Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

07 mar 2013, 22:46

Ej gdzie jesteście??
U nas cisza nastała :) ja poscwiczona, wykąpana oglądam kuchenne rewolucje :)

Beatka bo miałam pytać wcześniej. Robiłaś już tą drugą sesję tej babeczce??

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

07 mar 2013, 22:53

aga u mnie podobnie :-)
miałam się jeszcze Ciebie pytać jak u Ciebie wygląda dieta?? Nie jesz słodyczy, białego pieczywa, ziemniaków i czegoś jeszcze? Pilnujesz tych 5ciu posiłków dziennie?
słodyczy nie jem ( od poniedziałku do piątku hehe) , nie kupuje to mnie nie kuszą :ico_oczko: , pieczywo razowe na śniadanko, z ziemniakami różnie. Z tymi 5-cioma posiłkami to mi nie wychodzi, raczej jest ich mniej :ico_wstydzioch: .

ide do łożeczka , może uda mi sie jeszcze poczytac książkę :ico_papa:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

07 mar 2013, 23:18

Ja ostatnie dni jestem mega senna i ledwo głowę przyłożę do poduszki już śpię.
Teraz czekam aż mąż pojedzie w nocy w trasę i do spania. Martyna zasnęła prze 19 :O więc pewnie o 6 pobudka...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

08 mar 2013, 09:40

Hejka :)

Buuu ale okropnie za oknem się zrobiło :/ szaro, buro i ponuro... tyle dobrze że śniegu nie ma.
Zbieram się z dzieciakami na kontrolę na 9.40 a popoludniu jak mąż wróci idę na ploty co by w domu nie sfiksowac :)

Borys jak nigdy obudził się dzisiaj przed 5.30. Myślałam że będzie spał dłużej bo wczoraj zasnął o 21 ale gdzie tam. Ot taki prezent na Dzień Kobiet zrobił :)))

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

08 mar 2013, 16:06

Aga nie robilam bo maly ma straszna twarz, pisalam juz to wczesniej ze ma azs i ciemieniuche na twarzy i dekolcie
wygladzajac twarz ps wychodzi dosc sztucznie, a i on nie bardzo do zdjec bo chyba go to swedzi

wogole zapisalam sie i wpacilam zaliczke na kurs fotografii dzieciecej w Warszawie ktory trwa dwa dni
i wlasnie wczoraj napisali mi ze zmienili termin z maja na 1,2 czerwiec i niestety musze zrezygnowac bo bede juz w Anglii :(
a tak chcialam na niego pojsc, bo mozna sie duzo nauczyc

aha i nowinka Hanka wkoncu chodzi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

08 mar 2013, 17:15

Hejka ja po pracy padnięta jestem taki to dzien kobiet miałam że ani jednego chłopaka na zmianie nie było i musiałam najcięższą robotę sama robić :ico_oczko:

Nostromo normalnie Filip ze swoim "gadaniem" to wypisz wymaluj mój Kuba :ico_haha_01: :ico_haha_01: i świetnie chodzi ja przedwczoraj kupiłam Kubie trampki w CCC (a szłam za trzewikami ;) )na wiosnę a na razie są do chodzenia po domu i normalnie śmiga w nich aż miło.

Beatka i widzisz tak się martwiłaś że Hania nie chodzi a tu masz już chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i szkoda że nie załapiesz się na ten kurs ale może jeszcze uda Ci się jakiś znaleźć jak będziesz w Polsce

Aga fajnie że tak szybko Emilii przechodzi ospa i wiesz co u Kuby też na początku jak Magda złapała ospę to Kuba miał kilkanaście krost i myślałam że to ospa ale jednak to nie było to bo po ok 2 tygodniach dopiero złapał na dobre

idę bo Kuba mi grandzić zaczyna...


aaa wszystkiego najlepszego dziewczyny z okazji naszego święta :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

09 mar 2013, 15:13

hej hej
nie zagladalam bo nie mam jak zbytnio... mamy remont lazenki kurzu co nie miara pozatym szpital w domu zaczelo sie od Igora w nocy z niedzieli na poniedzialek mial dusznosc pojechalismy z samego rana do pediatry i okazalo sie ze zapalenie krtani od wtorku wieczor do wczorajszej nocy goraczke mial we czwartek Melcia zaczela brzydko kaszlec wczoraj bylismy z nimi u lekarza i oboje maja zapalenie oskrzeli :( Melcia ma wiekszy stan zapalny :( wczorajszy dzien to caly przespala a gdy nie spala to albo cycus albo placz no i temperatura nawet do 39.6* :ico_olaboga: dzis tez zalicza juz druga drzemke ale juz nie placze no i bawi sie jako tako :ico_olaboga:
to jej pierwsza taka powazna choroba :((

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

09 mar 2013, 21:07

Zdróweczka dla Amelki i Igorka ! Wszędzie te zapalenia oskrzeli i ospy ! Skąd się to bierze :(
U nas ząbkowania ciąg dalszy. Ślini się jak nigdy, budzi w nocy. Wypatrzyłam w 6 miejscach nabrzmiałe aż białe dziąsła :ico_olaboga:

Uwielbia się bawić w "polerkę paneli" :-D i rzucanie się na mamę czy stertę pościeli :)
Szczypanie tyłeczka też genialną zabawą, sama się nadstawia :D

Jutro jedziemy do teściów do BB. Troszkę urozmaicenia, ale pewnie pogoda do bani i siedzieć w domu będziemy.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

11 mar 2013, 09:27

Witam poniedziałkowo :ico_haha_02:

ale tu pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ja wczoraj cały dzień w pracy byłam masakra jak wykończona wróciłam wszystkie mięśnie jakie mam czułam :ico_szoking:

w sobotę miałam wolne i złozyliśmy nową szafę i poprzemeblowywaliśmy pokój więc też "trening" całkiem dobry był aż nie trzeba ćwiczyć nic dodatkowo żeby tylko jeszcze nie jeść tyle słodkości to i efekty byłyby lepsze :ico_oczko:

kurcze chciałam dziś iść na spacerek ale taka paskudna pogoda że chyba nosa nie wychylimy z domu :ico_noniewiem:

Margolcia, Aga jak tam dzieciaczki ? zdrówka życzę chorowitkom

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

11 mar 2013, 13:23

Kaja, czyżby rogowa szafa ? :)))
Strasznie fajna się wydaje ta z obecnej oferty w Biedronce.

My wczoraj byliśmy u teściów i jeszcze fotelika nie kupiliśmy bo było małej w dotychczasowym ok.
Ale po wczorajszych przebojach zanim fotelika nie kupimy do auta z nią nie wsiądę. Wrzask wrzask i jeszcze raz wrzask.

Czekam wciąż na PIT z byłęgo zakładu pracy bo wysłali na zły adres :/ a tak dawno bym się już rozliczyła,
Orientujecie się w jakim czasie wypłacają kaskę wraz z ulgą rodzinną ?

Do takiego figloraju chciałabym zabrać Martynkę tylko właśnie nie orientuję się czy tam są zabawy dla takich maluszków czy raczej starszych dzieci ? Bo nigdy nie byłam.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość