szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 07:59

jak A. w domu jest i poświęca dużo czasu Poli, to od razu ja jestem jej mniej do życia potrzebna
A u mnie teraz jest tak że jak zostanie z kimś innym to ciągle będzie wołać mama i mama .Nie będzie bardzo płakać ale mnie dalej szuka. W domu ciągle mówią,, musisz zostawić ja częściej z kimś,, no ale kurde to przecież samej jej nie zostawię. Musi ja ktoś wziąć
będzie dziewczynka, chociaż ja ciągle gdzieś się łudzę, że może jednak, że w środę na USG może jednak się okaże że chłopiec
No to to samo co i ja .Chyba na razie nie będę mówić rodzicom o płci bo jest wcześnie.Poczekam do następnej wizyty by mieć 100 % pewność. Dziś już lepiej ,ale jeszcze potrzebuje kilka dni by się oswoić.Ciesze się nadal z ciąży bardzo i to się nie zmieni.Ale głupio mi jest że nawet tak myślę.
Kiedy mamie mówisz o ciąży??
No miałam powiedzieć wczoraj ale.. jakoś nie było okazji.Ja nie mam jakiegoś super kontaktu z nimi i nigdy nie byłam wylewna więc ciężko mi tak po prostu podejść i powiedzieć. Pewno dziś to zrobię.
Siostra dowiedziała się wczoraj bo mnie zawiozła do lekarza.Była w szoku ,i powiedziała że mogłabym być aktorką bo gdy nawet ona miała jakieś malutkie podejrzenia to ja ja szybko z tropu zbijałam i przestawała w to wierzyć.
wielki plus to kwestia materialna
Oj tak .Ja nawet jednej rzeczy nie będę musiała kupować.Dla Lili miałam i mam ogromna masę pięknych ubrań więc dla drugiej córci choć bym chciała coś kupić to nie ma sensu .Pieluch nawet nie będę kupować bo my używamy wielorazowych i Lila już je pomalutku odstawia więc dla dzidzi będą .

Dobra miłego dnia, choć u nas brrr zimno bardzo więc może być z mała ciężko wytrzymać. Zmykamy w trójeczkę na śniadanko hehh

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 08:33

hej dziewczyny

spinka moze mala ma jakies przesilenie wiosenne i nie chca teraz chodzic do przedszkola :-) :-)

szkieletorek not o latwo nie bedzie jak ona taka jeszcze za mama moze faktycznie troche mamie ja troche siostrze czy tesciowej nie na dlugo a na 2-3 godzinki a ty lec chocby na zakupy albo po miescie sie przejdz... Moj adasiek to raczej powsinoga.. :ico_noniewiem: ale on to chyba po mnie ma ja lubilam chodzic po ludziach wszedzie zostawalam :ico_haha_02: za to moj brat to zupelna odwrotnosc on zawsze pod prad :ico_haha_01:

Zrobilam sobie cappucino i mysle co na sniadanie nakupilam tyle jedzenia bo wczoraj wszystkiego mi sie chcialo a dzisiaj nie moge otworzyc lodowki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 09:36

Betinko kochana trzymam bardzo mocno kciuki za Diesla,bedzie dobrze zobaczysz!!! Oby diagnoza się nie potwierdziła!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 10:07

Hejka


Szkieletorek czyli bedzie druga corcia?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przynajmniej garderoby nie bedziesz musiala wymieniac ;-)
Ja sie juz nastawilam ze u mnie bedzie dziewczynka, ciezko bedzie sie przestawic jak sie okaze ze jednak chlopak :ico_haha_01:


Mama chce zeby juz zamowila wozek
Mam maly dylemat :ico_haha_01:
Moze pomozecie ;-)

Z szara gondola i rama

http://www.dzieciecawyspa.pl/zdj_big/grey05_01.jpg

Czy czarna??
http://www.dzieciecawyspa.pl/zdj_big/laretcz05_01.jpg

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 12:05

Ja sie juz nastawilam ze u mnie bedzie dziewczynka, ciezko bedzie sie przestawic jak sie okaze ze jednak chlopak :ico_haha_01:
No tak ale u ciebie trafiła się parka więc super.
moze faktycznie troche mamie ja troche siostrze czy tesciowej nie na dlugo a na 2-3 godzink
Nie mam teściowej . A mama czy siostra no nie mieszkamy w mieście .Mamy dom małe gospodarstwo i nie ma tak czasu na leżenie odpoczywanie.
Moj adasiek to raczej powsinoga..
Moja też.Jak tylko jej mówię że idziemy lub jedziemy to pierwsza przy drzwiach i w gościach ja dziecka nie mam .
Mama chce zeby juz zamowila wozek
Mam maly dylemat :ico_haha_01:
Moze pomozecie ;-)
Ja mam rame srebrną i taka tez mi się podoba.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 13:45

Leona mi się wydaje, że szara bardziej praktyczna, na czarnym jednak widać plamy będzie, no i jak na mój gust ładniejsza.

Szkieletorek to Ty masz podobnie jak u mnie z mamą, też kontakt słabiutki no i jakoś mi się nigdy nie śpieszy żeby jej z czegokolwiek zwierzać.

Edulita a jak po zastrzyku, bo ja zielona w tym temacie jestem, tzn wiem, że sterydy na płucka małemu, ale jak na Ciebie to wpłynie, czy bez znaczenia?

Wiecie co Polka dzisiaj nie pojechała z dziadkiem, bo ryk był, jak po badaniach wróciłam, to ją zawiozłam, znowu ryczała, ale ja już też ryczę z bezsilności normalnie mam dość - wykańcza mnie to psychicznie, a jeszcze moja teściowa mi mówi, że ja za mało stanowcza jestem, kur.... mać a jak jej nie pozwalam to mówi, że za dużo jej zabraniam. Głupieję normalnie :ico_placzek: :ico_placzek: Chyba jak tak dalej pójdzie to do psychologa z nią pójdę, bo aż mi szkoda nerwów, nie wiem co jest z nią.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 14:13

leona mi bardziej podoba się z czarną ale rzeczywiście szara praktyczniejsza
spinka - zastrzyk na mnie nie powinien jakoś szczególnie wpłynąć ma jedynie przyśpieszyć rozwój płucek u maluszka (no może tyłek mnie poboli troszkę )
Co do słów teściowej to się nie przejmuj jej gadaniem, może przyczyna jest inna a czy Polusia wie że będzie dzidzia ? może się boi może czuje podświadomie że coś sie zmienia a nie do końca to rozumie. Mojej Idzie jedna pani w przedszkolu powiedziała że jak się brat urodzi to będzie musiała mu oddać swoje zabawki :ico_puknij: i ona się tego wystraszyła i pytała czy wszystkie będzie musiała oddac dzidzi jak się urodzi.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 14:20

No ja tez sie sklaniam ku szarej
Ale wiecie co, od poczatku podobal mi sie ten, chociaz mezowi nie bardzo
http://www.dzieciecawyspa.pl/zdj_big/laretlen07_04.jpg
No i dalej nie wiem :ico_haha_01: :ico_placzek:
Ten bezowy troche tanszy i na bank latwiej sie sprzeda pozniej...



Spinka, Szkieletorek wiecie, jakos sobie nie wyobrazam ze moglabym miec z mama tak slaby kontakt :(
Prawie codziennie piszemy na gg, jak jestem u niej to nie mozemy sie nagadac, no i mama zjest druga osoba po moim mezu, ktora dowiedziala sie o ciazy i otym ze bedzie dziewczynka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 14:25

leona ten jest super uwielbiam czerwony jest taki wyraźny i zdecydowany energetyczny kolor :-) ja jak z Nikolą chodziłam w ciąży i jeszcze nie miałam pojęcia czy chłopiec czy dziewczynka wybrałam czerowny wózek z szarymi odblaskami i taki kupiłam - uważam że to jest neutralna kolorystyka a pozatym ciuszki ferrari sa w takim odcieniu i zawsze mi się chłopcy podobają w czerwieni.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

23 maja 2013, 14:30

Leona czerwony bardziej krzykliwy, ale fajny, taki bardziej dla dziewczynki :-)

Edulita Pola wie, nie wydaje mi się,żeby o dziecko chodziło, teraz niby wszystko ok, ale wieczorem płacz, że nie chce iść, a rano to już nie wspomnę, już ma zakaz słodyczy do końca tygodnia, nie wiem co mam jej mówić. Tłumaczę, pocieszam, słucham, krzyczę, tłumaczę już chyba wszystkiego próbowała, A wczoraj ze 2 godziny ją urabiał i jaki efekt dziś - żaden.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość