monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 15:19

jenny super wiesci !!! :ico_brawa_01: po cichu juz gratuluje dziewczynki :ico_buziaczki_big: ale poczekamy jeszcze na 100 % potwierdzenie :ico_oczko:

tibby jeszcze jakos do mnie nie doczera ze to juz koniec 38 tygodnia ... w sumie to sie ciesze bo juz wiem ze to juz koniec i w koncu zobacze sie z moim maluszkiem a chyba tego najbardziej sie doczekac nie moge kiedy jak juz go urodze to przytule i bede tak patrzec sobie na niego glaskac calowac ehhh juz bym chciala :-) a co do porodu to chyba juz psychicznie jestem gotowa choc strach jeszcze lekki jest i raczej do samego konca bedzie... nie wiem czego ale mam czasem takie wrazenie ze bede miec cc :ico_noniewiem: jak bylam u fryzjera to fryzjerka mi powiedziala ze po mojej figurze to ze bardzo nie przytylam i brzuszku ze on jest taki jakbym pilke polknela nie jest taki na boki rozlany to moge miec problem z urodzeniem naturalnie a jeszcze jak dziecko jest duze to juz w ogole. iiii tak zaczelam od czwartku myslec troche o cc jak ja to przezyje czy zniose... wolalabym chyba jednak naturalnie urodzic ale zobaczymy czas pokaze jaki porod bedzie. moze ginek mi moj powie w poniedzialek na jaki porod mam sie szykowac jak mnie zobaczy i zmaca brzuszek...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 15:25

Witajcie. Ja mam termin na czerwiec. Zaczynam panikować i wyobrażać sobie niestworzone scenariusze:D
Witaj! Nie ma co panikować, będzie dobrze!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 16:07

u nas nudy, prawie zasnęłam, no ale nie mogę, bo jestem sama z Szymkiem a nuży mnie na maksa :ico_spanko: ,

Magłorzatka nie wiem co o było :ico_noniewiem: , podejrzewam, ze za dużo chodziłam dzień wcześniej i wczoraj mi to wyszło, dziś na szczęście się nie powtórzyło, leżę i leniuchuję :ico_haha_02: , na pewno wspomnę o tym ginowi i mam nadzieję, że do wizyty 7 maja się to nie powtórzy :ico_sorki: , teraz będę się oszczędzać, mały ruchliwy , wiec się cieszę :-) .

jenny super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , cieszę się i oby tak dalej :ico_brawa_01: , teraz pewnie jesteś spokojniejsza? :), będzie na pewno dobrze, trzymam kciuki :ico_oczko: ,

Monika na na swoje imieniny robiłam placek Shreka, wszystkim smakował, na pewno go kiedyś zrobię, dziś też za mną ,,chodzi" coś słodkiego, myślę, żeby zrobić skubańca z wiśniami albo chrusty, trochę się boję, że jak dłużnej postoję w kuchni to brzuszek się odezwie :ico_noniewiem: , no ale zobaczymy,
a teraz na wizycie będziesz miała usg? żeby gin sprawdził jak ułożone jest dziecko i ile już waży?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 17:09

hej laseczki.
Moje chłopaki poszły sobie na plac zabaw. Ja zaraz do nich dołączę.
Mnie podczas chodzenia dośc mocno boli dół. Kuje mnie i ciągnie jakby w pipce.
Jak dłużej postoje to czuję jak od dołu brzuch twardnieje. Staram się odpoczywac i oszczędzac, ale przy dziecku to nie jest łatwe.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 19:30

ale nudyyyy !!! maz sie polozyl spac przed nocka a ja razem z nim i chwile poogladalam cos w tv po czy po chwili sama zasnelam :-P hehe niedawno wstalam i ehhh odrazu musialam sprobowac mojego placka czy dobry wyszedl :ico_wstydzioch: dzis caly dzien sie objadam czyms slodkim :ico_wstydzioch: jedynie na sniadanie zjadlam kanapki wiosenne i na obiad watrobke a tak to jak nie placki to cukierki jakies owoce :ico_wstydzioch: ehhh dupsko to mi chyba jeszcze bardziej urosnie z tego obzarstwa :ico_sorki:
Witajcie. Ja mam termin na czerwiec. Zaczynam panikować i wyobrażać sobie niestworzone scenariusze:D
gratuluje ! to normalne ze sie boisz ... ale juz odwrotu nie ma trzeba to jakos przezyc :ico_oczko:
Monikaa teraz na wizycie będziesz miała usg? żeby gin sprawdził jak ułożone jest dziecko i ile już waży?
ja nigdy na wizycie u ginka mojego nie ma robionego USG bo ja chodzilam do innego lekarza na USG ze skierowaniem wiec to bedzie wizyta bez USG. ostatnim razem co miala robione to dziecko bylo glowka do dolu ulozone wiec mysle ze raczej sie nie przekrecilo. nawet czuje jak mi napiera na pecherz i juz pcha sie w kanal wiec chyba dalej jest glowa do dolu. ile wazy moj maluch tez nie wiem :ico_noniewiem: ehhh pewnie dowiem sie jak bede juz na porodowce rodzic. choc nie powiem bo wolalabym wczsniej wiedziec zebym sie nastawila jakiego kolcka bede rodzic albo jak drobnego maluszka.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 19:38


Dziewczyny też mam dla Was wieści u mnie w brzuszku szykuje się córeczka. .
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czyli mnie tez moja intuicja nie zawiodła :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 20:21

hej

Małgosia Ja tez tak mam,ze jak mnie dłużej na forum nie ma to ciężko mi jakoś potem wrócić dopiero musze sie rozbujać,może teraz tak mam bo nawet stukanie w klawiature mnie wykkańcza :ico_oczko:

Jenny ha! czyli jednak cipeczka :-) ja wiedziałam od poczatku za podobne objawy miałaś do moich :ico_oczko: wspaniałe wieści dziś przyniosłaś :ico_sorki:

widzę,ze wy dziewczyny z tymi twardnieniami brzucha zaczynacie mieć to samo co ja Tibby i Donatka :ico_noniewiem: A ja to już mam takie stawianie się brzucha,ze nie dość,że cały sie stawia aż powietrza nie moge złapać i robie sie czerwona na buzi to do tego razem i plecy wtedy bolą,cos okropnego :ico_noniewiem: A malutka to już chyba nie jest malutka taka bo ja czuje,ze ona juz tam biedna u mnie miejsca nie ma a ja mam tak do granic wytrzymałosci napiety brzuch,ze aż siny mi sie robi i mam go jeszcze wysoko i mnie przydusza,jeść za bardzo nie mogę,ani siedzieć ani stać na prawde mam dość :ico_sorki: :ico_placzek:

Monika Jej gdzie Tobie się mieśći tyle jedzenia jak ja ledwo zjadłam 4 truskawki i już prawie oddychac nie mogę tak sie przejadłam :ico_noniewiem: Tak bym chciała zjesc pożądny obiad a nie moge :ico_noniewiem:

ide sie chyba połozyć bo tak mi wtedy najwygodniej i może lukne na ixfactora
Jak dobrze,ze we wtorek do gina już :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 21:22

Tibby tak cieszę się. Donatko i jestem spokojniejsza. Wkręciłam sobie na początku, że jak będzie dziewczynka to poradzi sobie w brzuszku, a synek z nieba będzie opiekował się ziemską siostrzyczką.
Misiu to Ty malutko jesz? Ja nie ograniczam się w końcu dużo kg mam do nadrobienia.
Moniko, Misiu, Małgosiu to czekają nas relacje w Waszych wizyt w przyszłym tygodniu, ja usg połówkowe będę miała w przyszłą sb, liczę wtedy na potwierdzenie płci i widoki 3d.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 21:56

jenny jestem z Toba caly czas :-) ciesze sie ze dobre wiesci przynioslas :-) i ze dziewczyneczka bedzie sa silniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

misia a co do twardnienia to normalne mala szykuje sie do porodu wiem ze masz miec cc ale taka jest natura

wszystkim :ico_ciezarowka: zycze wszystkiego dobrego :ico_buziaczki_big:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 22:36

Witam sie i ja bo widze jak was podczytuje że zupełnie o mnie zapomniałyście :ico_placzek: wpadam rzadko ale systematycznie :ico_sorki: no coż widocznie za rzadko.

Ja tez dziewczyny pocichu bede czekać na wasze porody i mam nadzieje że wszstkie bedą terminowe :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość