Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

31 mar 2013, 23:11

Wesołych Świąt!!!

Hehe, a ja zauważyłam,że my nigdy nie piszemy,że u nas super z mężami, bo to jest norma.
Piszemy jak coś jest nie tak, jak się pokłócimy i jak szkieletorek raz na tydziń napisze,że się pokłóciła z mężem to wygląda to jak wygląda :ico_haha_01:
Pokłócą, pogodzą i jest ok :-)

jula uuu, a dla mnie wakacje to jeszcze taki kawał czasu :ico_olaboga:
My to pewno gdzieś bliżej wyskoczymy z dziećmi,a w sierpniu nasz Woodstock :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

31 mar 2013, 23:55

Szkieletorek i fajnie jest w Karwii? Bo ja jeszcze nie byłam i dlatego chcę jechać.

Kocura dla mnie też niby odległy, ale w zeszłym roku nigdzie nie byliśmy, a chciałam już zarezerwować bo później dużo zajęte jest a z małym dzieckiem nie chcę jechać bez pewnego noclegu. Poza tym urlopy w pracy i tak już musimy określić więc tak wyszło :ico_haha_01:

Oj, wiadomo, że pisze się tylko jak jest źle w małżeństwie :-D . My z R przez te 10 lat jak jesteśmy to też wiadomo różnie było. Ale my mamy takie gorsze, które trwają parę miesięcy, potem dłuższy czas jest dobrze i zazwyczaj znowu coś, ale to zawsze powód jakiś jest.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

01 kwie 2013, 12:12

nie elibell nie chciałam broń Boże naskoczyć na szkieletorka :ico_nienie:
dla mnie nie ma godzenia sie w łóżku, bo nie mam ochoty na seks z kimś kto np zdążył mnie obrazić,a potem udaje, ze nic sie nie stało..ale może to zależy od rodzaju kłótni czy ich czestotliwości , od temperamentu partnerow itp :ico_noniewiem:
może w domach gdzie kłótnie mniejsze są na porządku dziennym, tak jak piszesz, że wywrzeszczy się co leży na sercu i jest ok to też łatwo sie pogodzić, ale gdzie kłótnia występuje raz na jakiś czas i to z jakiegos wazniejszego powodu, to żal nie przechodzi tak szybko :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

01 kwie 2013, 12:13

no i mialam jeszcze napisac, ze Eryczek jest slicznym chlopcem :ico_brawa_01: slodka buzia :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

01 kwie 2013, 13:32

My to pewno gdzieś bliżej wyskoczymy z dziećmi,a w sierpniu nasz Woodstock :ico_oczko:
U nas planów na razie brak . To wszystko zależy .Jeśli będę w ciąży nadal to muszę sie dobrze czuć by mieć ochotę gdzieś jechać. W tamtym roku mad morze wyjazd zaplanowaliśmy miesiąc przed więc da sie tak na szybko tez coś załatwić.
Szkieletorek i fajnie jest w Karwii? Bo ja jeszcze nie byłam i dlatego chcę jechać.
Karwia czyli Karwieńskie Błota tak ??? Bo myśmy tam byli . Niedaleko jest Władysławowo.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

01 kwie 2013, 14:23

Hej dziewczyny. Macie racje, nie ma idealnych małżeństw bo nie ma idealnych ludzi. Ja w sumie z mężem bardzo żadko się kłócimy i tak jak nie raz pisałam nawet jak są jakieś nieporozumienia to w ciągu tego samego dnia, zazwyczaj wieczorem je wyjaśniamy. Kiedyś pamiętam jak o coś tam się posprzeczaliśmy, nic wielkiego i mąż mówi: "to co focha strzeliłaś i seksu nie będzie?" a ja do niego: "a co ja mam sobie przyjemność zabierać" :P. Nie ma u mnie czegoś takiego że nie odzwyamy się niewiadomo ile ale kładąc się razem do łóżka od razu wpadamy sobie w ramiona, bo tak jak mówię, wyjaśniamy nieporozumienie tego samego dnia i na takie dopełnienie zgody zazwyczaj jest seks heheh i jest fajnie :).

elibell jeszcze chyba nie wyczaiłam zwyczajów świątecznych we Francji. Jedyne co zauważyłam, to że w Polsce w ciągu świąt wszystko pozamykane, a tutaj nie. Pełno jest tu narodowości i wyznań i te niekatolickie mają sklepy pootwierane, a kluby, restauracje i bary też w większości otwarte. Ogólnie jeśli chodzi o jakieś zwyczaje to zauważyłam że do każdego domu wchodząc nie możesz ściągnąć butów bo oni to odbierają jako brak kultury, musisz je tylko dobrze wytrzeć o wycieraczkę. Albo to, że niedziela jest dniem świętym, większość rzeczy pozamykane jest, każdy odpoczywa, a sklepy spożywcze tylko dwie lub trzy godziny rano są otwarte. Nie możesz też w tym dniu dzwonić do kogoś i załatwiać jakiś spraw, bo Francuz mógłby to odebrać jako naruszenie jego prywatności i brak poszanowania jego wolnego czasu. To tyle

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

01 kwie 2013, 22:43

Karwia czyli Karwieńskie Błota tak ??? Bo myśmy tam byli . Niedaleko jest Władysławowo.
Karwia blisko Jastrzębiej Góry, ale Władysławowo też jest blisko zaraz :-) .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

02 kwie 2013, 08:36

ja byłam kiedys w Karwii ale to jednodniowy wypad z Wejherowa był, mi sie podobało, ja ogółem uwielbiam nasze polskie morze. We WŁadysławowie za dzieciaka byłam na kolonii i potem znów wypad nocny z Wejherowa, oj jak mi brakuje morza!!!!

I jak po świętach!!!

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

02 kwie 2013, 13:04

oj tak, te rejony Jastrzębia Góra, Władysławowo i okolice cudowne... polecam na wakacje. Tylko tam zawsze nieco zimniej niż na innych plażach bo najbardziej wysunięte są te rejony w morze

Ja to w tym roku planuję Teneryfę, Grecję lub Bługarię, ale jeszcze nie możemy się zdecydować. Tyle, że to dopiero sierpień wrzesień, bo w czerwcu do Polski na parę dni, pozabierać resztę gratów i samochód. A na weekend planujemy pojechać na południe Francji okolice Mersylii jak będzie cieplej. Pociągiem tym szybkim 300k/h to jakieś 4-5godzin tylko :-)
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2013, 13:12 przez nina0226, łącznie zmieniany 1 raz.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

02 kwie 2013, 13:08

w ogóle jak patrzyłam na maj wycieczki w "ciepłe kraje" z Polski to są bajecznie tanie. Kto by się spodziewał, że można polecieć za 600-1500zł za dwie osoby plus dziecko. Normalnie aż żal nie skorzystać :-P z Francji nieco drożej, ale też można

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość