Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 11:02

no to kawcia :ico_kawusia: może wiecej osób sie skusi :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 11:49

Dziewczynki pisać, pisać :-) bo zawsze lubiłam Was podczytywać, a ostatnio nie ma co :(
izuś, jak badania Majki ?
szkieletorek, jak Lilusia ?

Dawno nie wrzucałyście zdjęć Waszych pociech :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 13:25

U mnie Lilcia teraz śpi.
Noce są coraz lepsze,zasypianie też bo już coraz rzadziej z płaczem . Ząbki rosną, wszystkie czwórki już dawno przebite.
Mała mówi już dużo i coraz to nowsze słowa powtarza.Najśmieszniej mówi buda jak krzyczy na psy gdy szczekają.No może nie tak wyraźnie buda ale idzie zrozumieć o co jej chodzi .
Ostatnio upiekłam je ciastek orkiszowych by mogła coś na słodko czasem zjeść i narobiłam dużo lizaków domowych .

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 16:10

Dziewczynki pisać, pisać :-) bo zawsze lubiłam Was podczytywać, a ostatnio nie ma co :(
izuś, jak badania Majki ?

Dawno nie wrzucałyście zdjęć Waszych pociech :-)
heh no cisza sie robi na temacie, wszytskie jesteśmy zalatane chyba

Maja ma założony ten holter, poszła z nim do przedszkola, 24 godziny musi sie badanie nagrać, potem rano to odepniemy i zawiezie Przemek do Zabrza, wizyte u kardiologa mamy w poniedziałek to sie dowiemy jak wyszło tym razem

ja mam na FB dużo fotek, mam Cie na FB? jak nie to już lece i wysyłam zaproszenie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 16:29

mad a jak mała zdrowiutka?
na wiosne sie widzimy w parku WPKIW?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 17:21

My jak na razie zdrowi ale w poniedziałek popołudniu była u mnie znajoma z 2 dzieci. Syn miał lekko zaropiałe oczy ale dowiedziałam się o tym pod koniec spotkania a rano dzwoni do mnie czy Lila zdrowa bo ona miała koszmarną noc z dziećmi , bo oczu nie otworzą przez ropę,do tego gardła bolą.No kurde mam nadzieje ze mojej nic nie będzie bo po przeżyciach z szpitalem boje się . Teraz byle przeziębienie to pierwsze co mamy szybko robić mocz i pilnować ją.Tak już będzie przez długii czas.
Niedawno mąż rozmawiał z kolega z pracy którego syn jak był malusi miał takie coś jak Lila i do tej pory a chodzi do podstawówki badają go często bo się to powtarza.

We wtorek byliśmy na kontroli u alergologa .Wszystko ok ,ciałko ma ładne więc niczego się nie doczepiła.
Ale mamy znów inny problem .
Jakiś urzędnik gdy wyrabiał nam pesel dla małej wpisał imię Liliana .No nasza tez wina bo powinniśmy sprawdzić ale jakoś tak na pierwszy rzut wydawało nam się ok . Teraz gdy chcieliśmy iść do lekarza to nam dopiero pani w rej zwróciła uwagę że jest źle podane.Mamy problem bo to imię widnieje już wszędzie ZUS itp .Już w Warszawie no wszędzie jest to złe imię i teraz zmusimy to odkręcać.Problemów jest co nie miara.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 18:01

Izuś_85 no nie mamy się na fb ale zaraz nadrobie :-) na wiosnę jak najbardziej park wchodzi w grę :-) z naszymi zimowymi dziewczynami w maju mamy zaplanowany kolejny zlocik z dzieciakami :-)
Oby wyniki wyszły dobre u córci, bo zdrówko najważniejsze.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 18:54

trzymam kciuki za badanie Majci :ico_sorki:
szkieletorek, a jak sie Lili nazywa?ja caly czas mysle, ze Lilianna :ico_wstydzioch:
mad to moze ty tez cos napisz, a nie tylko podczytuj :ico_oczko:

u nas Kala chora, wlasciwie to od dzis i od razu tak szpetnie kaszle :/
wczoraj bylam zdrowiusia, nawet kataru juz nie miala, ale bylismy na balu przebierancow, moze sie tam za bardzo zgrzala i jak wyszlismy na dwor to juz ja cos zlapalo :ico_olaboga:
dzis juz leci z nosa na maksa i te ohydny kaszel :ico_olaboga: a dzis akurat A mial isc z nia na szczepienie, no i pani doktor ja zbadala, niby osluchowo nic, ale Mukosolvan dla dzieci na juz i Neosine 3 x dziennie :ico_noniewiem: oby tylko nie bylo powtorki z zapalenia oskrzeli, bo juz tez doszedl stan podgoraczkowy :ico_olaboga:
niech to..jak akurat wrocilam po l4 do pracy, to Mala chora :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 19:20

a jak sie Lili nazywa?ja caly czas mysle, ze Lilianna
No właśnie - Lilianna, a nie Liliana :-) jeśli dobrze zauważyłam różnicę :-)
mad to moze ty tez cos napisz, a nie tylko podczytuj
ok :-D

Więc poproszę o fotki Waszych pociech :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 21:10

niech to..jak akurat wrocilam po l4 do pracy, to Mala chora :ico_placzek:
No ja zdrówka życzę .
Oby do lata ,wtedy powinno byc łatwiej z zdrowiem.
a jak sie Lili nazywa?ja caly czas mysle, ze Lilianna
No właśnie - Lilianna, a nie Liliana :-) jeśli dobrze zauważyłam różnicę :-)
Dokładnie ;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość