Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

26 mar 2013, 10:32

cześć dziewczyny
u mnie weekend minąl szybko
w sb robiliśmy świąteczne zakupy potem mąż zaprosił mnie n obiad do restauracji,tyle tylko że na nic ochoty nie miałam brzuch
mnie polał i myślałam tylko o tym by się położyć
w ndz leniuchowałam cały dzionek
wieczory mam ciężkie z racji tego ,że mam bardzo duże tyłozgięcie macicy które naciska mi na jelita a te przez to nie pracują prawidłowo i z godziny na godzine brzuch rośnie mi jakbym była w 8m.c. i zaczynają się skórcze i ból i muszę leżeć na brzuchu cały wieczór by pomóc ten macicy
po prostu wiecznie coś ahhhh

wczoraj po raz pierwszy nie wymiotywałam czułam się naprawdę fajnie,była u mnie Madeline z forum bardzo fajnie minąl mi dzień
i mam teraz nadzieję,że będzie tylko lepiej



co do jedzenia i zakazów to ja uważam ,że jeśli ma się na coś ochotę to to jem,nawet jeśli jest to potrawa zakazana ale nie sądze ,że np.kawałek ryby może zaszkodzić
pamiętam ,że w pprzedniej ciąży miałam etap zupek kuksu i chleba z pasztetem
teraz też tylko po chlebsiu z pasztetem nie wymiotuje więc to jem

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 mar 2013, 11:49

Witajcie!

BEA miło, że jesteś!
Wieczorem wrzuce cię na pierwsza stronę.

Czy o kimś zapomniałam na suwak jeszcze?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

26 mar 2013, 12:09

Gosia, może poukładaj suwaczki wg daty porodu. Będziecie wiedziec jaka jest kolejka. Bo teraz widzę są w małej rozsypce ;)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: Jesień mamy wita 2013

26 mar 2013, 13:37

Bea gratuluje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

26 mar 2013, 18:15

Lala w sumie jak ja będę miała dziewczynkę a Ty chłopca to się możemy zamienić :ico_haha_01: :ico_oczko:
oczywiście :ico_haha_01:
bea- witaj
Dziewczyny jak przygotowania świąteczne - ja nic nie robie ,wyjeżdżamy na święta do teściowej.
Jutro idę przed pracą na pobranie krwi, a w czwartek do gina

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 mar 2013, 18:21

Oj jak ja bym sobie tym razem gdzies wybyla na swieta :ico_haha_01:
U nas beda jajka, szynka pieczona, biala kielbasa i tyle :ico_oczko: no i sernik planuje upiec, mam nadzieje ze z tutejszego sera wyjdzie :ico_sorki:
No i jeszcze jakies mieso za mna chodzi, najlepiej ges pieczona ale ciezko ostatnia tu dostac, moze bedzie kaczka


Teraz sie wlasnie objadlam warzywami z patelni z ryzem, to juz tak w ramach kolacji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

Re: Jesień mamy wita 2013

26 mar 2013, 23:38

Ja do lekarza idę dopiero po świętach. Nie mogę się doczekać! Chciałam się też wbić do endokrynologa, bo choruję na tarczycę, ale mój tylko raz w miesiącu przyjmuje, a na ten miesiąc już ma limit, na szczęście zapytałam mailem jak brać leki w związku z ciążą i odpowiedział :ico_haha_01:
Na święta coś tam na pewno upichcę, ale pewnie nie za dużo. Jakąś sałatkę, kawałek sernika i jakąś pieczeń pewnie. A do święconki tradycyjnie kiełbaska, babeczka, baranek z masła sól chrzan gotowane mięsko no i jajka :-)
W drugie święto idziemy na osiemnastkę, więc przynajmniej trochę ruchu będzie, a nie tylko siedzenie w domu :-D

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

Re: Jesień mamy wita 2013

26 mar 2013, 23:46

monikaA88 masz już 34 tydzień! :ico_brawa_01:
tibby 24! :ico_brawa_01:
Ale ten czas zleciał. Nie wiem czy pamiętacie mnie, byłam na początku z Wami na wątku wiosna-lato. Potem tylko rzadko podczytywałam, bo wspomnienie bolało. Teraz jestem pełna nadziei i mam dobre przeczucie :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

27 mar 2013, 07:32

Witam Bea im nas więcej tym lepiej! Gratuluję :ico_brawa_01:

My na święta jedziemy do siostry A. pod Warszawę, a 2 dzień już w domku, tzn pewnie u moich rodziców. Ja dzisiaj bigos i wafle, jutro może babeczki pikantne i jakiś spód do ciasta - tylko nie wiem jakie to ma być ciasto, jeszcze ze 2 sałatki, roladka serowa z pieczarkami, barszcz czerwony, krokieciki z ciasta francuskiego z żółtym serem, no i do domu jakieś jajka faszerowane,mięsa piec chyba nie będę - teściowa robi i moja mam też, więc po co ma się u nas marnować.
A ja ostatnio wstaję o 5, jak durna, chyba organizm zmiany czasu się domaga :-) Miłego dnia!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: Jesień mamy wita 2013

27 mar 2013, 12:21

Bea oczywiscie ze Cie pamietam :-D strasznie sie ciesze ze udalo Ci sie kolejny raz po tym co wczesniej przeszlas :ico_sorki: mam nadzieje ze tym razme bedzie wszystko wporzadku do samego konca i bardzo Ci kibicuje i trzymam mocno kciuki !!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość