Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lut 2013, 16:06

Ja dzisiaj tez wieczorkiem muszę wyskoczyć na shoping bo juz warjuje w domu.
Ja też jadę dziś na zakupy...tyle że z całą zgrają. Zabieramy tatusia prosto z pracy i do Auchan jedziemy. Muszę nakupić małemu kilka słoiczków ze śliwkami suszonymi i jakieś eko warzywka bo chcę zacząć gotować. Ostatnio kupiłam całą pierś z indyka i poporcjowałam na obiadki dla dzieciaków. Już dawno nie gotowałam Joli osobno, jadała razem z nami a teraz jak Tymek będzie mógł jeść już coraz więcej to i Jolka będzie miała zdrowe obiadki...tylko jej nie mam zamiaru miksować :ico_oczko:
No i muszę chyba w nocnik dla Tymka zainwestować bo dziewczynki chyba inne nocniki mają. Jak go sadzam na ten po Jolce to siusiaka ma przyciśniętego :ico_olaboga:
Ale muszę się Wam pochwalić że dziś posadziłam go na chwilkę i była kupka i siusiu :ico_brawa_01: Jeden pampers mniej :ico_sorki:

Madleine musiałaś być wielką fanką Nicka :ico_haha_01: Niezły sen :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Niestety od środy Julię mam chora równo co 8 godzin dostaje temperatury 39 dostaje nurofen temp spada.
Chyba ma to samo co Jola miała. Też temp. bardzo wysoka a potem jeszcze katar i kaszel doszedł i skończyło się na podaniu Sumamed. Minęło jej w sumie dopiero po 2 tygodniach od tych pierwszych objawów.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lut 2013, 20:23

Ale muszę się Wam pochwalić że dziś posadziłam go na chwilkę i była kupka i siusiu Jeden pampers mniej
Brawo dla Tymka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madleine musiałaś być wielką fanką Nicka Niezły sen
Heheh no kiedyś za nim szalałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:


ja jutro z rana na targ po miesko dla Marcinka i warzywka na obiadki dla niego. Nie wiem czy bedzie chcial jesc bo ostatnio jak mu zrobilam zupke to srednio chcial...a słoiczkowe wcina :ico_noniewiem:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lut 2013, 22:17

To mnie zmartwilas Qanchita. Moze jednak u nas obejdzie sie bez antybiotyku chociaż na wieczór znowu miała ponad 38 i do tego katar doszedł. W czwartek ma bal w przedszkolu i bardzo chce iść. Ja juz po zakupach w sumie kupiłam pampersy małemu i rajstopy dla mnie i Juleczki w calzedoni :) a tak to sobie chwile odpoczelam od dzieciaków i domowych kłopotów.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 lut 2013, 00:37

To mnie zmartwilas Qanchita. Moze jednak u nas obejdzie sie bez antybiotyku chociaż na wieczór znowu miała ponad 38 i do tego katar doszedł. W czwartek ma bal w przedszkolu i bardzo chce iść. Ja juz po zakupach w sumie kupiłam pampersy małemu i rajstopy dla mnie i Juleczki w calzedoni :) a tak to sobie chwile odpoczelam od dzieciaków i domowych kłopotów.
Aneta no u Joli też taki katar się pojawił:/ Na taka woda z noska jej leciała :ico_olaboga:
Zdrówka życzę :ico_sorki:
A co do rajstopek to też uwielbiamy z Jolką calzedonie. I jak są wyprzedaże to za grosze te rajtuzki można kupić a są niepowtarzalnie piękne wzory :ico_brawa_01:

My też po zakupach. Dla siebie kupiłam tylko lakier... pomarańczowy :-D Pomalowałam sobie pazurki i humor trochę lepszy :ico_sorki:
Jak mi niewiele potrzeba :ico_oczko:
Tymkowi skapnęło się kilka słoiczków, body z 5-10-15 i kubek niekapek
o taki (tylko kolor zielony):
Obrazek
Jola ma taki i mały dziś z niego pił trochę wody :ico_brawa_01: A że siora nie chciała oddać bratu swojego to musiałam kupić dla niego.
Ma sylikonowy ustnik jak smoczek.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 lut 2013, 08:54

hej dziewczyny
to ładnie dziecko urządziłam bez tych priobotyków :ico_zly: :ico_zly: :ico_puknij: :ico_puknij:
A do tego Maks znowu źle spał i budził się z płaczem :ico_olaboga: kaszel jeszcze ma z tamtej choroby no i czasem katar, a w ogóle taki drażliwy i zły. Załamię się jak znowu choroba :ico_olaboga: no i tyle popiszę bo jęczy, a w ogóle mało na forum jestem bo koleżanka u mnie jest więc przez tydzień nie będę częstym gościem na forum.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 lut 2013, 19:25

O, widzę że korzystacie z weekendu :-)
Pustki że hoho.
A do tego Maks znowu źle spał i budził się z płaczem :ico_olaboga:
A może zaczynają go ząbki męczyć? Nie ma jeszcze przecież ani jednego.
Zdrówka!!!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 lut 2013, 21:06

HEJ wAM JAK WEEKEND MIJA? ( sory za caps)
Moj maz wlasnie pojechal do mojego brata na noc a ja zostalam z małym - na szczescie juz śpi :-)
Zamówiłam sobie płytę Chodakowskiej i mam zamiar cwiczyc - wiosna w koncu idzie :-)
Co tu tak pusto?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 lut 2013, 21:14

ja będę rzadko zaglądała na forum bo jak pisałam koleżanka na tydzień przyleciała do mnie z córką. Teraz akurat pojechała z Pawłem do kina. Maksio śpi ale nie wiem czy się nie obudzi, zasnął o 19 i nie wiem czy to już na noc. Bo mało spał w dzień ale co się dziwić dom pełen dzieciaków był.
Daję Maksiowi Dicoflor w kropelkach podobno bardzo dobry priobotyk. No i dzisiaj tylko dwie kupki były :ico_sorki: myślę że już się prostuje :ico_sorki: no i jutro już będę mu podawała jedzenie bo przez te dni tylko na cycku moim był.
A może zaczynają go ząbki męczyć? Nie ma jeszcze przecież ani jednego.
tak jakoś ubzdurałam sobie że będzie miał tak późno jak Tomek. Tomek 11 miesięcy pierwszy ząbek. No ale widać że go swędzą bo lubi tak gryźć lubi jak się go masuje ale to już spory czas tak lubi więc sama nie wiem :ico_noniewiem:

Gosia fajny ten kubeczek :ico_brawa_01: w sumie ja z Tomkiem od zawsze butelkę miałam no i późno z niej zrezygnował więc z żadnych takich kubków nie korzystaliśmy.
o i muszę chyba w nocnik dla Tymka zainwestować bo dziewczynki chyba inne nocniki mają
ja dla Tomka miałam taki fajny że potem nie chciał siedzieć na innym. Pamiętam że jak pojechałam do Irlandii to koleżanka mi tam kupiła taki sam nocnik i jeszcze go zabierałam do Polski bo już tego kształtu nigdzie nie mogłam znaleźć :ico_olaboga: szukałyśmy z mamą dla siostrzenicy i nie znalazłyśmy. A naprawdę super :ico_sorki: Bardzo wygodny.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 lut 2013, 21:19

to ja chyba tez musze zainwestować w nocnik powoli. Gosia pokaz jaki to nocnik?
Dzisiaj Marcinek coś miał rzadkie bardzo kupki no i czesto - zazwyczaj robi 2 na dzien a dzis bylo chyba z 5 ;/ nie wiem po czym bo nic nowego nie jadł ;/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 lut 2013, 22:05

madleine a może przez ząbki? Marcinek jeszcze nie ma ząbków prawda?
A tego nocnika nigdzie nie mogę znaleźć jak znajdę to wam pokażę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości