Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 10:05

wózek rzeczywiście ciężki wybór.
my na szczęście już mamy swoje typy. tylko ostatecznej decyzji brak :P

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 10:06

Witajcie
tibby gratuluje 21tyg :ico_brawa_01: Alez te tygodnie leca.
Moj Oli jeszcze dzisiaj w domu zostaje. Ja sie zwolnie wczesniej z pracy, bo maz dzisiaj Na druga zmiane.
Najwazniejsze, ze Oli Juz czuje sie dobrze. Ja o dziwo trzymam sie I oby tak dalej.
monika ten wozek jumbo... Bardzo fajny. Podgladnelam sobie Na internecie. Polskie wozki troszke sie roznia od tych angielskich. Tutaj wiekszosc kupuje malutkie gondole I wozki, zwlaszcza w Londynie . My Juz sie zdecydowalismy. Na ten mamas papas, ktory wczesniej pokazywalam. Z gondola oczywiscie.
monis teraz chyba najlepiej gdybys odpoczywala jak najwiecej. Ja znowu w pierwszej ciazy latalam jak glupia po schodach, zeby nie rodzic po terminie. Jakos wolalam przed, zeby obeszlo sie bez wywolywania. Za duzo sie napatrzylam Na kobiety ktorym wywolywano porod.
Jejku dziewczyny nasz wielki dzien coraz blizej ;)
Milego dnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 10:12

ja to czuję jakby do porodu były jeszcze wieki :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 10:21

Dziewczyny to gorzej jak poród jest wywoływany?
Mi podoba się wózek mojej kuzynki jest to Jedo Fyn.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 10:25

jenny, ponoc bardziej boli.
ja nie wiem czy bardziej, bo miałam oxy i nie działała (bolało jak skur....yn) i zaś się samo następnego dnia zaczęło...
ale jak zaczyna się samo to to idzie bardziej stopniowo. Nie ma takiego HOP i już mega bolesne skurcze.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 10:39

Tibby to mnie pocieszyłaś ja miałam wywoływany poród i mnie to strasznie bolało i do tej pory mam uraz. Tamten ból tylko trwał ok 2 godz a ja już nie miałam sił. Na szczęście dali mi znieczulenie w kroplówce i było już oki i po kilku godzinach bez bólu już urodziłam. Na mnie oksytocyna nie działała zadział lek prostaglantyna. Tylko pocieszam się, że to wszystko było wymuszone, więc może matka natura będzie dla mnie bardziej łaskawa następnym razem. Teraz jeszcze tak czytam, że te leki co dostałam na wywołanie porodu to nie był standardowy zestaw, więc i pewnie to inaczej wyglądało.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2013, 10:58 przez jenny1983, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 10:54

trzymajmy wszystkie za siebie kciuki by każdej ładnie zaczęło się samo.
bardziej w terminie niż po ;-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 11:45

hej dziewczynki

Dziś wstałam bez bólu i z większym zapałem do życia o wiele lepiej oby nie mineło za szybko :ico_sorki: chyba dzis jakiś spacerek spokojny zrobic bo również mamy nawet fajnie na dworze :ico_sorki:

Co do wózków ja nie pomogę nie kupie nowego ani używanego tylko sie zastanawiam czy kupić ten od kolezanki za 100zł całkiem fajniutki,ale ciężki,aale ja mieszkam na parterze takrze mały problem czy taki inny z dmuchanymi kołami,ale go jeszcze nie widziałam,mąż pojechał dziś do rodziny jak nie zapomni to sie o niego spyta,bo z takim wózkiem pojeżdze te pół roku a potem na kolejny okres mam inny ładniutki już :-)

Tibby skarbie za 21tc :ico_brawa_01: leci,leci :-D
Jennyciesze się,że u Ciebie dobrze niuni,głowa miejmy nadzieje minie w tym drugim trymestrze już duzo nie zostało,a ,ze głodna sie zaczynasz robić to baardzo dobry obiaw :-)
Ziolo dobrze,że sie trzymasz,oby tak dalej :ico_sorki:
Monika Ja jeszcze jak rano wstane wypróżnie się i jestem na czczo to czuje się taaka lekka i mogę dużo zrobić bo aż nie czuje się w ciązy,ale za dnia juz po obiadku,po jakimś sprzataniu zaczynam chodzić jak babcia,ze i mi cięzko skarpetki ubrac i dysze i stękam,połozyć sie położe,ale jak chce wstać to mąż mi ręke daje bo zanim sama bym wstała to by mineło,z prysznica jeszcze łatwo mi się wychodzi i myje nawet ogole się jeszcze sama,ale już wyjde zmeczona z ubikacji,a jak sa dni takie jak np wczoraj,że wszystko boli i ciągnie to siąść i płakać..a w brzuszku dzis się mierzyłam to urosłyśmy dwa cm czyli mam 93cm :-) Moja maleńka :-)

Dziewczynki wy tutaj o wywoływaniu a ja będę miała raczej to CC czyli co mam jechać wczesniej do szpitala i im to zgłosic i oni dadzą mi termin? myslicie,ze bedzie to szybciej niz później>? jak to wyglądać ma?> :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 12:43

Hej!

Ja padne zanim laptop wróci.

TIBBY dziewczyna, jak Ty do przodu dajesz! 21 tc!
Dzięki za wpis na ten mój 14 tc!
Ii

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 13:57

misiu, z tego co zauważyłam, to CC robią lekarze jakoś w okresie 38-39tc. Ale dają skierowanie chyba. Niestety więcej nie wiem, bo sama nie miałam takiej akcji...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość