Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 mar 2013, 21:56

Wyniki już mam są bakterie i candia, ale dobrze, że to wymaz z pochwy nie z szyjki. Brzuch mnie dziś coś boli jak na @ może to dlatego, że to termin byłby @.
I co na to/ Antybiotyk jakiś?
Wiesz, te bóle to pewnie maciczka się rozciąga, mnie też od czasu do czasu boli.

tibby my mamy słoneczne lato z dekorala, idealnie kryje i piękna barwa, intensywna w salonie-rozświetla. Lawenda (jasny fiolet) w przedpokoju-ładny też z tej firmy ale nie pasuje nam bo optycznie zmniejsza pomieszczenie.
Fajnie, że pomyślnie załatwione wszystko.

..już bym chciała wiedzieć czy synek czy córcia.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

08 mar 2013, 22:09

Małgosiu za 6 dni masz wizytę to może dowiesz już się.
Jutro okaże się co lekarz zdecyduje.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 mar 2013, 22:12

W tym miesiącu nie, bo nie mam usg. Tylko badanie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

09 mar 2013, 08:22

dzień dobry.
My chyba będziemy mieli jednak na zielono. Dwa odcienie. Jasna ściana tam gdzie okno żeby dodatkowo rozświetlic pokój, a ciemniejsze ściany boczne, U nas na szczęście to tylko będą dwie ściany i trochę ;-) więc mało farby zejdzie.
Czekamy z niecierpliwością na pieniążki. W poniedziałek mojego M. pracodawca, z którym robią meble na wymiar przyjdzie obejrzec szafę naszą którą chcemy przerabiac, wyceni i powie co i jak do zmiany.

Gosia, szkoda, że bez usg teraz. Ale wg mnie nie ma co się nastawiac na jakąś płec przed tym 20tc bo to zawsze może się zmienic.

Spokojnego weekendu laseczki.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

09 mar 2013, 14:00

Ja już po wizycie z dzieckiem wszystko dobrze. Dostałam recepte na globulki, które w pn mam do odbioru, bo są do zrobienia. Następna wizyta za 2 tyg.
życzę miłego weekendu.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

09 mar 2013, 14:00

Pamiętajcie jutro dzień naszych kochanych facetów.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2013, 17:28 przez jenny1983, łącznie zmieniany 1 raz.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

09 mar 2013, 14:17

hej dziewczynki

Znowu troszku mnie nie było,bardzo przepraszam,ale u mnie ostatnio zawsze ktoś jest w sumie dobrze bo nie jest nudno i nie mam czasu zasiąść na kompa...A wczoraj to akurat myslałam,ze bede juz jechac na pogotowie tak mnie bolał brzuszek jak na @,że wziełam 2 nospy i leze przeszło,za jakis czas no spa pusciła i znowu te bóle razem i krzyż zaczełam sie telepać ze strachu o małą nie mogłam się uspokoić,wziełam kolejne dwie nospy i leze i sie telepie ehh stracha się najadłam jak nic,dziś wstałam i Dziekuję Bogu,ale przeszło,gdyby mnie dziś tak bolało już bym pewnie od rana była na pogotowiu :ico_noniewiem: nie wiem co to było :ico_noniewiem: Dzis od rana maleńka sie rusza jak powinna dzis po żołądku dostaje :-D dobrze,ze juz w poniedziałek USG :ico_sorki:

Nie doczytam was dziewczynki za duzo naklikałyscie,ale postaram się byc na bieżąco przynajmniej :ico_sorki:

Tibby za 6 okienko :ico_brawa_01:
Jenny Dobrze,ze z maluchem wszystko dobrze,to najwazniejsze :ico_sorki:
Małgosiu Jak sie dzis czujesz? :ico_sorki:
donatka26 Noramlnie prawie masz książkowe badania :-) i za 23tc :ico_brawa_01:
ziolo za 19tc,ale wam wszystkim to leci :ico_brawa_01:
anade jej kochana duzo zdrówka dla ciebie,baardzo duzo :ico_sorki:

spokojnej soboty :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

09 mar 2013, 17:37

Witajcie dziewczyny
Ja dzisiaj caly dzien w lozku albo Na sofie. Kompletnie nie mam sily dzisiaj. To pewnie zmeczenie. Ostatni tydzien byl bardzo meczacy. Jeszcze trzy tygodnie i bede miala 2tygodnie urlopu.
Milego popoludnia

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

09 mar 2013, 17:44

rowniez witam Was w sobotnie popoludnie.

u mnie to w sumie sie nic ciekawego nie dzieje. maz pojechal dzis na 2 zmiane a mial miec 1 ale coz tak w pracy mu pozmieniali i kolejny weekend sama siedze popoludniu w domu :cry: troszku nudnawo ale coz zrobic pogoda deszczowa z domu sie za bardzo nie chce wyhodzic to sie siedzi i tylko mysli o jedzeniu przed tv :-P dzisiaj jakis taki w ogole dzien zamulony i senny. moj psiak cos tez niewyraznie wyglada caly dzien spi i nie je nic :ico_noniewiem: jeszcze rano wymiotowal :-/

jenny fantastycznie ze z maluszkiem wszystko dobrze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

09 mar 2013, 20:24

no niestety mało zaglądam, ale czasu brakuje....kończę studia, synkiem trzeba się zająć, facet zagramanica, wiec sama jestem, jeszcze pies i spacery do tego i niestety mało czasu zostaje:P

niewiele pamiętam ale coś tam pamiętam z postów;

tibby to dobrze ze się wyjaśniło bo łożysko przodujące jest jednak wskazaniem do cc i nie jest ciekawa sprawa mogą występować krwawienia, wiec dobrze, ze to nie to-ale tak myślałam,ze coś źle zrozumiałaś bo inaczej lekarz by Ci wszystko wyjaśnił co trzeba robić itd.

monika łożysko w dnie znaczy ze jest wysoko-w dnie macicy a dno jest na gorze brzucha i to jest dobra opcja;) a jaki Ty miałaś ten cukier wtedy i po jakim obciążeniu glukoza? i czemu z palca?

dziewczyny z ta hemoglobina jest tak ze jak spada poniżej normy czyli 12 to zaleca się przyjmowanie żelaza. mój ginek przepisał mi żelazo i wit b plus kwas przy 11.4 i tylko dlatego ze biorę nie spadła mi HGB tylko ciut wzrosła. ja bym była za żelazem, bo latwo w ciąży się nabawić anemii.

a co do wózków ja mam po młodym- może się wydawać ze będzie stary bo to 6 lat już itd ale jest jak najbardziej na czasie. młody urodził się w UK i kupiliśmy mu wtedy bugaboo których w PL nie było a teraz jak patrze sporo mam z bugaboo lata w PL.
Tyle, ze On całkiem odmienny niż te Wasze- sporo mniejszy i lżejszy i nie ma masywnej gondolki.

pozdrawiam:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość