Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 11:29

wisnia, to faktycznie nie macie za wesoło. współczuję :(

A nad Zuzką nie pozostaje nic innego jak praca i tłumaczenie.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 12:13

Wiśnia teraz przed Wami najcięższy okres.Ja musiałam pozaklejać taśmą wszystkie szafki bo mi tak Martyna wszystko notorycznie wywalała z szafek i szufladek :ico_noniewiem:
Musicie to przeczekać :ico_sorki: więc życzę Ci dużo cierpliwości :ico_sorki: :ico_sorki:
mam nadzieję ze szybko znajdziesz dobrą pracę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 12:20

my szafki mieliśmy sznurkami powiązane. teraz też czasem zdarzy się młodemu zajrzeć do szafki i powyjmować jakieś rzeczy, ale raczej nie broi jak z początku. Uwielbia szafkę z przyprawami! :-D A jak doprawiam kotlety i kładę je na stole, to wsadza palucha w przyprawy i wylizuje mi z mięsa :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 12:54

hihi nieźle -smakosz :)

Martyna u mojej mamy raz prawie kilo mąki wysypała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 13:21

nasz, jak był znacznie mniejszy i jakiś cudem niezauważony wszedł do kuchni i otworzył sobie szafkę z przyprawami, to zabrał się do wcinania bułki tartej. A innym razem wylał na siebie olej! Dobra szklanka poszła na spodnie. Do dziś są tłuste plamy. Nie chce to zejść.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 15:24

tak jak zuzka nigdy nie szperala po szafkach to jak teraz mowie karolinie ze nie wolno to ona to samo robi i ja podpuszcza a te zabezpieczenia do szafek dzialaja? a prace bede szukala od polowy sierpnia pol roku kuronia wiec do lipca bedzie pare groszy modle sie tylko aby dziewczyny dostaly sie do zlobka i przedszkola

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 16:11

ja tych zamknięć nie miałam bo u mnie się inaczej szafki zamykają. Ale moja kumpla miała i jej działały. Ja jak mnie Tobiko nie słuchał, dawałam lekko po łapkach mu. Popatrzył na mnie, powiedziałam NIE WOLNO! i koniec. Szedł dalej. Albo wypraszałam z kuchni. Pobeczal, ale zaś przeszło jak nie ustąpiłam. Szybko znajdywał pocieszacza w czym innym :P

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 16:12

wisnia, jest zajefajny sposób na grzebanie w szafkach! Zrób jedną szafkę "dozwoloną". Kubeczki, miski, jakaś chochla, wszystko czym pozwoiliłabyś się bawić dziecku. Dla Damiana miałam szufladę najniższą z foremkami do ciast i plastikami, dla Mileny szafkę z plastikami.
Jak zaczynali szukać w zabronionej, ppokazywałam tą "ich". Działało :)


Już prawie przeprowadzeni.
Jeszcze tylko przekazanie kluczy ze starego mieszkania, i zabranie rzeczy z ogrodu. I wsio.
Ja jeszcze muszę tu i tam podzwonić.

Tibby, czy będzie dziwnie z samym Jaśkiem? A nie wiem. To tylko 3 godziny, a maluchy nie są jakoś bardzo uciążliwe. Milena jest spokojna, Jaś też.
najwięcej się odczuwa jak wracają starsi. Od razu bieganina, pomysły, sprzeczki, dokuczanie albo wygłupy :D

Ja na walentynki kupiłam M czekoladowe serce i włożę mu do kurtki i jak będzie jechał do pracy do zobaczy.
prezentów nie przewidziałam. Dla mnie to nie jest okazja do świętowania. Podobnie jak Halloween :D


FAJNIE MACIE Z TYM ROCZNYM MACIERZYNSKIM!!!!!! :ico_brawa: Skorzystacie???

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 18:49

Poważnie??rok macierzyńskiego??super :ico_brawa_01:
nareszcie jakas kożystna zmiana a nie tylko wszystko w 2 stronę :ico_noniewiem:

Martalka i jak sie mieszka na nowym ??faaaaaaaaaaaaaajnie napewno :)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 lut 2013, 19:02

Poważnie??rok macierzyńskiego??super :ico_brawa_01:
nareszcie jakas kożystna zmiana a nie tylko wszystko w 2 stronę :ico_noniewiem:
nie wiem czy takie super rozwiązanie :ico_noniewiem:
większość mam wraca z macierzyńskiego pół rocznego do pracy ze strachu,że pracę stracą,a co dopiero teraz będzie :ico_noniewiem:
lepiej by żłobków więcej zrobili
takie moje zdanie :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość