Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 16:19

Misiu o widzisz jak Milenka ładnie przytyła, jak czujesz się po odstawieniu leków?
Donatko Ty dużo odpoczywaj.
Moniko widzę, że radzisz sobie świetne wiadomo raz lepsze raz gorsze dni.
Tibby też myślałam o tej serii z rossmana wg tych testów wypadają dobrze, a wiadomo i cena niższa.
A mnie dalej skóra swędzi, ale krostki są już mniejsze, intuicyjnie odstawiłam miód, bo to coś nowego było w mojej diecie i mąż kupił krem cutibaza dobry tylko po kilku dniach skończył się, więc teraz spróbuje emolienty. A mój mąż jedzie spodnie wymienić tym razem z moją mamą idzie do sklepu to mam nadzieję, że wspólnie coś wybiorą, bo jutro mam wizytę u gin. Mam nadzieję, że mała nie będzie ukrywać się i potwierdzimy płeć No i będzie to dla mnie coś nowego w szpitalu mi nie wtedy nie robili połówkowego, jestem ciekawa jak tam mała przybiera na wadze:-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 17:30

Wróciłam ze spaceru, wymęczyłam się i brzuch mnie ciągnie. Łykam większą dawkę magnezu i mam nadzieję, że przyjdzie.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 17:38

Dziewczyny Wy tak nie szalejcie z tymi spacerami. Małgosiu teraz Ciebie brzuszek boli :ico_pocieszyciel:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 17:54

Ja też jutro mam wizytę :-)

No bo szybko szlam i tam mnie ciągle ale już ok, magnez pomaga.

W pt wyjeżdżamy więc do poniedziałku nas nie będzie.

Kupiłam sobie nowy krem na rozstępy :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 19:33

A ja mam w końcu spodnie ciążowe:-) i nową emulsję do ciała.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 19:41

:-D
Na która masz wizytę jutro?

Od 15 coś maluszek nie rusza się za bardzo :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 20:04

dziewczyny trzymak kciuki za Wasze wizyty i czekam na relacje :ico_oczko: ,

u nas w mieszkaniu 28st. :ico_olaboga: , ledwo oddycham, 30min sparowałam Szymka krostki, zmęczyłam się jakbym nie wiem co robiła :ico_noniewiem: , jutro rano mąż niech go smaruje,
nawet w buzi ma :ico_olaboga: jak smarowałam mu w buźce to mi zwymiotował 2 x :ico_olaboga: , masakra, a to dopiero początek :ico_puknij: ,

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 20:08

A ja mam w końcu spodnie ciążowe:-) i nową emulsję do ciała.
super :ico_brawa_01: ,
też bym musiała jakieś spodnie cieńsze kupić, bo mam tylko te jedne dżinsy, a w nich to już się dupsko grzeje, choć szkoda kasy mi, bo wiele nam nie zostało, ale chyba kupię jakieś zwykłe materiałowe ze streczem, żebym po ciązy je wykorzystała
i jakieś 2 luźniejsze bluzki by mi się przydały z krótkim rękawem,

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 21:19

hej kochane

Pytacie jak sie czuje po odstawieniu leku? hmm W sumie skórcze są,ale bardziej bolą,to jeszcze nie porodowe,ale bolą i częściej je mam a takto póki co po staremu :ico_oczko:
Małgosia brawa za 24tc :ico_brawa_01: leci,leci :ico_haha_02:
Tibby Ty to jak ja nie potrafisz usiedzieć na pupci :ico_haha_01: i za 31tc :ico_brawa_01: juz coraz bliżej :-D
ziolo Ja juz teraz wiem co to znaczy zgaga współczuje i sobie i Tobie :ico_sorki: Ja potrafie obudzic sie w nocy z taka zgagą,że siedze głowa do góry musze wziąść wtedy manti niestety bo nic innego mi nie pomaga i prawie rycze,przed ciążą nie wiedziałam nawet co to znaczy zgaga :ico_noniewiem:

Piszecie o kosmetykach z rossmana z babydreem macie racje i ja takowe zakupiłam ale czy bedą one odpowiednie dla mojego dziecka to się okaże :-)

Donatka kochana Ty się oszczędzaj normalnie teraz bo z tymi szyjkami to nigdy nic nie wiadomo :ico_sorki: Widzisz niby u mnie od którego tygodnia juz mnie straszyli,że urodze bo szyjka miękka i skrócona to leki leżenie i co wyprawke zrobiło sie szybciej wszyscy w gotowości a ja chodzeee jak słoń nadal w ciąży i ciszaaa,ale uwazaj tak czy inaczej na siebie i lepiej się kochana teraz oszczedzaj :ico_sorki:

anza No było nie fajnie u mnie a teraz widzisz jak sie wszystko pozmieniało,nawet malutka już nie jest taka malutka heh jakie to wszystko dziwne heh,a na Twoje takie ciągniecia brzuszka itd to no-spa dobra :-)

Małgosia zjedz coś słodkiego to maluch powinien sie ruszyć,albo połuż sie na wznak i leż tak chwilke...

jenny Masz spodnie ciązowe,emulsje do ciała i piękny brzuszek :ico_haha_02:

Za wszystkie wasze wizyty jutrzejsze trzymam kciuki,ja jutro do szpitala znowu ciekawe co to jutro bedzie,mam internet w telefonie to jak coś by sie dzialo jakos dam wam znać tutaj :ico_sorki:
Monika Ty dziewczyna ładna Twój mąż niczego sobie więc i Patryk przystojniacha hihi

Ahh chaiałam wam pokazać kącik Mileny jak wam sie podoba?
Obrazek

i sie znowu rozpisałam :-/

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 21:34

Dziewczyny mam pytanie krzywy
brzuszek w 21 tc to normalne?
Tzn jak leże sobie na plecach to
od 2 dni jedna strona brzucha
robi się wypukła a druga wklęsła
i nie wiem, czy to np.dziecko
wypina się coś jest nie tak. Oczywiście taki brzuszek nie mam cały czas zaraz wtedy kłade się na lewy bok.Do
jutra chyba zwariuje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość