Awatar użytkownika
kylegass
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2013, 15:58

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

28 lut 2013, 16:07

Hmm... mam ten sam problem, ale staram się widzieć także te dobre strony. Na przykład kiedy dzielimy się obowiązkami z teściową, albo kiedy ona zostaje z małym, a ja mam chwilę dla siebie i mogę wyjść z koleżanką na miasto.

adriank123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2013, 10:54

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

01 mar 2013, 10:59

Życie z teściami pod jednym dachem jest nie do przeżycia. :502:

Bellafonte
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

07 mar 2013, 00:19

Wszystko zależy od tego, jakich mamy teściów. Znajomy mieszka z rodzicami swojej żony i bardzo teściową chwali. Dba o niego jak mama, śniadanka do pracy. Podsuwa łakocie. Na początku bywały spięcia, ale po roku mieszkania wszyscy się dotarli. Wiadomo, sa minusy takiego rozwiązania, mniej swobody, ale łatwo też znaleźć plusy.

marina30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 mar 2013, 09:48

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

08 mar 2013, 10:25

dokładnie, wszystko zależy od chęci. jak wszyscy chcą dobrze, to na pewno się tak da. ale trzeba chcieć, a przeważnie jest tak, że teściowie chcą w swoim domu pokazać kto tu rządzi i zawsze będą pokazywać, kto jest obcy.

DeadSeaPremier
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2013, 13:29

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

26 mar 2013, 13:56

Jak wszyscy chcą się dogadać, to może być z tego fajny układ. Wiadomo, można dziecko zawsze podrzucić, porozmawiać. Jest to też spora oszczędność pieniążków. Na pewno jednak są takie teściowe i synowe, które nigdy się nie dotrą. I nie ma co się oszukiwać, nie jest to tylko i wyłącznie wina teściów. Czasami ma się taką zołzę za synową, że nogi i ręce odpadają.

Małgosia Raczek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2011, 16:52

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

26 mar 2013, 23:13

Jak żyć? Nie wiem czy to w ogóle można nazwać "życiem"... :-) Ale jeżeli już nie mamy innego wyboru a chcemy mieć święty spokój trzeba niestety to co mówią jednym uchem wpuszczać, robić, nie analizować a drugim wypuszczać.. :-/

natalkaak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2013, 14:47

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

08 kwie 2013, 11:15

Zgadzam się z poprzedniczką, wolałabym przełożyć ślub i oszczędzać na własne lokum albo intensywnie szukać mieszkania, niż mieszkać z którymiś rodzicami ;/ zarówno z moimi jak i przyszłymi teściami dogadujemy się naprawdę świetnie, bardzo się lubimy, ale nie wyobrażam sobie mieszkania z którymikolwiek z nich, serio. co to jest za dorosłe, samodzielne, prywatne życie z teściami za ścianą? masakra, a wyobrażacie sobie, że w czasie seksu teściowa albo mama wam klupie w ścianę, że za bardzo hałasujecie? horror

zuzapli
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2013, 13:59

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

08 kwie 2013, 14:15

Witajcie, ja mieszkałam z teściami przez 3 miesiące po ślubie z moim ukochanym. Bywało różnie, cieszę się ,że mamy już własny kącik Dlatego chyba lepiej wziąć kredyt i kupić/wynająć własne gniazdko :)

http://e-papieros.edu.pl/index.html

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

29 maja 2013, 14:03

Nie wyobrażam sobie życia z własnymi rodzicami i moim partnerem pod jednym dachem, a co dopiero z teściami!

Late05
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 cze 2013, 20:28

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

05 cze 2013, 21:33

Z rodzicami byłoby trudno,ale z teściami?! To w ogóle nie wchodzi w grę!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość