Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:04

Betina a którym tyg jesteś teraz? Twoja córeczka szybko ujawniła się, moja dopiero teraz,a wg usg to 20 tc. Ale też czekam na potwierdzenie na usg połówkowym. Ale moja intuicja od początku mówiła, że w brzuchu jest dziewczynka.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:13

betina - czytając opis twojego porodu popłakałam się.
Jeśli chodzi o imię dla twojej córeczki to ja też powiem nie skromnie :ico_haha_01: że Madzia to piękne imię
spinka- ja byłam strasznie zawiedziona że nie urodziłam sama, jak byłam na sali przed porodowej to dziewczyny mówiły że chciały by cesarkę ,a ja chciałam urodzić naturalnie.Zobaczyć od razu dzidzie.A nie dopiero na drugi dzień Niestety wyszło jak wyszło,mam nadzieje że tym razem się
uda.


Dziś mam wolny dzień.Odprowadziłam małego do przedszkola ,zapisałam się na 10;20 do stomatologa. W planach mam umyć okno w kuchni, posprzątać mieszkanie i oczywiście obiadek i pranie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:21

Kiedy Tobik był w brzuszku i był dziewczynką, też miał byc Madzią :ico_haha_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:22

Witam w poniedzialek :ico_oczko:



Betina nie wiem czy ci gratulowalam coreczki, jesli nie to gratuluje :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Ja taki zawod poczulam w pierwszej ciazy, bo liczylam na coreczke a okazalo sie ze to chlopak :ico_oczko:
Nie mialam zadnego pomyslu na imie dla chlopca, dla dziewzynki za to mialam kilka roznych propozycji :ico_haha_01:
No ale uzgodnilismy z mezem jeszcze przed usg ze jak bedzie chlopak to on wybiera imie, a jak dziewczynka to ja :ico_oczko:
Tak samo teraz, nie mam zadnego pomyslu na imie dla chlopca :ico_haha_01:

Marcel juz w przedszkolu, mezu od rana w pracy
Ja musze doprowadzic do porzadku sypialnie po remoncie, meble i tak pewnie mi chlopaki przeniosa w weekend :ico_oczko:

Milego dnia

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:23

Kiedy Tobik był w brzuszku i był dziewczynką, też miał byc Madzią :ico_haha_01:
u mnie Marcel byl Amelka :ico_haha_01: :-) ale terazjak bymi miala corke to chyba bym tak nie nazwala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:27

Madeline :-D no widzisz czyli czujemy to samo :ico_oczko: zobaczymy za 3 tyg może będzie nasz chłopak jednak :-P

jenny dzień dalej niż Ty :-)

chodze do lekarza gdzie położną jest ciotka i śmiałyśmy się że z rodziny K same chłopaki więc pora na babe
więc lekarz powiedział że to sprawdzi
chyba 5 min nic nie mówił po czym oznajmił że na 90% jest dziewczynka
nawet zdjęcia ush krocza mam tylko zdjęcia krocza robił :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

w 1 :ico_ciezarowka: już w 12 tc na prenatalnym podejrzewali chłopca w 19 tc już nie było wątpliwości

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:31

Hej dziewczyny

My weekenmd spedzilismy rodzinnie :ico_haha_01: Na spacerku rowerku i wogole z synkiem i mezem...

Co do mojej ciazy hmmm mozna powiedziec ze jak sobie zazyczylismy tak za pierwszysm razem sie udalo... jak sobie obliczylam teramin porodu na 6 maja to w szoku bylam mowie urodze w swoje urodziny...
Ciaza bezproblemowa do samego konca...
5 maja siedzielismy do 21 u mojej cioci i jeszcze ona mowi Kamila ja ci chyba dam na ta cesarke bo ty sie zamordujesz no ciezko mi bylo bo duzo wod mialam i spojenie mi dalo popalic i juz waga ktora przytylam..
A ja mowie ciocia ja jutro urodze zobaczysz :ico_nienie: :-D Przyjechalismy do domu umylam sie polozylam zasnelam w jednej minucie... ok 1.30 w mnocy obudzilo mnie mocne parcie na sikanie i pobolewai nie brzucha.. wiec czekalam az tylko tesc wyjdzie z toalety i wpadlam jak po ogien siadlam chce sikac a tu sie nie da :ico_szoking: i znow tren bol .. wstalam zaczelam chodzic bol sie powtorzyl zaczelam liczyc bylo co 13 minut... obudzilam meza a ten skoczyl; jak poparzony :ico_sorki: juz zbiera torbe mowi ubieraj sie .. a ja sie nie dalam weszlam do wanny polezalam w cieplej wodzie maz sie ogolil mnie pomogl sie ogolic ... wyszlismy z lazienki wstala tesciowa i sie pyta co wy robicie tak po nocuy? a my ze jedziemy do szpitala :-D :ico_haha_01: ona zaczela latac jak opetana to juz to jedzcie itd a ja ze jeszcze bo skurcze mam co 6 min zdaze jeszcze zjesc i herbaty sie napije hahahaha ... jak byly skurcze po 4 minuty to jechalismy do szpitala byla godzina 4.30 na oddziale wszystko lewatywa badanie 3 cm rozwarcia jak doszlam na p[orodowke to odszedl mi czop i juz mialam 6 cm po badaniu KTG juz mialam 8/9 cmm wiec kazali mi chodzic bo szyjke mialam sztywna i wysoka ... po 20 min zaczely sie bole parte mialam 2 na stojaco szyjka odpuscila i polozyli mnie i rodzimy :ico_haha_02: jak tylko zalozyli nozki to poszly wody :-D ale ze nie mialam suily wyprzec malego to podlaczyli mi oxy.. oo tym urodzilam w ciazgu 5 minut :-) :ico_szoking: byla godzina 6.30 i 6 maja w moje urodziny :ico_brawa_01:

Po wszystkim juz na obchodzie przyszli wszyscy lekarze pielegniarki i lekarze od dzieci z oddzialu i polozne i wszyscy mi zaspiewali 100 lat :-D a ja beczalam jak wariatka :ico_haha_02: nikt nie wiedzial co sie dzieje :ico_zdrowko:

w szpitalu jedyny problem jaki mialam to taki ze dostal;am nawalu mlecznego cycki wystarczylo nakluc zeby mi wybuchluy malay jadl duzo ale tyle miaalam ze sie dlawil a ze nie mieli laktatora to kazali mi karmic dzieci na sali mamy sie zgodzily ja tez i wtedy mi ulzylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: potem maz juz kupil mi dobry laktator i jakos sobioe radzilam

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:35

Betina u mnie podobnie o tym, że w ost był synek też dowiedziałam się w 12 tc, a teraz jak lekarz powiedział w 12 tc, że nie wie to pomyślałam o córeczka będzie. To już będę wiedziała na przyszłość w jakim tyg jesteś, bo suwaczka ciążowego u Ciebie nie ma.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:36

najlepszy prezent urodzinowy w Twoim życiu

jenny kurcze zapomnialam zaraz dodam

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:37

Kamilka to szybki mialas porod :-D :ico_brawa_01: daleko masz do szpitala??

Bo ja sie teraz boje ze jak bedzie szlo szybciej niz poprzednio to moge nie zdarzyc, mamy z godzine jazdy :ico_haha_01:
No i moja polozna juz mi powiedziala ze tym razem nie czekam w domu do czasu az skurcze beda co 2-3min, a jade jak beda co 7-10 :ico_haha_01: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość