Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 18:42

Kurcze powiem ci szczerze,ze kaszel to dziwne zeby przez zęby...
No ja też uważam że to dziwne. Ona tłumaczyła że katar mu spływa i przez to. Tak myslę czy się nie wybrać i innego lekarza ale szlag mnie trafia jak pomyślę że znów mam z dwójką maluchów się tułać sama w taką pogodę :ico_zly: / Zmęczona jestem tymi ostatnimi nockami a mąż wróci pewnie po 19 :ico_zly:
:
Spływający katar czesto moze powodowac zapalenie oskrzeli :ico_noniewiem:
Ja bym sie wybrala do innego lekarza,chociaz szczerze wspolczuje ci tych wypraw z dwójką dzieci w taką paskudną pogodę .
Mnie sie nawet na spacer nie chce wyjsc :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 22:43

macie racje z tą konsekwencją mam nadzieję że będzie lepiej z jedzeniem :ico_sorki: tylko wiecie mam wrażenie że początki były lepsze :ico_noniewiem: no nie wiem nic ponadto nie dam rady zrobić niż robię. Zjadł z 1/3 -1/4 słoiczka jarzynowej jabłka to zjadł też coś takiego, kaszę z 30ml, herbatki wypił z 50ml. Ale ile to mnie nerwów na kosztowało :ico_olaboga:

Gosia dobrze że chociaż w pracy fajnie i masz zaufaną nianię :ico_sorki: Co do kaszlu Maksio był na kontroli po zastrzykach i jeszcze na dwa dni dostał zastrzyki lekarka i tydzień później wróciłam do lekarki bo ciągle kasłał a ona sterydy te dała bo duszności. Potem ładnie zeszło ale Maksio do tej pory kaszle :ico_olaboga: :ico_zly: a był już badany 2 razy od tego czasu. Każe dawać flegaminę lub inhalacje z mucosolvanu. Kataru to Maks nie miał nawet przy oskrzelach. No i apetyt mu się nie zmniejszył.

Ciekawe co u Kasiali czy już po pogrzebie czy załatwili formalności czy musieli płacić za szpital.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 23:06

Ciekawe co u Kasiali czy już po pogrzebie czy załatwili formalności czy musieli płacić za szpital.
Właśnie...może jutro się odezwie :ico_sorki:

Ja uciekam do łóżka bo jutro znów trzeba wstać o 5:30
Oby Tymek miał dziś lepszą nockę... na razie słodko śpi...oczywiście w naszym łóżku :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 23:28

Gosia spokojnej nocki bez żadnej pobudki :ico_sorki: :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 lut 2013, 23:41

Biedne te nasze dzieciaki- u nas na wieczor znowu goraczka, płacz w niebogłosy, kaszel - i ten katar ktory jak sie uda to wyciagniemy a jak nie to polyka . Wogole chcialam dzisiaj zamowic wizyte domowa, sklamalam ze zepsul sie nam samochod zeby niewychodzic z mala na zewnatrz bo pogoda pasudna a w przychodni czarno.... a Pani dr do mnie zebym sobie taksówke zamowila bo to niewiele kosztuje, a jak przyjde to mimo ze ona ma czarno na korytarzu to nas przyjmnie..... podziekowalam jej i sie rozlaczylam :/ wredne babsko ma wpisane w grafiku wizyty domowe ale jej sie nie chce chodzic:/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 lut 2013, 09:46

mamusia a co to znaczy że ma czarno? Bo nie rozumiem :ico_noniewiem:
Biedna Marysia zdrówka dla niej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Idę zrobić inhalacje Maksiowi bo dalej chrycha :ico_zly: ale powiem wam tfu tfu że on nie znosił tak źle choroby jak wasze dzieci :ico_sorki: bo to jednak katar najbardziej męczy a on go nie miał :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 lut 2013, 10:02

A zapomniałam wczoraj :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Marcelinki :ico_tort: :ico_tort:

Dziewczyny czy komuś jeszcze wypadają włosy? U mnie będzie zaraz 3 miesiące jak wypadają :ico_zly: i nie chcą przestać :ico_zly: coś tam odrasta ale co z tego jak tak wypadają :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 lut 2013, 10:21

Gosia mi wypadają - troche mniej ,ale dalej ;/

Marcinek tez kaszle...ma taki mokry kaszel i nie wiem co z tym zrobic.W nocy wydawalo mi sie ze ma goraczke,taki byl cieply,ale dwa termometry pokazaly ze temp ma ok.
Nie wiem czy dzis leciec do lekarza czy poczekac do jutra i zobaczyc jak on bedzie sie czul....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 lut 2013, 10:39

madleine może poczekaj do jutra akurat na weekend Ci zbada Marcinka a tak może nic nie wyjdzie a do jutra się rozwinie.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 lut 2013, 14:14

Gosia czarno tzn ze ma mnostwo pacjentow. U nas nocka okropna mała płakałam, a kazde sciaganie katarku to poprostu katastrofa. W całym bloku ja słychac:(Od rana nie chciala nic jesc, słaba, zakatarzona, kaszel ja meczyl w koncu zjadla pol jogurciku i przed chwila cyca. mam nadzieje ze sobie cos pospi, bo zal mi jej okropnie- przy kaszlu rzuca sie w nocy i ciagle sie budzi. Najlepeij jej w pozycji pionowej ale ile mozna nosic....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości