Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 11:13

Ufff wreszcie siadłam na kompa.
Gosia super,ze Maksiu juz zdrowy!!! :ico_sorki:
My mamy teraz zalatan tydzien,wczoraj ur mojej mamy,dzis do dziadkow,jutro schronisko,pojutrze warsztaty kulinarne,w sobote schronisko plus nauki dla chrzestnych ,a w nd chrzest Lenki od mojego brata ( ja i maz jestesmy chrzestnymi).
Wiec brak czasu na cokolwiek.
Do tego głodna jestem,a nie ma nic w lowdowce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 16:23

Madleine, oboje chrzestnymi to Was po kieszeni pociągnie

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 18:16

Cześć:)

Mały zasnął, Jolka ogląda Reksia, to mam czas żeby zajrzeć do Was o normalnej porze :ico_szoking:
Kurcze już wszyscy zdrowi byli a dziś znów sajgon w domu :ico_olaboga:
Joli leci z nosa jak z kranu a Tymek puścił dziś wielkiego pawia przed południem i ma 37,3 cały czas. Widzę, że coś go męczy bo to już 3 drzemka dzisiaj....aż się boję nocy :ico_olaboga:
Mnie cały weekend ząb męczył i w poniedziałek udało mi się dostać do stomatologa...kanałówka mikroskopowa- koszt 750zł za ząb :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A dopiero co rok temu był leczony :ico_zly: Majątek na zęby można stracić :ico_olaboga: A jeszcze 3 inne mam do leczenia po tej ciąży :ico_zly:

Madleine oboje jesteście chrzestnymi... może i tak jak pisze Tośka trochę to kosztowne ale ja uważam że świetny pomysł. :ico_brawa: Tylko ciekawe co będzie jak im się drugie dzieciątko trafi...będziecie mieć 2 chrześniaków u brata?
Do tego głodna jestem,a nie ma nic w lowdowce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ja się podzielę...mam pełną lodówkę a jeść nie mogę bo postanowiłam że muszę przejść na dietę. Od poniedziałku zaczęliśmy razem z mężem. Na ćwiczenia nie mam już siły... w pracy się tyle nabiegam że padam na twarz.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 22:45

drugie im sie nie trafi bo oni nie są razem. :-)
A moim zdaniem pociagnie nas tyle samo po kieszeni jakbym była tylko ja albo tylko Kamil. nie bedziemy kupować podwójnych prezentów,a pozatym wiem,ze moj brat by tego nie chciał i byłoby mu głupio bo on jest chrzestnym Marcinka i nie ma kasy na drogie prezenty.
Kupilismy teraz fotelik samochodowy za 250 zł dla Lenki na Chrzest bo wiem,ze nie mają,a ich nie stać wiec to praktyczny prezent ( taki sam ma Marcinek).A Kupilismy go zanim sie okazało,że mąż tez bedzie chrzestnym.

Quanchita - wspolczuje kanałówki :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 23:42

Madleine i powiedz są efekty? Sporo ćwiczysz jak 5 razy w tygodniu. Ja zaczęłam znowu ten callanetics i ćwiczyłam już 6 razy i powiem Ci że za łatwy dla mnie, mało się męczę. I oglądałam na youtubie ten skalpel i dzisiaj miałam ćwiczyć a tutaj usunęli te filmy :ico_zly: i skalpel i killera :ico_zly: ale już ściągam z torrentów.

Kasiala no takie ubranka na pewno fajnie sprzedasz więc chociaż trochę się zwrócą :ico_sorki:
Kupilismy teraz fotelik samochodowy
a właśnie a propo fotelików kupiliście już następny? Bo powoli czas zacząć poszukiwania.
koszt 750zł za ząb
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: współczuję :ico_olaboga:

No i zdrówka dla dzieci :ico_sorki: :ico_sorki: biedulki.
Kasiala PEPCO często taki robi.
ooo nie wiedziałam.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 23:46

Tak my już kupiliśmy fotelik ten sam co Lence.musieliśmy już bo Marcinek płakał w nosiedelku nogi miał powyginane i było mu bardzo niewygodnie :(
co do skalpela to cwicze dopiero drugi tydien bo wcześniej po tygodniu miałam dłuższą przerwę więc efektów jeszce nie ma:) dziś też olalam bo wróciliśmy późno plus papież i się nie złożyło:-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 09:02

Tak my już kupiliśmy fotelik ten sam co Lence
a podasz nazwę? obejrzę sobie.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 10:35

Tak my już kupiliśmy fotelik ten sam co Lence
a podasz nazwę? obejrzę sobie.


BERBER HEKTOR2 9-18KG
Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 11:20

madleine fajny :ico_brawa_01: a nie brakuje Ci już tego nosidełka? Jak np do sklepu jedziesz z Marcinkiem to gdzie on siedzi? Bo mi na razie wygodnie z nosidełkiem do wózka sklepowego wsadzam do przychodni na pocztę z nim chodzę i mam drugą rękę wolną a tak to ciężko

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 11:41

Gosia no ja też nie wyobrażam sobie bez nosidełka.
Do Matyldy miałam maxi cosi to też Matyśka szybko z niego wyrosła; teraz mam z firmy peg perego, fakt, że cięzki, ale o wiele większy. Wpinam go w stelaż i nie musze dźwigać małej na rękach. Fakt, że razem z Marcelinką fotelik waży z dobre 18 kg :ico_zly:

Ja mam po Matyldzie 1 fotelik 9-18 kg, ale musze dokupić jeszcze jeden do auta Jarka. Też się zastanawiam jaki, bo chciałabym jakiś tańszy...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości