misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 13:24

Dziewczynki macie racje przezylam koszmar,ale ja wiedziałam,ze przy dawce 30mg na dzień czuje sie super Milena rosnie ma sie dobrze to po co co kolwiek zmieniać? ja juz tak rok brałam te sterydy i mnie nic nie było to endo kazała zmniejszyć dawke no nic wracam do 30mg zadzwonie do Profesora i jego zapytam bo widze,że endo w tym temacie ufac nie mogę a na badanie kortyzolu co 4 dni mnie nie stac bo kosztuje 40zł a juz go badałam z 5 razy :ico_sorki: Dzięki Bogu,ze mała fika :ico_sorki:

Tibby Przepiekny ten ciuszek jest,wrecz boski :ico_brawa_01: i nie drogo moim zdaniem :ico_haha_02:
U mnie spokojnie większość czasu leżakuje. Psychicznie różnie dopadają mnie humorki, dołki
Najwazniejsze,ze u was wszystko dobrze,lezakuj sobie czytaj książki właśnie i zleci,w tej chwili chodzenie po pokoju to już coś super :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 13:32

mi też się strasznie podoba. jeszcze poluję dziś na jedną aukcję z kompletem z łosiem, ale nie sądze bym wygrała.. mój komp nie osiąga zawrotnych prędkości działania :P

o, na to poluję:
Obrazek

jeszcze bardzo mi się podoba to:
http://img14.allegroimg.pl/photos/orygi ... 2996589737

i to:

http://img14.allegroimg.pl/photos/orygi ... 2996499172

ale to wszystko aukcje więc muszę czekać do ich zakończenia. nawet przypomnienia mam w tel na dany dzień ustawione :P

nie wstawiam zdjęć bo mi pokazuje, ze za duze a nie chce mi się zwyczajnie zmniejszać ich i wgrywac na serwer specjalnie/ :ico_wstydzioch:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 13:46

tibby Wszystkie są przesliczne,ale mi sie najbardziej podoba ten bodziak i ten drugi zestawik z koalą :ico_haha_02: Ja jak w ręku będę miała tą sukieneczke to pokaże wam, bo ja załapuje się na FB od dziewczyn,kurcze te niektóre ciuszki jak nowe :ico_szoking:
i zbiera mi się mysle,ze nie jest za wczesnie na robienie juz wyprawki? :ico_noniewiem:
Za wózek moja sąsiadka chce ode mnie 100zł mówi,ze troszke cięzki jest,ale ja i tak na parterze mieszkam wiec jest ok i ładny kolor bo bordo no i 3 częściowy więc się chyba opłaca?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 14:12

100zł za wózek? kochana, ja bym brała! jak się wam nie sprawdzi to najwyżej kupicie lepszy.

kochanie, jesteś już zaraz w 27tc więc myślę, że oto dobry moment. przed porodem jeszcze i tak masa rzeczy do zrobienia. pranie, prasowanie, łóżeczko, pościel, torba do szpitala, kosmetyki do kupienia, pieluchy... oj, będzie się działo! a czas ucieka, oj ucieka. Kiedyś trzeba zacząć ;) wątpliwości co do kompletowania ciuszków to ja powinnam mieć, bo to nawet nie połowa, ale jak okazje są, to po co czekać czy się wstrzymywać ;P

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 14:33

misia ale miałaś przeżycia :ico_olaboga: , dobrze, że zapanowałaś nad tym :ico_sorki: :ico_sorki:
tibby super ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja już wróciłam zadowolona, załapałam się na makijaż, od razu lepiej człowiek się czuje, no i wygląda :-D ,


zaraz będziemy jeść rosołek, potem trochę ogarnę mieszkanko,

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 15:18

Ja to sie dzisiaj zmusilam jakos do sprzatania nawet dwa prania dzis zrobilam hehe wiec nie jest tak zle z moim lenistwem dzisiaj :-P obiad tez zrobilam i juz nawet z mezem zjedlismy :-)

misia to rzeczywiscie mialas koszmar ale jak dobrze ze juz wszystko jest OK. nie czekaj tylko dzwon do swojego profesorka i szybko mu mow co sie wydarzylo nie bagatelizuj tego! ufff dobrze ze z malutka tez wszystko OK.

tibby ubranka i te kompleciki prze cudne poprostu... :-D

jenny lezakowanie nie jest az takie tragiczne ... zawsze mozesz sie pocieszyc tym ze jak juz dzidzia bedzie na swiecie to juz tyle czasu na takie blogie lezenie nie bedziesz miec czasu wiec teraz jak trzeba to nic tylko sie cieszyc. wszystko bedzie dobrze i juz lada dzien zobaczysz bedziesz mogla dluzsze spacery sobie urzadzac niz tylko po pokoju :-)
Za wózek moja sąsiadka chce ode mnie 100zł mówi,ze troszke cięzki jest,ale ja i tak na parterze mieszkam wiec jest ok i ładny kolor bo bordo no i 3 częściowy więc się chyba opłaca?
no kochana nic tylko brac ten wozek jak tylko tyle chce za niego a jest w dobrym stanie to bierz bo taka okazja moze sie juz nie powtorzyc :-) tak jak tibby pisala tez ze jesli sie nie sprawdzi wtedy kupicie nowy ale poki co mozesz miec ten za bardzooooooo male pieniadze!

tibby a misia to czasem nie w 25 tyg. cos Ci sie chyba pomylilo z tymi 27 ...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 16:35

tak moni, zdecydowanie mi się pomyliło :P

dziś popołudnie bez Tobika, bo moja mama zabrała młodego i pojechała do swojej mamy :D uff, odpoczniemy z M.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 18:48

i mogę książke czytać na siedząco i chodzić po pokoju:-).
jak chcesz to ci prześlę ebooki na maila... "50 twarzy Graya" i dwie pozostałe części.
Książka na fali, dużo o niej się mówi więc i ja się dołączyłam do grona czytelniczek :ico_oczko:
hmmm tylko nie wiem czy książka wskazana dla :ico_ciezarowka: :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 18:56

moni, prześlij i miiiiiii ! martoosia04@gmail.com

za 3 dni zaczynamy 5mc!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 19:11

Moni26 dzięki za propozycje, ale lubie bardziej wersje papierową niż e booki.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość