Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

Re: mamy po 30.

08 kwie 2013, 20:33

Śnieg powoli topnieje to i humor mi się poprawił :D
Lilo, a i owszem terapeutujemy się średnio 9 razy w miesiacu, czasem Natalka ma juz dość ale dzielnie chodzi bo nie ma wyjścia :P najbardziej lubi muzykoterapię. A wszystkie terapeutki ja uwielbiają, bo jak chce to potrafi być przeslodka hehehe
Dzień pierwszy diety juz za nami. W moim wypadku najgorzej mi idzie z odstawianiem słodyczy..... To mój największy nałóg.... Ale powiedzcie jak się oprzeć czekoladzie....... Mmmmmmmmniam

lilo

Re: mamy po 30.

08 kwie 2013, 20:42

Mi się okres zbliża więc czekolada dziś też została skonsumowana :ico_oczko:
W te dni po prostu MUSZĘ :ico_oczko:
Ale tylko 2 kostki gorzkiej :ico_oczko:


abegano a terapię macie bezpłatną? Ja twierdzę że mojemu synowi przydałaby się jakaś terapia sensoryczna bo jemu trudno się skupić, jest nadruchliwy, ale oczywiście państwowo się dostać nie jest możliwe a prywatne gabinety to cenowy kosmos :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

08 kwie 2013, 22:44

. Ale powiedzcie jak się oprzeć czekoladzie....... Mmmmmmmmniam
ja akurat nie przepadam za czekoladą :ico_oczko: nie pamiętam kiedy ostatnio zjadłam nawet kostkę. Wolę już jakiegoś cukierka, ale to i tak w sumie tylko do kawy

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

Re: mamy po 30.

09 kwie 2013, 09:23

Lilo, integracje sensoryczna mamy za darmo w przedszkolu. Chodzimy do grupy integracyjnej. Oprócz tego wczesne wspomaganie w ośrodku też jest bezpłatne. Jak się ma opinie o potrzebie wczesnego wspomagania z poradni pedagogiczno-psychologicznej to jest za darmo terapia. Ale dużo jest różnych dodatkowych rzeczy których nie oferują ośrodki wczesnego, które są płatne i to slono.....

Czekolada jest dla mnie ulubionym slodyczem i co innego mogłoby nie istnieć. Ale wszystko co oparte na czekoladzie długo w moim domu nie przetrwa....

lilo

Re: mamy po 30.

11 kwie 2013, 16:07

Jak się ma opinie o potrzebie wczesnego wspomagania z poradni pedagogiczno-psychologicznej to jest za darmo terapia.
Byliśmy w poradni ale stwierdzili że owszem jest nadruchliwy, owszem ma problemy z koncentracją ale nie kwalifikuje się na terapię :ico_noniewiem:

To było rok temu, staraliśmy się jakoś sami nad nim pracować i nie powiem widzę postępy ale dochodzą inne problemy no ale w tym kraju to najlepiej radź sobie człowieku sam....
Najlepiej to ródź kobieto gromadkę dzieci bo mały przyrost tylko broń Boże nie oczekuj jakiejkolwiek pomocy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

17 kwie 2013, 11:42

Jestem jestestem dziewczyny

Tylko zapisałam się na kurs fotograficzny internetowy i jak mam tylko wolny czas to siedzę i czytam ,cykam zdjęcia i tak wkólko...i powiem wam że coraz bardziej się w to wkręcam.....
Ciepło się zrobiło dużo jesteśmy na podwórku.....to też nastraja mnie bardzo optymistycznie.....

a co u was???

kużwa kupiłam nowe buty i tak mnie obtarły że.....cierpię :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

18 kwie 2013, 16:52

prawie jak lato, a my z Martyśką w domu.. Jakiś wirus ją złapał. Ale dziś i tak byłyśmy w naszym przyblokowym ogródku. Mam nadzieję że jej szybko minie.

Aga to czekamy na twoją twórczość :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

18 kwie 2013, 21:32

a co za wirus???mam nadzieję że już lepiej...

Moni ja się dopiero uczę,podstawy już znam,uczę się dalej i zobaczymy co z tego wyjdzie..
a zdjęcia na fb w katalogo AFD tam mam fotki robione podczas kursu///

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

19 kwie 2013, 08:43

Aga sprawdzę :ico_oczko:

jakiś wirus wiosenny. Tak powiedział lekarz, bo osłuchowo jest ok, a młoda kaszle i miała temperaturę. Dziś dopiero 3 dzień będzie jak jej daję syropy, zobaczymy do poniedziałku i w razie czego pójdę z nią jeszcze raz. Choć lekarz nas uprzedzał że kaszel będzie gorszy bo on schodzi, ale ja tam wolę i tak spr czy na oskrzela nie zeszło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: mamy po 30.

19 kwie 2013, 09:24

Nie no Moni, osłuchowo zawsze warto sprawdzić czy okej ....
Zdróweczka, my póki co odpukać zdrowe ;) Wychorowałyśmy się mam nadzieje zimą ;)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość