Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:24

Szkieletorku tu chyba któraś dziewczyna pisała na temat Twojej drobniutkiej figury, a i teraz na wadze nie przybierasz zbytnio, więc nie będzie problemu :-) Ja jestem już po trzydziestce, poza tym po ślubie się zapuściłam i niestety jest mi trudniej, ale dam radę :-)

Leona właśnie ja mam mnóstwo po Polci różowych ciuszków, więc jakby jednak chłopiec był to ciekawie by wyglądał :ico_haha_01: Wiem, że muszę kupić nianię elektryczną bardzo dużo z niej korzystaliśmy i chyba ją wyeksploatowaliśmy do końca i pewnie jakąś pościel na zmianę - z Polą miałam 1 komplet i dałam radę bez problemu, ale nie ma co liczyć na cuda, przy drugim pewnie będzie inaczej. Poza tym nie myślę jeszcze o żadnych zakupach, może po połowie :ico_oczko:

Muszę upiec ciasto na komunię, powoli zabieram się do roboty. Pogoda się psuje, tzn zimno dalej tak jak było ale chmurzy się pewnie będzie znowu padać :ico_zly:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:29

No wlasnie co do wagi to jataki typ jestem ze tyje nawet z powietrza, i wiele walki kosztowalo mnie zrzucenie kg :ico_noniewiem:


Spinka ja gdybym zakupy na miejscu robila to tez bym czekala, nawet i do wrzesnia
Ale ja musze miec do konca czerwca te wieksze rzeczy pokupowane, zeby czekaly na mnie w PL, no i w zwiazku z tym ze moja mamuska placi za przesylki, musimy to jakos rozlozyc w czasie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:30

Właśnie zmierzyłam się w biuście i mam 103 cm :ico_placzek: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_zly: Komu oddać z 15 cm???? Są jakieś chętne??? Mogę dopłacić :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:40

U mnie 100 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:46

Pociesz mnie i powiedz że masz wzrostu tyle co ja czyli 160 :ico_sorki: znowu będę jak piłka kurde - łatwiej przeskoczyć niż obejść :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:48

No nie, wzrostu mam 170 :ico_oczko:
Ale ja z cyckami nie mam wiekszego problemu, u mnei chyba najgorzej z talia :ico_noniewiem:
Przed ciaza mialam prawie 80 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:52

Witam
ja już po wizycie wszystko bez zmin dzidzia zdrowa wszystkie parametry wzorcowe :)
przytyłam już 6 kg :ico_noniewiem:

Przedastawiam wam swojego synusia w kilku odsłonach :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moja Ida dziś przed wizytą mówi do Nikoli : po ci siostra masz mnie teraz niech będzie braciszek :ico_haha_01:

spinka - ja mam 100 cm w biuście :-)
co za pyszności pieczesz ?
leona Marcelek widać prawdziwy facet dał męskie słowo i dotrzymał obietnicy :ico_brawa_01: moja Ida pomyka na trójkołowcu też nie chciała pedałować ale jak już się przemogła to zasówa jak mały Kubica :ico_haha_01:
fajnie że masz już pierwsze rzeczy kupione ja teraz powoli będe sobie kupowała wyprawkę :-) no i musze się zorientować co nam zostało napewno mam fotelik samochodowy z bazą, wanienkę i wiaderko kąpielowe, karuzelę do łóżeczka laktatory, zabawki jakieś, rożek do karmienia i ręczniki kąpielowe z kapturkiem - gdzieś to wszystko spakowane na strychu bo reszte porozdawałam i wątpie że odzyskam :ico_noniewiem:
Kamilka - fajnie że wekendujesz z synusiem my też nie posłaliśmy dziewczyn do przedszkola choć Marcin w pracy :/


Moja Ida dziś się przebrała w zadużą sukienke Nikoli i jak schodziła po schodach to ją przydepła i zleciała :ico_zly: rozbita broda i przegryziony język krwi na schodach było tyle jak u rzeźnika :ico_olaboga:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:54

Edulita ale super maluszek :-D czyli dziewczynki beda mialy braciszka :-D i :ico_brawa_01: imie juz macie??

I co dalej musisz lezec?

Biedna Ida :ico_olaboga:





Ja jzu po obiedzie
Mielismy isc na plac zabaw ale musze jechac odebrac paczke bo kilka dni temu zamowilam sobie troche ciuszkow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:58

Edulita :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny synio WIELKIE BRAWA!!!!!!!!! Super że jest ok, a możesz troszkę więcej się ruszać? Czy nadal leżenie plackiem??

Biedactwo z Idy, a jak ona to zniosła? Moja Polka zrobiłaby na całą wioskę żalu...

Piekę Ciasto toffi z biszkoptami (przepis z neta pierwszy raz robię :ico_oczko: ). Mała zaczęła mi brykać w brzuszku, ale ja to lubię :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 14:01

Leona to Ty przy mnie jak modelka jesteś :ico_haha_02:

Brzuszek dzisiaj sparzyłam, chciałam wyjąć z szafki nad kuchenką słoik a stał gorący czajnik i brzuchem do czajnika dotknęłam - a to chyba najlepszy dowód na to że brzuch już spory :ico_haha_01: Na szczęście nie mocno oparzone i już nie piecze :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość