leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 maja 2013, 17:05

Witam popoludniowo

W urzedzie spoko :ico_oczko:
Pozniej zaliczylismy centrum bo musialam Marcelowi czapke z daszkiem kupic, zaliczylismy tez lody :ico_oczko:
Ale u nas dzisiaj super, pierwszy raz tak cieplo :ico_brawa_01: bosko, wystarczy ze temp tylko kilka stopni wyzsza(bylo ost 12 a dzisiaj 16) a roznica kolosalna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Teraz zjedlismy z synusiem po deserku mlecznym i mysle co tu na kolacje, moze omlet z warzywami? :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

06 maja 2013, 20:15

leona wcześnie kolacje jadacie . I on jak zje koło tej godziny to przed spaniem już nic?

U nas dzień jak co dzień. Mała od rana na polu bawiła się.Upiekłam jej muffinki więc szczęśliwa bo ona alergik więc nic nie może z naszych ciast jeść. Popołudniu smak mnie naszedł by zrobić sobie kluski na mleku jak babcia mi robiła.I oczywiście zrobiłam,pojadłam jak smok ale teraz znów głodna jestem i jakaś mała kolacja musi być bo inaczej nie dam rady zasnąć.
Od dłuższego czasu mam obrzydzenie na mięso i nie jadam wcale.Oraz ogólnie bardzo mało rzeczy mi smakuje.Głód czuje często ale rzadko jem bo na nic nie am ochoty a gdy się zmuszam to czasem efekt jest gorszy bo wymiotuje.
Lila zasypia a ja zaraz idę się wykąpać .
Wymioty nadal dokuczają bardzo, brak sił i ciągłe zmęczenie daje mi w kość i jestem przez to bardzo zła na siebie .

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 maja 2013, 20:46

Nie, no kolacje to ja jadam kolo 18, a Marcel ostatnio to wsumie bez przerwy je :ico_noniewiem: takze zje ze mna kolacje a pozniej wola jeszcze, tata wroci z pracy i je obiad to Marcel juz w kuchni :ico_haha_01:

Teraz tatus poszedl uspac synusia a ja ogladam seriale :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

07 maja 2013, 09:31

HEJ DZIEWCZYNKI

u nas ok byłam wczoraj jak już wspominałam u dentysty z Tomuskiem i wszystko ok ja za to mam do zrobienia 3 zębole :ico_wstydzioch:

wyjechaliśmy do centrum wcześniej i kupiłam sobie balerinki po raz 1wszy w życiu zazwyczaj chodziłam na obcasach ew w lato japonki czy na sportowo w adidasach

spinka jenny ja uwielbiałam zawsze w 1wszej ciąży te wybryki w brzuszku fasolki

kamilka zuch z twego synusia mój na razie śmiga na biegowym

spinka dziękuję ja czuję się coraz lepiej wymiotuje już raz w tyg może jednak nadal męczą mnie bóle brzucha wieczorami
widać taka uroda tej :ico_ciezarowka:

szkieretorek wiem o czym piszesz bo ja do 19 tc wymiotywałam non stop jedynie co jadłam bez obrzydzenia to suchy chlep ew.z pasztetem czy masłem ale z Tomusiem miaam podobnie przez 1wsze 2mc jadłam tylko chleb z pasztetem lub z musztardą na nic innego nawet patrzeć nie potrafiłam a wizyta w mięsnym ba nawet zapach mięsa sprawiał że :587:

jutro wizyte mam u gina i dobrze bo ostatnio mam dziwne ataki bólu brzucha że wyprostować mi się jest ciężko :ico_noniewiem:

w galerii brzuszkowej jest mój 21tyg domek dla mojej fasolki

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

07 maja 2013, 09:42

Betina to jutro dowiesz, może się kto w brzuszku zamieszkał. Betina to masz się ze swoimi rewolucjami żołądkowymi, u mnie najsłabsze ogniwo to jelita, dlatego muszę uważać co jem dodatkowo jestem na diecie bezglutenowej.
Mi wczoraj brzuch zrobił się twardy jak kamień, później przeszło, więc też czekam już na swoją wizytę z niecierpliwością.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 maja 2013, 09:50

Jenny, Betina widzialam wasze brzuszki, super :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Jenny a kiedy masz wizyte?

Ja usg mam w nastepny czwartek, jejku jak to zlecialo :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D

Maly w przedszkolu a ja jak zwykle nic nie robie :ico_haha_01:
A nie, zakupy male zrobilam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

07 maja 2013, 09:52

Hej dziewczynki


Betina czekamy na wiadomosci :-D :-D

Ja mam wizyte w piatek i mowie Wam ze jak ja wytrzymam to nie wiem czemu to takie okropnie meczace psychoicznie :ico_sorki:
Tzn juz widzialam dzidzie w sobote w szpitalu bo pojechalam sprawdzic co za straszne klucie mnie meczy ale sie okazalo ze wszystko jak najlepszym porzadeczku :-D no ale z miny lekarki wywnioskowalam ze nie bardzo jest zadowolona wiec juz nie wypytywalam o nic. tylko jak jestr dobrze to jade do domu..

ciekawa jestem czy Pani doktor pokusi sie o sprawdzenie co moje dziecko ma miedzy nogami :ico_noniewiem: bede ja baaadzo mocno prosic :-D choc moze byc jeszcze za wczesnie :-) :ico_oczko:

Adasiek w przedszkolu wczoraj u nas przeszla burza.. wiec powietrze zrobilo sie mozliwe do oddychania :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

07 maja 2013, 09:59

usg jutro mieć nie będę a w pn prenatalne

jenny nawet mi nie mów ja zawsze miałam kłopot z wypróżnianiem ale teraz w ciąży do wc chodze co 4 dni

kamilka w poprzedniej ciąży juz w 12 tyg podejrzenia było że będzie chłopak ale było to badanie prenatalne więc najbardziej dokładne
potwierdziło się w 19 i sądze że lekarz raczej podejrzy co masz w środku na następnej wizycie choć brzdąc może Wam zrobić niespodziankę :)

leona mi dzis do przedszkola zaspaliśmy

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 maja 2013, 10:05

Ogolnie to mi sie baaardzo nie chcialo wstawac o tej 8 bo mialam dzisiaj przerwe w spaniu od 4 do 5, przebudzilam sie na siku,i nie moglam zasnac bo bylam mega glodna :ico_haha_01: tak wiec po 4 jadlam sniadanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

07 maja 2013, 10:18

z tym wstaniem to ja dzisiaj mialam to samo... 3 razy budzik przestawialam i oczu mnie moglam otworzyc...ale ja codziennie wstaje miedzy 4 a 5 bo maz wstaje 4.30 i o 5 wychodzi do pracy :-)

Betina oby oby nam sie pokazalo bo teraz w szpitalu wlasnie lezalo w nasza strone za to nie chcialo pokazac sie bokiem... :ico_haha_01: Mialam isc teraz na wizyte z sasiadka ale okazuje sie ze maz musi wziac zwolnienie bo jutro ma wazna rozmowe w sprawie pracy wiec wezmie juz na 3 dni.. i w piatek pojdzie ze mna ale sie ciesze :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość