Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 08:44

moni, z tego co mi wiadomo (o ile to aktualne) to:

- edulita - synek
- betina - córeczka
- leona - córeczka

betina, zapraszam na odliczanie od 120 dni ;-) Już cię wpisałam :ico_haha_01:
Jenny, ty od jutra, skarbie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 09:02

hej

Tomuś w przedszkolu a ja niebawem jade do weterynarza z psem bo coś osowiały od tyg chodzi

odliczanie rozpoczęte :ico_zdrowko:

i zdjęcie w brzuszkowej galerii w końcu zaczynam 6 miesiąc :ico_urodzinki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 11:06

Betina za 6mc :ico_brawa_01: brzuszek szczuplutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


A ja stawiam za skonczony20tc :ico_szoking: :ico_tort: polowa za nami :ico_sorki: :ico_sorki:


U nas dzisiaj pochmurno, ogarnelam chatem zwlaszcza kuchnie bo czekam na panow z nowa kuchenka(w tym tyg maja byc) :ico_oczko:
Zaraz bede zbierala sie po Marcela

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 13:52

Moni26 ja poproszę o niebieski suwaczek, bo narazie mam różowy, lekarz twierdzi, że na 100% będzie chłopak, ale pokój będziemy malować na kolor zielony.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 17:46

ja poprawiłam tylko co do płci dziecka, a jak suwaczki chcecie aby je zmienić to musi mi dziewczyna która je tworzyła przesłać kody..... tylko zastrzelcie mnie a nie pamiętam kto mi podsyłał :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 18:17

Moni a nie Małgorzatka chyba robiła.

Ale wkurzona jestem nie wiem czy pogoda czy hormony czy całokształt. Wróciłam właśnie z angielskiego, nachodziłam się prawie 2 godziny po mieście, żeby prezent mojej mamie kupić i nic nie kupiłam :ico_zly: tej kobiecie coś kupić to normalnie trzeba :ico_zly: A jeszcze jak jej się nie podoba to da poznać, dziś łaskawie powiedziała, że chce apaszkę, no ale szmatki za 15 zł jej nie kupię a jedwabne były nie w takich kolorach, w sumie to 2 jedwabne widziałam :ico_zly: No i jeszcze jest taki parking okropny pod szkołą językową, że jak wyjeżdżałam to kawałek błotnika się oderwał od auta :ico_zly: Siedzę i ryczeć mi się chce ze złości albo z bezradności :ico_placzek:
Przepraszam, że tak biadolę, dzisiaj chyba moja kolej :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 18:28

mama ci pomoże choć wiem z doświadczenia że każdy lubi po swojemu sprzątać
No my obie pedantki ale już raz mi pomagała właśnie jak byłam z Lilą w ciąży i bardzo podobny tydz ciąży tez to był .Robiliśmy duży remont w domu i pomogła mi sprzątać.
może już jakieś przypuszczenia co do płci będą :-)
Nie chce wiedzieć takich przypuszczeń i niepewnych info bo po co mam sie nastawiać.Wolę by powiedział mi później ale by to było pewne.
ja właśnie najbardziej po tych drobiazgach lubię chodzić, tylko mój A. ma trochę inne zdanie na ten temat :ico_noniewiem:
Mój tez wiadome nie przepada za takimi rzeczami .
szkieletorek-też mam z serii mamut krzesełka i stolik

Moja właśnie nosi te krzesła z pokoju do pokoju .

Ja dziś rano pojechała do przychodni sprawdzić wyniki Lilci .Mała została w domu z siostra bo nie było sensu ja tam brać gdzie pełno chorych dzieci a ona zdrowiutka. Wyniki moczu takie sobie więc mamy zrobić raz jeszcze.
Potem malutkie zakupy i do domu . W domu bajzel na całego,dziś ugotowałam zupę ogórkowa (a u nas jest 5 dorosłych osób + dziecko ,gotujemy zawsze na 2 dni więc ten gar jest spory)do tego pierś z kurczaka w sosie śmietanowo koperkowym z ryżem i makaronem .Co kto wolał to sobie nakładał.Na deser bananowiec na zimno i niedawno skończyłam robić wielką misę sosu tatarskiego. Oczywiście gorę też wysprzątałam,odkurzyłam . Ale za to teraz ledwo oczy mam otwarte.Zasnęłabym szybko . Na szczęście już wieczór się zbliża,zaraz kąpiel kolacja i córcia pójdzie lulu.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 18:38

Spinka łączę się z bólu bo mój tato ma w ta sobotę imprezę urodzinowa 50 lat i nie mam nadal prezentu .A na dodatek niedługo przecież dzień matki i ojca. Nie cierpię im cokolwiek kupować bo z tata w szczególności jest ogromny kłopot i zawsze wychodzi na to że kupujemy mu jakieś ciuchy .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 18:54

Troszkę ze mnie schodzi złość i stres, na szczęście, no i jeszcze ta pogoda burzowa, pewnie potęguje napięcie - bardzo Boję się burzy.

Leona gratuluje połowy :ico_brawa_01:

Betina gratuluję 6 miesiąca :ico_brawa_01:

Szkieletorku wiesz znajdziemy coś i Ty i ja - jakoś się uda, chociaż łatwo nie będzie :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

21 maja 2013, 22:13

Moni a nie Małgorzatka chyba robiła.:
Małgorzata robiła ale pierwszą wersję...
później już sobie przypomniałam.... :ico_sorki: Jenny podsyłała mi kody suwaczków :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość