leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 21:19

Spinka :ico_olaboga: tez bym miala nerwy :ico_noniewiem:


Szkieletorek mi sie jednak wydaje(moze sie myle) ze Marcel nie rozumie ;-) moze tak mi sie wydaje bo on jeszcze nie zbyt duzo mowi :ico_noniewiem: ja oczywiscie mu tlumaczyc bede ze bede go dalej kochala i takie tam :ico_oczko:

Chlopaki poszli juz spac(mezu zaczal dzisiaj inna robote i o 6 juz wyjezdza do pracy) a ja ogladam seriale :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 22:15

lona - czekam na fotke po remoncie :-)
Moja Nikola miała niecałe 3 lata jak się urodziła Ida i przez całą ciąże tuliła się do brzuszka a ja jej tłumaczyłam choc wydawało mi się że mało rozumie ale okazało się że świetnie przyjeła siostrę i rozumiała więcej niż mi się wydawało
spinka - nie lekcewarz tego moja Niki tez tak miała że jakieś nagłe bóle i złe samopoczucie jeżdziłam do lekarza a w domu to zdrowiała i okazało się że jakiś chłopczyk ją kopie. Jak porozmawiałam z przedszkolanką i wyjaśniłam sprawe mineło jak ręką odjoł
szkieletorek - oj bardzo jestem z niej dumna bo nawet i ogólnopolskie i jeden międzynarodowy wygrała :-) pierwszy ogólnopolski jak miała 3 lata i zajeła 1 miejsce w swojej kategori wiekowej :-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

23 kwie 2013, 08:48

hej dziewczyny\

Nie bylo mnie bo maz wczoraj obil system w komputerze bo wirus nam wlazl :ico_sorki:

Wczoraj po obiedzie przeszlismy sie do sklepu z dzieciecymi rzeczami jeden z uzywanymi drugi z nowymi i musialam mezulowi pokazac wozek ktory mi sie podoba wiec go podotykalismy i wogole i maz zachwycony mieciutki leciutki i wogole ale cena zabija wiec musimy dac sobie na wstrzymanie :ico_noniewiem: :ico_sorki: a szkoda: :-/ :cry:

Adasiek juz w przedszkolu... ja ogarnelam troche i chyba dzisiaj zrezygnuje z czegokolewiekj i pojde spac na godzinke jeszcze :-)

spinka- nie dziwie sie ze ci nerwy siadly ... no i Ospa lada chwila moze sie pojawic my juz mamy za soba :ico_sorki: i w miare lekko przeszedl mlody wiec jakos nie odczulam poza siedzeniem w domu kiedy na dworzu bylo goracooo :ico_placzek:

leona daj jakies zdjecie :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

23 kwie 2013, 09:00

szkieletorek - oj bardzo jestem z niej dumna bo nawet i ogólnopolskie i jeden międzynarodowy wygrała :-) pierwszy ogólnopolski jak miała 3 lata i zajeła 1 miejsce w swojej kategori wiekowej :-)
łoooooo kurka no to zdolniacha.
Też pękałabym z dumy.
musialam mezulowi pokazac wozek ktory mi sie podoba wiec go podotykalismy i wogole i maz zachwycony mieciutki leciutki i wogole ale cena zabija wiec
Pochawal się jaki to wózek .

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

23 kwie 2013, 09:20

Moj tez juz w przedszkolu

Ale u nas zimno i wieje, mam nadzieje ze dzieciaki dlugo na dworzu nie beda :ico_sorki:


Kamilka jaki wozek?? Jaka cena?? Moze w Pl dalo by rade kupic

Ja dalej sie kocham w Tako Laret hehe, ale nie chce mamy(znowu zaoferowala sie ze kupi) az tak obciazac i troch szkoda wydac 1700zl :ico_noniewiem: ale patrze ze coraz wiecej uzywanych sie pojawia i mozna juz za 800zl kupic :ico_sorki:


Dziewczyny fotki sypialni wkleje jak juz meble przeniesiemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

23 kwie 2013, 09:29

To ten wozek cana 899 euro!!!! :ico_zly: tylko nie patrzcie na kolderke bo to dodatek normalnie jest ta przykrywka na nogi... w Polsce nie ma tych wozkow juz szukalam.. to lepsza niemiecka firma..., ale po dotykaniu tego wozka nie dziwie sie ze taka cena jest aluminiowy wiec leki buja sie lekki i wogole jakbym go miala to bym na spacerach spedzala chyba wiekszosc dnia :ico_sorki: :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

23 kwie 2013, 09:34

Wow to rzeczywiscie cena kosmiczna :ico_szoking:

U mnie podstawa musza byc przednie kolka skretne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

23 kwie 2013, 09:42

Nooo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale jak bede w polsce to jeszcze chce sprawdzic Roana Marite http://allegro.pl/roan-marita-kolory-20 ... 96161.html

A dla Adaska mialam taki tylko czerwony http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=31 ... rule_id=84

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

23 kwie 2013, 09:46

No ten roan podobny do tego "twojego" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

23 kwie 2013, 09:55

Zastanawiam sie jeszcze nad tym czy tym razem beda mnie nacinac? Bo z Adamem mnie nacieli potem zszyli i dobrze zszyli a teraz moze nie bedzie takiej potrzeby :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Leona jak ja sobie pomysle o tych zakupach to mi slabo: musze sobie staniki ze 3 conajmniej kupic nie koniecznie takie do karmienia, pizame.. i kosmetyki do domu podpaski i wkladki do biustonosza.. a dla malenstwa juz butelki smoczki pieluchy reczniki przescieradla i wiele dupereli...


A ja jeszcze brzucha nie mam a wczoraj sie juz poklucilismy o chrzciny :ico_sorki: ten moj maz moemntami jakis ograniczony :ico_puknij: bo mu tlumacze ze na sale nam dali namiary z rodziny gdzie moglibysmy zrobic chrzciny lub komunie a ten ze w knajpie nie bedzie chrzcin jak zapraszamy tylko 10 osob :ico_nerwusek: nie doslucha do konca i sie drze nie wiadomo o co :ico_nerwusek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość