Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 22:01

witajcie;)

znow mnie dlugo nie bylo.... sorki...

Bylam u Gina i z wiesci to sa 2 Sliczne Serduszka!!! wprawdzie 1 jest troszke mniejsza Fasoleczka ale zapewne podrosnie mam sie nie marwic....

chlopcy niestety choruja;( i daja w kosc.......

a co tam u was? jak dzieciaczki:)??

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

12 lut 2013, 00:05

Tibby Kochana 4,7kg to I tak nie duzo. Moze jakies cwiczenia pomoga na bole plecow Joga?
Monica trzymam mocno kciuki za usg. Super, ze mozesz isc z mezem :ico_brawa_01:

A mnie brzuch caly dzien boli. Taki napiety jest.
Jutro wtorek, coraz blizej piatku :-D

Dobranoc mamusie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 lut 2013, 08:45

Brodzikowa, witam cię! juz się o ciebie zaczynałam martwic! SERIO! Proszę, pojawiaj się częsciej jak możesz.
zioło, nie wiem czy jakieś cwiczenia pomogą... probowalam i jakoś zero efektów. Póki co staram się odpoczywac kiedy mogę.

4,7kg to też moim zdaniem nie za wiele jak na 5mc i prawie połowę ciąży, ale widac dla gina to za dużo :( A ja się na serio nei objadam słodkim. A waga będzie rosła, bo dziecko rośnie... czego on ode mnie oczekuje...? glupiec i tyle!

monika, powodzenia na usg :) doczekałaś się, co? ;-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

12 lut 2013, 09:14

Witam Was kochane :-)

oj tak Tibby doczekalam sie w koncu po 3 miesiacach zobacze mojego maluszka na monitorze :-) juz przebieram nogmi i odliczam godziny bo USG mam na 12 w samo poludnie :-) bardzo sie ciesze ze z mezem jade :-) dla mnie to wazne zeby byl przy mnie w takim momencie i taka mi wczoraj niespodzianke fajna zrobil :-) co prawda po USG bedzie musial jechac do pracy ale najwazniejsze ze tez zobaczy maluszka :-) ja to tak jak wczoraj pisalam ze pewnie w nocy nie bede mogla z wrazenia spac i tak bylo :-P co chwile sie budzilam i patrzylam na zegarek ktora godzina ehhh ale jakos przespalam noc choc raz mi sie jakis koszmar snil ze sie predko obudzilam i taka wystraszona bylam :ico_olaboga:
bede po USG to zdam Wam relacje a tymczasem ide ogarnac troche mieszkanko.

Milego poranka :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 lut 2013, 09:18

ja zajadam śniadanko właśnie.
podłogi pozamiatne, Tobiko w dresie i pilnuje czy nie sika po kątach :D
pomysłu na obiad nie mam, bo pomidorowa się skończyła.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

12 lut 2013, 09:43

Witajcie
A ja wczoraj wieczorem
Wypilam sobie herbatke Na dobry sen. Na pewno w skladzie byla lawenda, rumianek I cos tam jeszcze. Juz dawno tak dobrze nie spalam. Chyba czesciej bede ja pic.
Moj brzusio Juz rosnie z dnia Na dzien. Alez sie ciesze. Niech bedzie coraz wiekszy. Kochane nie wolno nam zbytnio przejmowac sie kilogramami. Wazne, ze dzidzie maja sie dobrze I my tez. Kilogramy zawsze pozniej mozna zrzucic.
Mam nadzieje, ze zleci szybciutko w pracy I do domku.
Na wielkanoc mam 2 tygodnie wolnego, a to Juz niedlugo.
monika Kochana powodzenia Na USG.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

12 lut 2013, 09:44

tibby moze jakis makaron zapiekany?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 lut 2013, 09:50

ja osobiście nie przepadam za takimi makaronami.
w sumie siedzę dziś caly dzien sama z mlodym, więc pewnie tylko dla mnie nie będzie mi się chciało gotowac :P
muszę młodego wyciagnac dzis na spacer, bo oszaleje w domu tyle godzin z nim. A póki co pogoda słoneczna. :ico_sorki:

wczoraj przyszły mi dwie z kupionych rzeczy dla młodego - komplet łoś i kombinezonik cieniutki w panterkę :) szafa się zapełnia powoli :) :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

12 lut 2013, 09:55

Monika, do 12 szybko przeleci! Czekamy na relację!

Brodzikowa, pisz częściej bo jesteśmy ciekawe ci u Ciebie i dzieci! Super, dzieci zdrowo rosną to najważniejsze. Jak się czujesz?

Tibby, wiesz, to naprawdę nie dużo, przecież masz już prawie połowę ciąży, kochana! To niewiele, naprawdę. Zresztą najwyraźniej Twój organizm wie najpewniej gdzie ico gromadzić by dzidziusiowi niczego nie brakowało.

Zioło, ja też pierwszą noc od dłuższego czasu przespałam..cudowne uczucie!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 lut 2013, 10:06

Już mniej się przejmuję, ale jak się słyszy prosto w oczy, że czas pomyślec o diecie, to nie jest to miłe :ico_placzek:

Ja jak co noc, wstawałam na siusiu, ale na szczęście udało mi sie ładnie zasnąc od razu. :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość