Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 lut 2013, 21:05

to chyba ich dziwna podświadomośc. Dzieci chyba czują inny sposób nacisku na brzuch. Bo raczej zapachu nie dadzą rady wyczuc :-D

głowa boli nadal, ale nie biorę drugiej tabletki. O, nie!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

19 lut 2013, 21:20

mój mąż też 2 dni temu położył rękę na brzuszku i cisza, a wziął to mały znów szalał, ale po paru próbach przykładania udało się dostał tatuś kopniaczka :),

mnie już mniej głowa boli, choć nic nie brałam, ale kaszel męczy :(, jutro się spróbuję zarejestrować do przychodni, niech mnie osłucha i coś zaleci,

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

19 lut 2013, 21:39

oj współczuję bólu głowy bardzo! jak wylądowałam w szpitalu to mnie głowa rozbolała od rana do samego wieczora, okropność na niczym skupić się nie można... oby szybko Wam przeszło :ico_sorki:
a dziś spada ciśnienie podobno, może to od tego?

tibby fajny ten dresik :)

misia łączę się w bólu kryzysu finansowego :/ ja mam lukę w wypłacie bo pracodawca mi płaci za miesiąc z góry a zus z dołu i teraz zaczyna mi zus płacić i tym sposobem za styczeń dostałam 2 stycznia, a za luty już od zusu dostanę na przełomie lutego i marca :ico_olaboga: ale cóż zrobić, zacisnąć pasa tylko... a tak mi się marzą jakieś zakupki na wiosnę :cry:

co do zimy to ja tez nie lubię ale jak dziś patrzyłam na radość Iguśki ze śniego to jakoś to dzielnie zniosę :ico_haha_01: tą chlapę i zimno brrr
zdecydowanie wolę wiosnę i lato 8-)

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: wiosna-lato 2013

19 lut 2013, 22:07

czesc babuszki:0

wchodze ja mam chwilke....wiec jestem:) ehehhe

jednym slowem dobrze sie czuje ale chlopcy nadal choruja;(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

20 lut 2013, 09:37

Brodzikowa, skarbie wpadaj jak najczęściej. Ciekawa jestem twojej ciąży i jak się czujesz. Dziewuszki rosną i dają o sobie znac, co?

dla was dziewuchy, za nasze połowinki:
Obrazek

W galerii nasze brzuchy. A jak nie widzicie, to zapraszam na fb.

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

20 lut 2013, 11:01

dziś mam zły dzień. egoistycznie wam się wypłaczę , bo wszytsko wydaje mi się takie beznadzijne ;( wczoraj bardzo się zdenerwowałam - na samochód, który wiecznie się psuje. mamy już dosyć wkładania w nowe części po 500 zł miesięcznie bo tyle naliczyłam właśnie w naszym budżecie. w tym miesiącu będzie chyba 700 - bo właśnie auto u mechanika.... jescze nie ma końca miesiąca, a musimy pożyczyć na naprawę, a gdzie kasa na pieluchy? nie mogę kupić sobie od 3 miesiący, małej komódki za 300 zł na ubranka dla dziecka. pokój stoi pusty. I co z tego ze mamy dom - na kredyt, puste ściany i kartony od roku. Na dodatek dowiedziałam się, że koleżanka ze swoim maleństwem jest w szpitalu. NNie chciało jeść, nie przybierało na wadze i okazało się, że miało też wylew, czego skutkiem jest niedowład. Boże skąd u maleństwa wylew?? ;( zryczałam się okrutnie. A potem mąż pakował mnie do spzitala, bo z bólu nie mogłam wytrzymać. Nie mogłam chodzić, siedzieć, leżeć. Po 2 godz leżenia boł zelżał jak leżę. Chodzić nie mogę, bo okrutnie ciągnie mnie prawa strona, przy siedzeniu trochę odczuwam. To pewnie stres. Więc dziś leżę cały dzień. Obudziłam się z płaczem, ze strachu przed tym, czy nasze będzie zdrowe, czy damy radę finansowo. Nienawidzę takich dni. A jescze ostatnio wszytskim mówiłam, że jestem szczęśliwa, pozytywnie nastawiona do świata, do porodu itd. Oczywiście równowaga w przyrodzie musi być, więc dziś jestem dętka.
Mam nadzieję że u was lepiej

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

20 lut 2013, 12:06

Melduje się.

TIBBY, połowa ciąży za Tobą. Fajnie!
Brzuszek piękny.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

20 lut 2013, 12:12

JENNY, jutro już 10 tc zaczynasz:-) jak samopoczucie? Brzusznek się napina?

Jak chorowitki się czujecie
Ja znów od córeczki złapałam chorobę ale kupiłam czosnek w tabletkach i pomogło. Łykam już profilaktycznie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

20 lut 2013, 12:24

Gosia 13tc! oficjalny 4mc rozpoczęty!!!!!!!!!!!!! Czas na drugi trymestr! Oby teraz już lepiej.
łykj tabsy, łykaj.

U nas widzę jakoś sie rozpogodziło. Muszę zaliczyc z młodym PKO i przejśc się do mojego McD po pit i szybko go rozliczyc i wysłac, żebyśmy mogli jak najszybciej przerobic szafę u nas w pokoju i wstawic w to miejsce łóżko piętrowe dla chlopaków. W końcu Tobiko dostanie dorosłe łóżko, a to turystyczne zlożymy i poczeka ładnie do lata na Bobka.

DorotkaZoz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2013, 10:54

Re: wiosna-lato 2013

20 lut 2013, 13:02

ja osobiście nie mam.
Dorotka, witaj wśród nas. :) na kiedy termin?
10 maj więc już wiosennie :) Ale czuje się jakby to miało by lada dzień ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość