Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

Re: wiosna-lato 2013

17 kwie 2013, 22:29

Ja już po wizycie i chce mi się płakać :ico_placzek: Okazało się, że to kłucie koło pępka to w moim wypadku nic dobrego i raczej wcale to nie była wtedy w nocy kolka jelitowa. Moja szyjka skróciła się do 21 mm i lekarz twierdzi, że to stanowczo za szybko. Dziś miałam pobierany posiew jeśli wyjdzie czysty będę zaszywana, ale muszę liczyć się z ryzykiem, że w moim wypadku podczas zabiegu może dojść do poronienia. Więc od dziś znów leżę. I mimo heparyny powstały u mnie żylaki wewnętrzne już nie pamiętam, gdzie ale było to związane z macicą.
Szczerze to już do niczego nie mam głowy, nawet nie wiem jaka norma jest długości szyjki, ale po minie lekarza to widzę, że zrobiło się realne zagrożenie ciąży. Wizyta u gastrologa zaraz odwołałam.
kochana trzymaj sie :ico_pocieszyciel:

kochana ja tez mialam skrocona szyjke stwierdzono u mnie to w 19 tc i nie wchodzilo w gre podszycie tylko zalozyli mi krazek pessar i dzieki temu udalo mi sie doonosic do 36 tc mysle ze w Twoim przypadku taki krazek tez by pomogl a moze pogadaj z ginem o tym

a teraz odpoczywaj lez caly czas zycze wszystkiego dobrego :ico_pocieszyciel:

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

17 kwie 2013, 22:50

Jejku jenny trzymaj sie.jestesmy dobrej mysli ze wssystko bedzie dobrze.tylko duzo lez i odpoczywaj. ja w szpitalu nadal. Cisnienie wlasnie 140/105.,,, ale co innego mnie dzis martwilo.mialam ktg 5 razy i ciagle mala nie wykqzywala ruchow :( za piatym razem cos sie udalo zapisac ufff
monika ty chyyba na porod mass ta biegunke ;) slyszalam ze tak jest
misia twoj maz jest kochanym mezem skoro tak biedny sie poswieca

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

18 kwie 2013, 08:23

Hej mamusie.

Wczoraj praktycznie caly dzien spedzilam poza domem a dzisiaj normalnie umieram :ico_sorki: wszystko mnie boli :ico_noniewiem: ledwo chodze :ico_sorki: chyba za duzo wczoraj mialam tego chodzenia a malo odpoczywania i dlatego. ehhh taka padnieta wczoraj wieczor bylam ze nawet nie slyszalam jak maz z 2 zmiany wrocil bo spalam jak zabita. dzis tez jest pieknie na polu slonkooooo od rana i cieplooo ! :-D i tez zal w domu siedziec ale juz chyba nie dam rady dzis nigdzie tak lazic bo ledwo sie turlam po mieszkaniu :ico_noniewiem: najwyzej posiedze dzis na balkonie i sie dotlenie. maz mial jechac dzis tez na 2 zmiane tez ale idzie jednak na nocke :ico_placzek: bo jakis postuj sie u nich szykuje od rana a na noc potrzebuja pracownikow :cry:

anade w szpitalu jestes pod dobra opieka wiec niczym sie nie martw wszystko bedzie dobrze :ico_pocieszyciel:
a z ta biegunka to juz mi przeszlo na szczescie :ico_sorki: mialam dwa dni takie ze latalam do wc a teraz na szczescie spokuj :ico_sorki: moze moj organizm rzeczywiscie sie szykuje do porodu i w ten sposob sie sam oczyszcza... sama nie wiem...

A co u Was dziewczyny? JAk Wam noc minela? Jakie macie plany na dzisiaj ?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

18 kwie 2013, 08:40

jenny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 18 tydz. :ico_buziaczki_big:

anza :ico_brawa_01: za 26 tydz. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

18 kwie 2013, 09:01

witam :)
u nas też słonko, Szymek w przedszkolu, my śniadanko jemy, po śniadanku śmigamy do mojej mamy i babci, bo mąż ma babci przekopać ziemię, na grządki porobić, a ja sobie posiedzę na słonku na ogródku :-D ,
a po południu przyjedzie kuzynka z córką i pójdziemy z dzieciakami nad jeziorko na spacerek :)

noc u mnie nieciekawa, zjadłam wieczorem snikersa i się zwijałam z bólu, do tego mały tak się brzuchu rozpycha i kopie, że aż wszystko boli, no ale ważne się się ,,odzywa" :-) , a ręka to mi tak zdrętwiała, że musiałam chwilę poruszać, żeby mnie ten skurcz puścił, chyba zacznę brać magnez,

anade trzymaj się Kochana, będzie dobrze, jesteś pod opieką lekarzy, także nie martw się za dużo :ico_sorki:

jenny za 18 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
anza za 26 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Monika końcówka najgorsza, ale dużo Ci nie zostało,dasz radę, jak nie możesz chodzić to sobie posiedź na balkonie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

18 kwie 2013, 09:05

Cześć dziewczyny nocka minęła mi spokojnie. Tylko jak rano wstałam zrobiło mi się smutno jak przypomniałam sobie wczorajszą wizytę u gin. Dziś mąż zawiózł mnie na badania krwi.
Magdo75 lekarz nie chce zgodzić się na krążek, bo u mnie to murowana infekcja.
A ja grzecznie leżę, kochany mąż zrobił mi zupę na dzisiaj.
Anade biedna jesteś z tym ciśnieniem.
Moniko to poszalałaś z tym chodzeniem wczoraj.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

18 kwie 2013, 09:21

Jenny, brawa za skończony 18tc! powoli, powoli i dojdziesz jeszcze te 20 tyg i będzie cacy.

U nas też od rana słoneczko.
Planów nie mamy na dziś. Spokojnie już jest po tym remoncie.

spokojnego czwartku.

Gosia, co u was?

to która mi jeszcze tam ten swój nr chce podesłac?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

18 kwie 2013, 09:26

jenny to mile ze strony meza, ze przyszykowal Ci obiad. Teraz mozesz spokojnie lezec i odpoczywac.
Monika na balkonie tez jest fajnie sobie posiedziec. Ja pamietam, ze w ostatnim miesiacu za duzo nie chodzilam, bo ciagle chcialo mi sie siku. Doslownie co 2minuty. Bardzo to bylo meczace.

A ja wczoraj ogladalam film z mezem do bardzo pozna. Obydwoje plakalismy byl tak wzruszajacy. Dodam, ze maz nalezy do tych Prawie nigdy nie placzacych. Nie mam
Za bardzo planow na dzisiaj. Przydaloby sie zrobic porzadki, tak zeby w weekend juz nie sprzatac tylko gdzies sie wybrac, bo ma byc slonecznie.

Milego dnia dziewczyny

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

18 kwie 2013, 09:27

Jenny małymi kroczkami do przodu. Teraz najważniejsze to wytrwać min do 21 tc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

18 kwie 2013, 09:27

tibby ja tez chetnie przesle swoj numer

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość