Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

15 kwie 2013, 22:59

donatka oby Szymek szybko wyzdrowial. Jutro moj Oli idzie do przedszkola po feriach. Ciekawe jak sie bedzie sprawowL.

Dziewczyny dziekuje za wsparcie ;) mysle, ze to najlepsza decyzja. Musze teraz zadbac o siebie I o dzieciatko. Niestety ta ciaze, znosze ciezej od pierwszej. Myslalam, ze za drugim razem bedzie latwiej, ale jak widac niekoniecznie. Oli dpi, maz spi, teraz pora na mnie. Po calym dniu wrazen poprostu padam.

Dobranoc

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 kwie 2013, 23:14

Szymek smarknie od czasu do czasu, takze nie jest zle.
Teraz ospa panuje w przedszkolu, pewnie zarazenie jest nieuniknione.
Ja w pierwszej ciazy czulam sie swietnie, w tej jest ciezko, miejmy nadzieje, że porod bedzie szybszy i lzejszy.
Zmykam spac. Dobranoc

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

16 kwie 2013, 07:22

donatka oj tak, tak miejmy nadzieje, ze porod bedzie szybszy i lzejszy ;) a w Oliwierka przedszkolu dzieci maja rozyczke.

Za chwilke zawioze Oliwierka do przedszkola. Dzisiaj pierwszy raz bez pospiechu.
Nie mam za bardzo pomyslu na obiad. Moze jakas zupe rybna ugotuje.

Milego dnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 kwie 2013, 08:16

dzien dobry.
Melduję się tylko przed fitnessem, bo jadę znów na 11.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

16 kwie 2013, 09:37

Dzien doberek mamuncie :ico_oczko:

u nas od rana piekne slonko i cieploooooo :-D maz w pracy a ja jak na razie leniuchuje i nie mam zadnego pomyslu co dzis robic bo jakos i checi za bardzo nie mam chyba dlatego ze juz coraz bardziej mi ciezko i nawet po domu sie juz turlam jak pilka :ico_noniewiem: noga mnie lewa boli ehhh ciezko sie nawet boso po domu chodzi :ico_noniewiem:
ja sobie pol buty wczoraj kupilam wiazene na sznurowki bo o balerinkach to ja moge do porodu zapomniec niestety :ico_noniewiem: choc bym chciala zalozyc to moja spuchnieta stopa niestety sie nie miesci w zadne bo wszystkie sa waskie :ico_placzek:

ziolo ja tez jestem tego zdania ze dobra decyzje podjelas. teraz to bedzie czas dla Ciebie dla rodziny... bedziesz mogla sobie odpoczac, nabrac sily, uwic po raz kolejny gniazdko dla nowego czlonka rodziny bez pospiechu i gonitwy na spokojnie a przede wszystkim duzo sie relaksowac :-) co swoje zrobilas w pracy to zrobilas teraz nalezy Ci sie odpoczynek :-) takze nic tylko sie cieszyc :ico_oczko:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

16 kwie 2013, 09:41

anza :ico_brawa_01: za ostatnia 100 -dnioweczke :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 kwie 2013, 09:42

misia, jenny, co u was?
Gosia, nic nie piszesz.... Nie ładnie!

lecę na zajęcia :-) Odezwę się po. Jeszcze odwiedziny na poczcie mnie czekają, bo mam dwa awizo. Pewnie jakieś próbki...

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

16 kwie 2013, 10:11

Jeszcze odwiedziny na poczcie mnie czekają, bo mam dwa awizo. Pewnie jakieś próbki...
ja wlasnie dostalam dzis probki ktore zamowilam sobie z johnson's baby :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

16 kwie 2013, 13:33

donatka teraz chyba w całej Polsce ta ospa! jakaś epidemia;)

monika to głupiego masz lekarza skoro pozwala! :ico_olaboga: Ja nadal podtrzymuje, ze KAŻDA ilość alkoholu w ciąży jest niebezpieczna. Uważam również, ze kobieta w ciąży jednak nie może wszystkiego na co ma ochotę. Jeszcze dyplomu położnej może nie mam ale zdanie mam takie,bo tak nas uczą czyli dowiedzione naukowo;P :-D Nie chce wiesz Cie denerwować, ale po prostu musiałam zwrócić uwagę! :-D

ziolo Ty z dziećmi pracowałaś? tzn jakieś przedszkole? jeżeli tak to lepiej ze masz już wolne :ico_oczko: widzę ze Twój Oli tez taki słodziak i do brzuszka gada :ico_brawa_01:
tez bym kiedyś chciała z dziećmi pracować, noworodkami np. :-D

zmykam po młodego do przedszkola!
pa

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

16 kwie 2013, 13:53

Mroweczka tak pracowalam w przedszkolu. Bywalam tez w najmlodszej grupie z dziecmi od 6 miesiaca. Slodziaki ;) praca bywala jednak wyczerpujaca, nie wspomne juz o dojazdach. W samym centrum Londynu. Czesto mega korki no I ponad godzina drogi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość