szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 07:08

Witam z rana
Pogoda u nas robi się ładna.Słoneczko juz mocno świeci .Lili dzis obudziłam wcześnie bo potrzebowałam mocz do badania.Zaraz będzie jechać znajoma do pracy i podrzuci do przychodni.
Potem jedziemy do miasta z siostra i Lila na zakupy ,głownie chodzi o prezenty dla taty i mamy .A że to akurat w tym mieści jest mój gin to podskoczę na wizytę od razu.

Dobra zmykamy na śniadanie bo mała mi zyc nie da.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 07:18

Witam z rana :-)
Wczoraj się nie odzywałam bo cały dzień miałam zajęty rano pojechałam na pobranie krwi a póżniej z mamą na małe zakupy po rzeczy dla synusia tzn. bodziaki, pajacyki itakie tam pierdołki no i kupiłam sobie koszulę taką rozpinaną już do szpitala :-) pożniej mama była już u mnie do wieczora i tak sobie razem spędziłyśmy dzionek :-)
spinkaszkieletorek - tez mam zawsze ten problem z prezentami dla rodziców :ico_noniewiem:
szkieletorku - udanych zakupów
spinka - dziś będzie lepszy dzień :-)
betina - widziałam że zaczełaś odliczanie teraz już z górki :-) a tak apropo to gdzie ta brzuszkowa galeria :ico_wstydzioch: ???
Ostatnio zmieniony 22 maja 2013, 07:39 przez edulita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 07:20

a u mnie dziś 100 dni :ico_haha_02: :ico_urodzinki: :ico_haha_01: :ico_urodzinki: mąż kupił mi centymetr krawiecki i sobie będziemy od 100 odcinać po dzionku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 07:40

Hej dziewczyny

Ale mialam wczoraj dzien :ico_haha_01: i zapomnialam postawic wam na moj skonczony 16 tydz :ico_tort:

wczoraj przyszedl nam zwrot podatku to pojechalismy po nasz zalegly prezent urodzinowy kupilismy wkoncu Wii bo reszta byla dla starszych i ciezko o gry dla 5 latka :-)
Do tego odrazu kupilam łózeczko turystyczne z przewijakiem :-D za 50 euro nowe :ico_brawa_01: chce je dzisiaj poskladac zeby zobaczyc czy nic nie brakuje :ico_noniewiem:

spinka uuu ale chyba nie widac w aucie az tak bardzo? moj to by sie ustekal ze nie umiem jezdzic :ico_zly: ale chyba bym go zabila... jak mialam kolizje gdzie we mnie koles wjechal to tez do mnie mial fochy ze pewnie cos zle zrobilam :ico_zly: co do prezentu hmmm ciezka sprawa ja bym kupila jej 2 zestawowe porcelanowe filizanki do herbaty ladnie pakowane :ico_noniewiem:
Ja nie lubnie takich bludzi co krzywia sie na prezenty moja mam tez i kiedys swojej tesciowej powiedziala wprost jak nie chcesz tych recznikow to sobie z nich scierki zrob albo pod wycieraczki poloz :ico_haha_01:

Moj adasko gra :ico_haha_02: wstal dzis o 6 i od rana slyszalam jak cichutko zaglada i sie kreci zeby mnie obudzic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 09:09

hej
ja wczoraj 3 godz spędziłam u weterynarza niestety nie jest za dobrze
podejrzewają białaczkę, bolerioze :ico_placzek:
dziś kolejna wizyta już jade z mężem

wieczorem strasznie mnie brzuch bolał pewnie z nerwów

Tomuś w przedszkolu
3 czerwca mają festyn i występ na dzień matki uczy się piosenki zuch

a ja przeziębiona coraz bardziej katar kaszel bolące płuca :ico_noniewiem:


spinka ja lubię kupować prezent osobiste
w zeszłym roku dałam teściowej lusterko z grawerem
2 lata temu brelok ze zdjęciami wnuków
kupowałam też ulubione kosmetyki lub relaksujące jakieś perełki do kąpieli
fajnym pomysłem są też karnety do kosmetyczki
na gruponie może coś fajnego znajdziesz :ico_oczko:
w tym roku chyba czekoladki jej damy albo czekoladowy telegram
z chocolissimo
a co do samochodu to się nie denerwuj złośliwość rzeczy martwych

a dla taty kupiliśmy zegarek zasłużył sobie ,teściowi kupimy dobre winko i tyle


edulita http://naobcasach.pl/forum/brzuszek-w-2 ... l#p5828824

i super pomys z tym metrem krawieckim :ico_brawa:

kamilka87to fajnie że zakupy udane ,ja większośc droższych wydatków mam zaoszczędzone z racji tego że wszystko zostawiłam po Tomusiu
i zwrot podatku też już dostaliśmy niestety całośc poszła na raty :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 09:45

Dziewczyny al;e mam nerwa lozeczko sie zgadza tylko brakuje 2 waznych rzeczy nie ma 2 koleczek a w tym wystawowym byly i nie ma odsuwanego wyjscia a w wystawce bylo!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zaraz mnie chyba rozerwie nie bede przeciez dymac znow 30 km zeby wymienic rajciu :ico_sorki: co za pech!!! :ico_nerwusek:

betina to nie rozkladaj sie wez jakas ciepla cherbatke z soczkiem i pozniej mleczko z miodem obys sie nie rozlozyla... i wspolczuje pieska moze sie wylize :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 09:47

hej dziewczyny kawka dla chętnych :ico_kawa:

beti a którego psiaka tak złapało ? Daisulke czy Diesela?
a co się działo? po kleszczach ta borelioza?
:ico_placzek: buuu wyczochraj oba łepy ode mnie :ico_olaboga:
zadzwonię do Ciebie wieczorem zapytam co u weta
Haker też miał mase kleszczy ostatnio zanim go zakropilismy to wyjęłam mu 9sztuk :ico_olaboga:
ale kupiłam krople i póki co spokój zobaczymy jak długo będą działac

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 10:28

izuś
chodzi o Dieselka
znajoma ma faceta weterynarza konsultowaliśmy wyniki i niestety to nie bolerioza (babesjoza)
podejrzewamy chłonniaka trzeba pobrać wymaz z węzłów by była 100% jeśli to się potwierdzi niestety
leczenie to jak walka z wiatrakami


chodze załamana boję się tej dzisiejszej wizyty boję się co przyniesie każdy nowy dzień
traktujemy nasze psy jak część rodziny są z nami 8 lat
to nasze ,,dzieci''

:(

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 12:46

kamilka a może dokupisz te kułeczka w kastoramie za pare groszy - wstaw foteczkę łóżeczka
betina - brzuszek śliczny :ico_brawa_01: biedny piesek ale może jeszcze nie wszystko stracone poczekaj na te wymazy i myśl pozytywnie :ico_pocieszyciel:
kuruj się kochana pij dużo wody i odpoczywaj
Dziewczyny ja lubie oryginalne prezenty ostatnio męzowi na 30 -tke nakręciłyśmy z dziewczynkami teledysk kiedy go obejrzał to się popłakał :-)
http://www.youtube.com/watch?v=d9lzw-vs4Js

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Jesień mamy wita 2013

22 maja 2013, 13:01

edulita, ale genialny pomysł ! teledysk cudny i wy śliczne wszystkie dziewczyny :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość