Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 lut 2013, 09:44

Hejka z poranną :ico_kawusia: no i wszelkiej słodyczy na walentynki :ico_buziaczki_big:
a Kuba już spał tak na dobre??? czy to jeszcze jakaś drzemka?
nieee to tylko drzemka była normalnie na noc to Kuba chodzi spac podobnie jak moje dziewczyny tak 21-21.30 czasem do 22 przeciągnie jak własnie taką późną drzemke zaliczy a wstaje rano ok 7 dziś wstał przed siódmą i już taki jakiś nieprzytomny chodzi
Kurde czy wasze dzieci też tak psocą?? Bo ja już nie wyrabiam :ico_szoking:
no u nas dzień bez wywalonych ciuchów z szafki czy powyciąganych misek i innych gadżetów kuchennych to dzień stracony a także próba rozwalenia łóżeczka jest na etacie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja dziś idę do pracy na 11 godzin aż mi się nie chce taki prezent walentynkowy mi zrobili :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 lut 2013, 12:09

Hehe eska jak bym o Borysiu czytała :) U nas co prawda z szafek ciuchow nie powyciąga bo są poza jego zasięgiem ale za to uwielbia wrzucać wszystko co znajdzie w łazience do wanny albo do kibelka. Szczególnie fajnie zwłaszcza do kibelka wpadają szczotki do włosów, moje kremy do twarzy, P. maszynka do golenia. A cwaniak jest z niego taki że klapa z kibelka jest zawsze spuszczona a młody potrafi ją lekko unieść tylko tak żeby dało się wrzucić coś do środka. Z łazienkowych igraszek to frajdę sprawia mu rozwinięcie papieru toaletowego i namiętnie uwielbia bawić się pralką.
Także łazienka jest dla niego najatrakcyjniejszym miejscem do zabawy :)
W kuchni uwielbia wyciągać przyprawy, miski, słoiki, praktycznie wszystko co znajduje się w dolnych półkach czyli w jego zasięgu :)
No a u mamy upodobał sobie włażenie po schodach. Jak go ściągam to jest wrzask i wygina się mi na rękach na wszystkie strony.
Wogóle jak mówię do niego nie wolno i grożę palcem to się śmieje :)))

Kaja powodzenia w pracy
Eska nono cóż za sen, ciekawe czy proroczy :)
Margolcia rośnie Ci mała pomocnica :)

Co do naszych problemów to mąż ma problemy z pracą w Szwecji. Tzn ta którą miał zaklepaną nie wypaliła i teraz na szybciocha szykamy czegoś nowego. Ale mimo wszystko wierze że się nam uda

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 lut 2013, 12:43

Aga napewno się uda całe forum zimówek zaciska kziuki za Was zobacz Obrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 lut 2013, 12:50

Margolcia nie dziękuje co by nie zapeszyć

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 lut 2013, 13:12

witam
oj Aga też trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło pomyślnie. wyobrażam sobie, jaki to wielki stres i niepewność teraz dla was :( :ico_pocieszyciel: zastanawiam się tylko, jak to się stało, że oboje w jednym czasie bez pracy zostaliście? czy wy pracowaliście razem? i czemu Szwecja akurat? innego kraju nie bierzecie pod uwagę?
ja też już nie mam siły szukać tu i wiecznie czekać na telefon. wysłałam cv w sprawie pracy w Niemczech, na razie był 1 telefon, kilka przesłanych dokumentów i czekam co dalej. mąż powiedział, że jak dla niego też by się tam coś znalazło (a firma pomaga w znalezieniu pracy również dla współmałżonka) to jedziemy z tego chorego kraju.

jadę dziś do dietetyczki ale najchętniej bym nie jechała, bo od ostatniej wizyty schudłam śmieszne 0.5kg. tłusty czwartek i ostatki zrobiły swoje... wściekła na siebie jestem, w ogóle mam deprechę, jeszcze ta pogoda :ico_noniewiem:

Filip również psoci ( a jakże...). namiętnie wyłącza dekoder, tv i buszuje w szafkach w kuchni, które są nisko i są tzw. otwarte. chowa tam również swoje zabawki, które późnej znajduję. ma jedną swoją ulubioną skrytkę - w zestawie kina domowego jest głośnik, który ma w podstawie wielką dziurę i jest pusty w środku. no i Filip tam sobie wrzuca zabawki :ico_noniewiem: ja tam ledwo rękę zmieszczę i tylko wymacam, że coś w środku jest i tam grzechocze :-D do kibla jeszcze nic na szczęście nie wrzucił (nie wpadł na to póki co). natomiast reaguje na "nie wolno", aż się czasem sama zdziwię :ico_szoking:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 lut 2013, 14:05

aga trzymam również kciuki. Ale teraz znow szuka mąż w Szwecji czy już w Polsce???

nostromo a jakiej pracy szukasz??? Czy ja dobrze pamiętam ze jesteś po angielskim????

ja mając 20 lat miałam "nagraną" pracę...nawet bilet kupiłam lotniczy i już sie pakowałam...no ale koleżanka do wiatru mnie wystawiała. Przyjaźniłam sie z nią, teraz jesteśmy tylko na "cześć'. Ciekawa jestem jak ułożyłoby sie moje życie jakby do tego wyjazdu doszło.3 Pewnie byłabym bogata :ico_oczko: .

stawiam torta na 5-te urodzinki Dawidka :ico_tort:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 lut 2013, 21:16

o ja nikogo nie było od mego posta...to ja też znikam :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 lut 2013, 21:57

Aga26 a jak Twoje nastawienie do całej tej sytuacji. Chcesz wyemigrować wraz z dzieciakami ? Czy zostaliście przez los przyparci do muru ? Oby udało się mężowi coś fajnego załapać. Oczywiście również zaciskam za Was mocno kciukasy i wspieram wirtualnym optymizmem.

nostromo20 jak rozmawiam z koleżanką która jakoś 2-3 lata mieszka w Niemczech to niebo i ziemia... jeśli chodzi o byt i pracę tu, a tam. Także i Wam kibicuję.

Tylko kurcze jak wszystkie wyjedziecie to z kim będą zlociki ? :(

Kochane oby w Waszym życiu, dzieciaków i mężów nie zabrakło nigdy szczerej miłości :ico_buziaczki_big:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 lut 2013, 22:00

Dzięki dziewczyny , to mnie pocieszyłyście z tym rozrabianiem, ja myślałam że to Kuba taki kombinator a to się okazuje że jednak nie tylko on więc wszysko OK :-D . Dziś w kibelku wylądowała gąbka pana rozrabiaki :ico_puknij: , chyba wziął przykład z Borysa hehe :-D
Aga a twój mąż szuka pracy w jakimś konkretnym zawodzie?? Mama Zuzi jest ze Szwecji może jakoś będzie mogła pomóc :ico_noniewiem: Ja w sumie też mam znajomego w Szwecji ale nie wiem w jakim miescie dokładnie mieszka, no ale mogę zapytać jakby co czy nie wie o jakiejś robocie
Kochane oby w Waszym życiu, dzieciaków i mężów nie zabrakło nigdy szczerej miłości
i wzajemnie Oleńko :588:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

15 lut 2013, 14:48

nostromo a jakiej pracy szukasz??? Czy ja dobrze pamiętam ze jesteś po angielskim????
nie dzwoneczku, jestem po niemieckim :ico_oczko: a praca byłaby w żłobku.
nostromo20 jak rozmawiam z koleżanką która jakoś 2-3 lata mieszka w Niemczech to niebo i ziemia... jeśli chodzi o byt i pracę tu, a tam. Także i Wam kibicuję.
no wiem właśnie. jeździłam sporo, więc wiem jak to tam wygląda i mam porównanie. dlatego kusi taka perspektywa bardzo... jedyne czego się boję, to rozłąka z rodziną :(

a jeszcze wracając do tematu rozrabiających dzieciaczków... zapomniałam wam napisać o ulubionym miejscu zabaw mego syna :-) otóż, mam toaletkę. no wiecie, niski stoliczek, wieelkie lustro, pod spodem 3 szufladki i szafka. stoi tam mnóstwo kosmetyków, które Filip namiętnie rozwala, przestawia, trzaska... wiele rzeczy mam już połamanych, mam równie odciśnięty paluch w szmince, którą potem oczywiście wycierałam młodemu z zębów.... :ico_noniewiem: no tak mu się tam fajnie bawi, że wszystkie jego zabawki są nieważne :ico_oczko:

a tu małe conieco :-D
http://www.youtube.com/watch?v=nEduNYWv2Hc
Ostatnio zmieniony 15 lut 2013, 15:36 przez nostromo20, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość