dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 lut 2013, 22:32

jak miło was tu widziec :-)

asieńka
alez wam super...pieniądze teraz wam bedą potrzebne na remonty , ale to na konkretny cel idzie... :-) to już wasze i nikt wam tego nie zabierze!!! :ico_haha_02: . Nasz dom też wymaga ciągłych remontow, bo moi rodzicie nic nie robili od 30 lat...jak postawili tak i zostało...bo moj tato lubił sobie popić...i na to zawsze szło najwiecej kasy :ico_wstydzioch: ...dlatego my też mamy duuuuuużo pracy...jak spłacimy ten kredyt to następny bierzemy...

ryba gratuluje pierwszych ząbeczków :ico_brawa_01:
Bo jak mnie nie ma kilka dni to już nikt nic nie napisze
ta....i jak mnie nie ma to też :-P :-) a tak głupi samej z soba pisac :ico_oczko: co u was???

wiśnia...duzo cierpliwości życze :-)

asiab sama robisz sukieneczke??? :ico_szoking: śliczna...i jak słodko pozuje Uleńka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 lut 2013, 22:37

Dzwoneczku juz zrobiłam :) spódniczkę tutu Ula bedzie małą baletnica na swoim roczku zrobienie 15 min i kupno potrzebnych materiałów kosztowało mnie może razem 28 zł a nowe takie spódniczki ponad 50 zł najtańsze a tak córeczka ma coś spacjalnego od mamusi . Dzięki Mad która mi linka podesłała jka zrobić taką spódniczkę

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 lut 2013, 22:40

asiab a cha...to poczekamy do roczku i zobaczymy Uleńkę w tej sukieneczce...zdolną ma mamusie :-D . Na zdjęciu troche widac, ale pewnie w całej okazałości będzie cudniejsza :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 lut 2013, 22:46

Was to chyba trzeba pogonić, żebyście coś napisały :-D

wisnia3006 wytrwałości życzę.
Ja i dzieci chore :( grypa nas rozłożyła :ico_zly: :ico_zly:
Zdrówka :ico_pocieszyciel: Sukieneczka Ulki extra. Zresztą Ulka sama w sobie pięknisia :-)
wyprowadzamy się
No to extra..., a to jakaś nagła decyzja czy co, bo Wy się budujecie tak?
ja sie pochwale
Chwal się, chwal, czytałam już na FB, długo musieliście czekać ale wreszcie się doczekaliście :ico_brawa_01:
dzwoneczek tak to już jest z remontami, że czasami lepiej byłoby postawić dom od podstaw niż naprawiać stary. Masz rację, Ciebie zabrakło i cisza, gdzie się podziewałaś, jak ćwiczenia?

A my byliśmy na "wakacjach" w Kołobrzegu :-D
Poza tym chorobowo, nic poważnego, bo byliśmy u lekarza i Cezary ma poprostu kaszel ale zawsze to mało komfortowa sytuacja.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 lut 2013, 23:10

, gdzie się podziewałaś, jak ćwiczenia?
ja cały czas tu byłam :ico_oczko: :ico_haha_02: codziennie przychodziłam...ale co tu pisać jak nikt nie czytał :ico_oczko:
Zaczęłam już 4 tydzień ćwiczeń :-D skalpel idzie bez zadyszki...a killer to jest to co lubię po skalperze :-) . 7 cm mniej w tali, i 2 cm w biodrach mniej...oraz prawie 4 kg schudłam :-D . A pochwaliłam sie....bo jestem z tego dumna :ico_haha_01:
A my byliśmy na "wakacjach" w Kołobrzegu
o proszę...i jak Cezaremu sie podobało? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 lut 2013, 23:23

Asiab - ten mam w planach tutu dla Zuzi ale ostatnio kiepska pogoda i nie po drodze i do pasmanterii!

Dzwoncu - kurcze ladne rezultaty !!!!!Brawo !

I widze z suwaczka,ze do pracy wracasz....

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

06 lut 2013, 09:32

pieniądze teraz wam bedą potrzebne na remonty , ale to na konkretny cel idzie... :-) to już wasze i nikt wam tego nie zabierze!!!
No właśnie, i to mnie pociesza :-) Ja teraz też wzięłam kredyt- co prawda mamy kasę odłożoną, ale to na budowę idzie.. a na remont z bieżących dochodów M to raczej nie wprowadzilibyśmy się szybko :ico_sorki: Kasa potrzebna zawsze...
asiab sukienka zapowiada się na wystrzałową :ico_brawa_01: ale do tego też trzeba mieć zdolności- ja zawsze miałam dwie lewe ręce do takich rzeczy :ico_oczko:
a to jakaś nagła decyzja czy co, bo Wy się budujecie tak?
Nagła decyzja, sytuacja rodzinna trochę nas zmusiła do tego, ale i tak nie ma tego złego... :ico_oczko: Budowa będzie dalej, a co tam, kiedyś w końcu zakończymy ją :ico_wstydzioch:
A my byliśmy na "wakacjach" w Kołobrzegu :-D
i jak się podobało?
A pochwaliłam sie....bo jestem z tego dumna :ico_haha_01:
a no chwal się bo masz prawo!! Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szkoda że jak nie dotrwałam, jeden dzień zawaliłam a potem się już posypało :ico_wstydzioch:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

06 lut 2013, 22:30

witam
jak minął wam dzień???

U mnie ok, dzień jak co dzień... :ico_haha_02:
Budowa będzie dalej, a co tam, kiedyś w końcu zakończymy ją :ico_wstydzioch:
o ja...zapomniałam ze wy tez i sie budujecie... :ico_szoking:

ryba
musze iść do pracy, nie dośc ze sytuacja materialna mnie do tego zmusza, a po drugie to już było zaplanowane na wiosnę 2013r jak byłam w ciązy.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

06 lut 2013, 22:38

Ja siedzę z dziećmi w domu wziełam zwolnienie na Franka był u lekarza dziasiaj i ma wirusowe zapalenie gardła kolejne leki w tym tygodniu w samej aptece zostawiłam 100 zł na syropki :ico_zly: ehhhh kiedy to wszystko sie skończy.

Dziś odkryłam kolejny ząbek Ulci wiec mamy 5 i 6-sty w drodze. Zrobiłam zaproszenia na roczek małej po to by teście wiedzieli kiedy maja przyjść bo już tesciowa chce namieszać mi w moich planach :ico_zly: a tak ma czarno na białym napisane kiedy wyprawiamy dziecku i musi sie do tego ustosunkować.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

06 lut 2013, 23:18

asiab gratuluje kolejnych ząbkow :ico_brawa_01: i zdrówka dla Franusia :-) .Ja w jesień zostawiłam fortunę na leki. :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość