Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

18 maja 2013, 10:20

hej
ja w nocy prawie nie spałam duszno mi było i co chwila na siku wstawałam :ico_spanko:
spinka daj znać co z Adasiem

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

18 maja 2013, 14:24

Hej. Mamy obserwować, czy wykwitów nie przybywa - nie wiedziała czy to ospa czy nie. A. to Artur mój mąż :ico_oczko: Sami nie wiemy, każdą krostę obrysowałam mu długopisem, żeby wiedzieć czy wyskakują nowe - śmiesznie wygląda, ale czuje się dobrze :-)

Współczuję nocnych wędrówek - wczoraj już o 19 spałam i dzisiaj czuję, że żyję :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

18 maja 2013, 14:59

lepiej żeby to nie była ospa bo dorośli ją bardzo cięzko przechodzą :ico_noniewiem: ja senna i do niczego w dodatku duszno i od rana zapowiada się na burze ale jak narazie to nic nie pada i taka mętna ta pogoda
M w pracy i dziś i jutro hm... kolejny wekend z głowy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 maja 2013, 07:26

Witam!
Edulita jak dzisiaj samopoczucie - oby lepiej :ico_sorki: Była burza? Może pogoda daje Ci tak w kość?

Ja wczoraj zaliczyłam 2 grille, A> nie ma ospy to jednak reakcja alergiczna na pokrzywę :ico_szoking: na szczęście w sumie :ico_sorki: Była wczoraj na kawalerskim u sąsiada, no i wrócił o 3.30 :ico_puknij: ale za to z alkoholem nie przesadził :-) Teraz śpią jeszcze z Pola a ja już na kawkę zeszłam z góry, ale też nie jestem wyspana, bo długo siedziałam i jak wrócił A. to się obudziłam i spać nie mogłam, teraz niedawno Pola mnie zbudziła, bo swędziało ja po komarach.
Dzisiaj planuję do stadniny koni podjechać z Polą (robią piknik rodzinny), muszę obejrzeć ośrodek, bo chcę tam przedszkolaki na wycieczkę zabrać.

Dziewczynki ostro weekendują - nawet na forum nie zajrzą.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

19 maja 2013, 10:13

spinka - dzięki bogu że to nie ospa :ico_sorki: fajne plany na dzisiejszy dzień :-)
Ja juz lepiej wczoraj popołudniu była burza i jak tylko zaczeło lac to padłam i pospałam i już mi sie dobrze oddycha :-)
Komarowe ukąszenia dokuczaja też moim dziewczynkom - smarujemy fenistilem.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

19 maja 2013, 15:47

lepiej żeby to nie była ospa bo dorośli ją bardzo cięzko przechodzą
Mój mąż przechodził ospę w wieku około 32 lat. Na początku lekko gorączkował,niska temp no i wysypało go wiadomo bardzo.Nic poza tym.Dostał wolne z pracy i był zadowolony bo przymusowo siedział w domu i odpoczywał.

U nas upalnie.Wczoraj pojechaliśmy do Krakowa (mamy jakieś 100 km ) najpierw załatwienia męża,potem Ikea a na końcu Zoo.Mała zachwycona,biegała od boksu do boksu,oglądała,naśladowała . Nie chciała wychodzić .Wróciliśmy do domu późno bo o 22:30 .Lili spała w aucie a potem ja przeniosłam do łóżka i spała do 9 rano.
Zmykam teraz bo zaraz zjedzie sie rodzinka i znajomi i będą grać w siatkówkę u nas.Potem grill i dzien szybko zleci.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 maja 2013, 20:36

Hejka

Jak tak mija weekend??

Spinka dobrze ze to nie ospa :ico_sorki:


U nas dzisiaj prawie caly dzien padal deszcz, takze siedzielismy w domu, jedynie po obiedzie przejechalismy sie na dzialke zaczerpnac swiezego powietrza :ico_oczko: takze niedziela nudnawa
No ale wczorajszy dzien byl mega wypelniony, od rana na dzialce, na obiad kielbaski z grila, pozniej basen, a pozniej wizyta w cyrku :-) Marcel zachwycony a i mi sie bardzo podobalo bo to byl tez i moj pierwszy raz w cyrku :ico_haha_01: :ico_oczko:

Marcel w lozku, niby usypia ale juz trzy razy mnie wolal :ico_haha_01:

A ja wlasnie zakupilam dla mojej niunki kolyske/kosz :ico_haha_02:
link usunięty przez obsługę forum
Na pierwsze 6tyg powinna starczyc :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

19 maja 2013, 21:24

ja wlasnie zakupilam dla mojej niunki kolyske/kosz :ico_haha_02:
Bardzo fajny. Nie pamiętam jaka długość ma mój kosz ale wydaje mi się że podobną więc starczy na dłużej nawet.No chyba że duże dziecko będziesz mieć jak np moja chrześnica co w nim była niecałe 2 miesiące .Aktualnie ma niecałe 2 latka a nosi buty rozmiar 26 .A wygląda jak 3,5 letnia dziewczyna.Jest baaardzo duża.
Dużo zapłaciłaś?

My juz po kolacji . Lila oczywiście śpi. Na kolacje zrobiłam jej owiasnkę ,uwielbia ją.
Mleczko kozie mamy od pani która mieszka niedaleko nas, płatki owsiane kupuje ekologiczne i gotujemy .Mała zadowolona ,brzuszek pełny i zdrowo.
Ide sie szybko wykąpac i spać .

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 maja 2013, 21:45

Patrzylam to ten kosz ma taki sam rozmiar jak te inne :ico_oczko:
A facet chcial za niego 120+przesylka, ale zszedl do 100zl, takze mysle ze fajna cena :-)


Pyszna kolacyjka :ico_brawa_01:
U nas dzisiaj musli i jogurt naturalny, a poza tym caly dzien objadalismy sie pysznym ciastem z rababarem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 06:42

Hej!
Witam rano :-) Dzień zapowiada się pięknie, no przynajmniej pogoda :ico_oczko: co do reszty zobaczymy.

Leona fajna kołyska i masz już jeden zakup mniej. A co do niedzieli to dobrze, że odpoczęłaś po intensywnej sobocie, na pewno Ci to nie zaszkodziło :-)

Szkieletorku pochwal się co kupiłaś w Ikea ja mam świra na jej punkcie - mogłabym cały dom w Ikea wyposażyć- tylko jeden malutki szczegół mnie powstrzymuje - kasa :ico_oczko: Jak samopoczucie?

Ja wczoraj boleśnie odczułam wysoką temp. po południu głowa mnie bolała i aż miałam zawroty, ale na szczęście wszystko ok

Edulita co słychać? Jak niedziela minęła?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość