Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

11 mar 2013, 14:24

Hejka
U nas też paskudnie za oknem. Co prawda śniegu nie ma ale zimno i pada. Z resztą i tak na spacer póki co iść nie możemyp ;)
Co do ospy to Emilia już po. Zostało jej jeszcze z góra 10 strupków a tak wszystko znikło. Tak więc czekam aż Borysa wysypie. Póki co cisza...
Borys też był już w figloparku i bardzo mu się podobało :) Gabi a może Lila odreagowywala tak wizytę w figlo?? Bo wiesz Borys był już kilka razy w figlo i na miejscu bawił się super a noce po takim wypadzie zawsze bardzo kiepski są i tak sobie pomyślałam że pewnie odreagowywuje nadmiar atrakcji.
Mad teraz już chyba każdy figlopark ma strefę dla małego dziecka :) zawszew internecie możesz sprawdzić zanim się wybierzesz :) u nas w BB każdy ma strefę maluszka :)
Kaja hehe ja lubię wszelkie zmiany w mieszkaniu, nawet te najmniejsze :)

Ech zrobiłam wczoraj bezy i wciągam je jak głupia :/ siedzenie w domu jest straszne... ale myślę że jak nic w nocy się nie wydazy to wezmę jutro dzieciaki do rodziców. Zawsze to jakaś zmiana otoczenia :)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

11 mar 2013, 15:39

Mad dokładnie tą szafę rogową z biedronki kupiłam i co prawda trochę mała jest (albo ja juz przywykłam do wielkiej szafy u dziewczyn w pokoju) i teraz jeszcze tylko dwie komody muszę upolowac i bedzie super tzn na razie jedną drugą dopiero jak Kuba pójdzie do swojego pokoju bo teraz to w miejscu komody przyszłej jego łóżeczko stoi

Aga ja też uwielbiam przemeblowania nawet te najmniejsze

Właśnie zajadamy się racuchami mniam


aaa właśnie miałam kiedyś zabrać Kubę do takiego figloraju ale jakoś sie nie mozemy zebrać

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

11 mar 2013, 15:57

Kaja, pakowna ta szafa ? Do sypialni by się nam nadała elegancko :P

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

11 mar 2013, 17:06

Witajcie!
Długo mnie nie było bo jakoś czasu i weny na pisanie nie miałam,trochę doła złapałam ostatnio :ico_placzek: Sama nie wiem dlaczego,czuję sie czasamitaka zmęczona, ze nic mi sie nie chce,jak uśpię Olę to nawet ochoty nie mam pójśc pod prysznic,mogłabym tak w ubraniach spać, czuję, zę nie daję rady. Mała jest wspaniała i kochana,ale tak absorbująca , ze nic przy niej nie da sie zrobić,jak wrócę z pracy to na krok mnie nie odstępuje;( niby miłe, ale jestem wtyle ze wszystkim, dom mi zasyfiał, praca magisterska w tyle, ech :ico_olaboga:
Wczoraj dopiero zrobiliśmy urodzinki Oli, bo chrzestnym nie pasowało wczesniej, Mała wesolutka i strasznie sie popisywała przed gośćmi.
poza tym nic ciekawego.
Zdrówka zyczę chorowitkom! U nas też pogoda fatalna :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

11 mar 2013, 19:12

margolcia oj rzeczywiscie szpital w domy, zycze szybkiego powrotu do zdrowia, :ico_sorki:

agasio ja tez ostatnio mialam taki okres ale jakos samo przewalilo, a ty ? jak dla mnie to wzorem jestes, umiesz wszystko polaczyc, praca, dom dzieci i jeszcze na nauka masz czas, moze troszke jak piszesz zmeczona jestes, mysle ze byle do wiosny i znow bedziesz w pelni radosna,

a ja wstawiam wam filmik z Hanki pierwszymi kroczkami

http://youtu.be/TlMaUKisKH0

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

12 mar 2013, 17:02

Witam,
brawo Hania! :ico_brawa_01: fajnie się buja hihi :-D a TY masz pięknie wypasione mieszkanko Beatka :ico_szoking: i jaka podłoga wyglancowana na początku :-D

my zmagamy się z resztką kataru i jakimś kaszlem co się przypałętał nie wiadomo skąd :ico_noniewiem: Filip super przesypia noce, apetyt ma wilczy, ogólnie super mam synusia :ico_buziaczki_big:

w niedzielę dopiero mieliśmy roczkową mszę w kościele i młody był taki grzeczny, że wszyscy w szoku byli :ico_szoking: no i na koniec ksiądz do niego podszedł i powiedział do niego :"o jaki ty fajny jesteś", a Filip w ryk :-D ale mi się śmiać chciało :-D

pogoda beznadziejna jest, sprzyja depresji :ico_noniewiem: siedzę w domu i kombinuję co tu począć ze sobą... ostatnio wymyśliłam sobie, że pójdę do szkoły policealnej na darmowy kierunek, coby bezczynnie w domu nie siedzieć... no i owszem, znalazłam coś dla siebie, ale - albo trwa 2 lata (a ja chcę góra rok), albo zaczyna się dopiero jesienią, albo jest płatny :ico_zly: nosz kurde, mi nie dogodzisz....

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

12 mar 2013, 18:50

sorry ze sie wtrace
nostromo20
darmowy kierunek w szkolach policealnych zawsze trwa 2 lata. u nas jest refundowana administracja (na ktora teraz ja chodze) bhp, informatyka i kosmetyka

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

12 mar 2013, 18:56

a nieprawda :p u mnie są roczne kierunki darmowe też :)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

12 mar 2013, 19:01

to moze zalezy od miasta ja jestem z lodzi i u nas nie ma

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

13 mar 2013, 00:25

Mad ta szafa taka srednio pakowna ja przywyklam do szafy u dziewczyn i ta mi sie strasznie mala wydaje ale w sumie niejest zla ;)

agasio poczekaj slonko zacznie mocniej swiecic to i Tobie wroca sily i humor

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość