:/
Zastanawiam sie czy nie po tym jogurcie?
Po jarzynkach raczej zolte normalne kupki byly.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 sty 2013, 20:26

Dziewczynki! Mam w sobote gości dwa małżeństwa i musze coś przygotować - placki to mysłalam o serniku, szarlotka sypana i tiramisu, na ciepło sandwiches ale musze zrobic jeszcze sałatkę wiec prosze o szybki, tani a dobry przepis na sałatkę!!!!!!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 sty 2013, 20:41

Witajcie - Gosia ma śluzowate kupki a u mnie dzisiaj sie pojawiła zielona kupka:/
Zastanawiam sie czy nie po tym jogurcie?
Po jarzynkach raczej zolte normalne kupki byly.
Mamusia nie martww sie zielonymi kupkami - teraz kolor jest w zaleznosci od jedzenia i zielona kupka gdy nie ma innych dolegliwosci to nie jest nic złęgo. Marcinek czesto ma zielone kupki ,ale lekarka nam powiedziala ze to od żelaza np w kaszkach,mleku,witaminach albo poprostu od jedzonka sloiczkowego i skoro nie boli go brzuszek,nie ma wysypki to takie kupki są zupełnie ok!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 sty 2013, 22:50

Kanapowcy paskudni
tak wychowałyśmy to tak mamy :ico_olaboga: a winka to bym się napiła. Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na winku carlo rossi rózowe uwielbiam :-) ale chęci złapałam :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
to jeszcze z 2 tygodnie się męczyła niestety zanim jelitka się zregenerowały
teraz takie białe grudki są no i robił z 6 razy dzisiaj :ico_olaboga: i mam problem z tym glutenem bo na dobrą sprawę tylko parę razy dałam i to malutko zjadł bo w kaszce było. No i co teraz przydałoby się nic nie dawać prawda? Czy dawać ten gluten :ico_noniewiem: jak radzicie?

Mamusia madleine dobrze pisze jak nie ma innych objawów to nie ma co się martwić.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 sty 2013, 23:00

winku carlo rossi rózowe uwielbiam :-)
ojjjj ja też MNIAM Gosia ale smaka narobiłaś osz ty :ico_nerwusek:

Mamsuia współczuję @... ja jeszcze nalezę do szczęśłiwych któesą bez @ :-D i niech tak długo zostanie....

No i cały dzień po za domeme.... mam cie byłam w MOPSie i kolejka na 2h móię że nie bedę tyle czekać z dzieckiem że wejdę tylko bo ja nie wniosek składać tylko dostarczyć pismo ze M znalazł pracę i weszłam z kobietą 30 sec i załatwione... ludzie oczywiscie kręcili nosem ale proszę Was czekać 2h po to żeby 30 sec być w srodku :ico_puknij: no a później pojechałam na szoping i się nie nachodziłam bo zaraz M zadzwonił zebym po niego przyjechała... więc kupiłam sobie w crossie 2 pary gaci w cenie jednej tzn druga za złotówkę wiec za 2 pary zapłąciłam 140,90zł a nie zdążyłasm ani do ZARY ani do KAPPHAL wejść i smyka więc w sobotę powtróka...

M wrócił dzisiaj z delegacji i Kai kupił grzechotkę z Fishera taką żyrafkę a mi kolczyki :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Rozmawiałąm z siostra przed chwilą i mówi ze mama do niej dzowniła i płakała bo podejrzewają u niej białaczkę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Boziu drogi tak mi smutno bo jeszcze ostatnio nadawałam na nią ze odwraca kota ogonem (BI MAMA TROCHĘ PRZESKROBAŁA) I MÓWI JAKA TO CHORA NIE JEST A TU MASZ BOZE POWINNAM SIĘ POWAZNIE PUKNĄĆ W GŁOWĘ :ico_puknij: (sory za caps)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 sty 2013, 23:01

M taki zmęczony że zasnął z pilotem w ręku :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lut 2013, 00:06

Kasia zdrówka dla mamy...żeby podejrzenia okazały się niewłaściwe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
więc kupiłam sobie w crossie 2 pary gaci w cenie jednej tzn druga za złotówkę wiec za 2 pary zapłąciłam 140,90zł a nie zdążyłasm ani do ZARY ani do KAPPHAL wejść i smyka więc w sobotę powtróka...
Pochwal się co kupiłaś... szalejesz :ico_brawa_01:
Też bym chętnie na zakupy skoczyła tylko że cały czas sobie obiecuję że wreszcie wezmę się za siebie i schudnę, a wtedy szafa pełna ciuchów w mniejszych rozmiarach :ico_noniewiem:
Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na winku carlo rossi rózowe uwielbiam :-)
Mmmmm....ja też uwielbiam :564:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość