Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 16:28

mamusia ja polecam katarek do ściagania kataru ( takie urzadzenie do odkurzacza)- super ściaga

ps. stawiamy :ico_tort: forumowym ciotkom

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 16:30

Madleine ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mogę zapytać o koszt sesji? :-)
400 zł po " znajomosci" bo to juz 3 sesja ktora u nich robimy no i zalatwilismy im chyba z 10 klientow na zdjecia slubne wiec mamy rabat :-) normalnie to ok 900 zł kosztuje u nich...
to se cene wymyslili.... szok
Wiesz co ja ich ceną nie jestem zdziwiona,cenią się,ale wiem,że warto bo robią cudne zdjęcia - nasze slubne trafily do gazety i na rozne strony jako przyklad " kreatywnej fotografi". Fakt,ze 900 zł bym teraz nie dała bo nie mam,ale cena po znajomosci nam odpowiada :-)


Wspolczuje leków - ja tez Flixonase biore raz na jakis czas bo mam przewklekł niezyt nosa i po kazdym przeziebieniu mi się odnawia i dostalam wlasnie ten lek i on mi pomaga jako jedyny.
Jak pierwszy raz poszlam z tym do laryngologa to mialam przez 6 miesiecy nos zablokowany zupelnie - lekarka byla w szoku bo podobno dawno nie widziala tak zatkanego nosa ;/
Ale juz jest ok.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 17:58

Ja też mam niezły nieżyt nosa, do laryngologa idę w marcu, zobaczymy co mi powie. Mam nadzieję, że mi też pomoże ten flixonas :ico_sorki:

U nas bardzo dużo jest stiudów fotograficznych, więc ceny są w miarę- ja za sesję moich panien płaciłam 390 zł ( 12 zdjęć wywołanych i jakieś 40 na płytce) to też po znajomości, ale ceny gigantyczne mają tylko na plenery ślubne- kolezanka teraz zamawiała na wrezsień to 2500 zł płaciła

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 17:59

czy mi się wydaje czy Quanchita już pracuje???

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 18:01

ale ceny gigantyczne mają tylko na plenery ślubne- kolezanka teraz zamawiała na wrezsień to 2500 zł płaciła
to ja sie leiej nie przyznaje ile ja płaciłam :-) Ale i tak uwazam,ze warto .My nie bralismy filmu dlatego wolelismy zainwestowac w piekne zdjecia :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 18:04

czy mi się wydaje czy Quanchita już pracuje???
Tak ,dzisiaj jej pierwszy dzień :-)
ciekawe jak poszło.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 18:13

Witam po pierwszym dniu w pracy :ico_szoking:

Zaraz zasnę na siedząco taka jestem zmęczona :ico_olaboga:
Nocki do d...y :ico_zly:
Mały ma katar a wczoraj w nocy jeszcze kaszel mu się zwiększył :ico_zly:
Budził się co chwilę, chciał cyca ale pił po łyczku i puszczał bo tak go dusił kaszel :ico_olaboga:
Koszmar...co chwilę patrzyłam na zegarek ile mi jeszcze czasu zostało na sen.
W końcu wstałam, poleciałam się ubrać i przyszłam po brzdąca no i zdążył mnie orzygać...chyba na szczęscie :ico_zly: Przebrałam nas, włożyłam go do wózka i jakoś zasnął w pozycji półsiedzącej (widocznie lepiej mu się oddychało) a ja sama szykowałam się do pracy.. Jak wychodziłam w domu to spał.
Niani zjadł deserek, potem jeszcze jogurt i po 13 obiadek. Mleka ani rusz! Podobno darł się jak tylko chciała mu podać butelkę. Wypił pół szklanki herbatki - łyżeczką. Jak wróciłam to go nakarmiłam z piersi.
Kurcze, szkoda że nie mam do pracy bliżej, to wyskoczyłabym w ciągu dnia go nakarmić.

W ogóle wczoraj byliśmy u lekarza rano bo mały miał kaszel. Lekarka stwierdziła że to przez zęby i ten katar w związku z ząbkowaniem. Dała tylko pyrosal,wapno i wit.C. No ale od nocy kaszle jeszcze gorzej :ico_olaboga:

To tyle u nas... nieciekawie!

Gosia tak czytam o Twoim niejadku. Ja przez jakiś czas też miałam załamanie jak Tymek chciał jeść tylko jabłuszko ale na szczęście się rozkręcił :ico_sorki: Koleżanka miała podobne problemy...jej synek też tylko pierś chciał i nic poza tym. Poradziła mi żeby być konsekwentnym. Czyli codziennie o stałych porach podawać jedzonko...np 11- deser, 14- obiadek, 17- kaszka...i chociaż po łyżeczce. Zaczęłam robić tak samo i rzeczywiście mały się przyzwyczaił do innych smaków. Każdego dnia ten sam rytuał...słoiczek na 3 dni no i rzeczywiście z dnia na dzień zjadał ciut więcej. teraz z jedzeniem nie ma wcale problemów. Otwiera dziób tak szeroko jak się da :ico_sorki:

Madleine na pewno cudne zdjęcia będą z tej sesji...już się nie mogę doczekać kiedy pokażesz :ico_sorki:
Ale nawet te 400zł to trochę duży wydatek :ico_olaboga:
Ja bym chciała sesję rodzinną zobić kiedyś, ale to jakoś latem jak człowiek kolorów słonecznych nabierze :ico_oczko:
Marysi puścił się gęsty katar- ściaganie to masakra- krzyczy zanim jej aplikator do noska przyloze
Widzę, że podobnie jak u nas :ico_olaboga: Gdyby nie te choróbska byłoby o wiele piękniej :ico_sorki:

Marta Agatka też widzę że ładnie je :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 18:21 przez Qanchita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 18:13

czy mi się wydaje czy Quanchita już pracuje???
Tak ,dzisiaj jej pierwszy dzień :-)
ciekawe jak poszło.
A jeśli o mnie chodzi, to w pracy super :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 18:19

Kurcze powiem ci szczerze,ze kaszel to dziwne zeby przez zęby...
Nam lekarka mowila,ze jak jest przezroczysty katarek to na zęby moze byc,ale jak tylko cos wiecej zacznie sie dziac to natychmiast mamy wracać.
Może idzcie jeszcze raz do lekarza jesli jest gorzej?
Dobrze,ze Tymek przynajmniej obiadki i deserki zjada bo tak to niania mialaby ciezko :-)
A nie mial problemu zeby zostac z obcą osobą?
Ja teraz czasem z pokoju do wc nie moge wyjsc bo od razu jest płacz :/

Co do sesji fakt 400 zł to jest wydatek ( płacimy przy odbiorze czyli za ij 1,5 mies),ale oszczedzalismy troszke na to bo mi bardzo zalezalo.Mój mąz nie bardzo chcial,ale jak zobaczyc wczoraj jak to fajnie wyglada to dziekowal mi ze sie tak uparłam i od wczoraj tylko o tych zdjeciach mowi :-)

Latem chcemy zrobic drugą sesję,ale to już zeby Marcinek był z Lenką i w plenerze wtedy.Ale to moze na koniec lata...
moi rodzice sie chca wtedy dorzucic zeby wnuki mialy razem zdjecia :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 18:33

Kurcze powiem ci szczerze,ze kaszel to dziwne zeby przez zęby...
No ja też uważam że to dziwne. Ona tłumaczyła że katar mu spływa i przez to. Tak myslę czy się nie wybrać i innego lekarza ale szlag mnie trafia jak pomyślę że znów mam z dwójką maluchów się tułać sama w taką pogodę :ico_zly: / Zmęczona jestem tymi ostatnimi nockami a mąż wróci pewnie po 19 :ico_zly:
A nie mial problemu zeby zostac z obcą osobą?
Ja teraz czasem z pokoju do wc nie moge wyjsc bo od razu jest płacz :/
Już ją trochę zna bo odwiedzaliśmy się co jakiś czas. Nie ma problemów żeby Tymek z kimś został w ciągu dnia...gorzej wieczorem. W dzień ważne że ktoś się nim interesuje i jest ok. Ale za 2 tygodnie zaczynam II zmianę i nie wiem jak to będzie. Mam nadzieję że przywyknie do zasypiania z tatą :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość