Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

24 maja 2013, 12:10

Donatko, Shiva super brzuszki, ale Wy zgrabne jesteście.
Tibby dobrze, że nas informujesz o promocjach.
Zrobię zdjęcie jak brzuszek będzie większy, narazie jest taki sam.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

24 maja 2013, 12:55

Jenny, nie ma za co dziękowac :) Zawsze trzeba sobie pomagac. I tak te artykuły dla dzieci są moim zdaniem potwornie ZA drogie!!!!

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

24 maja 2013, 14:20

Dziękuję dziewczyny :ico_sorki:

Ja już też prawie wszystko mam, tylko jeszcze łóżeczko rozłożyć, pościel wyprać, no i kilka drobiazgów dokupić. Teraz tylko spakować torbę i mogę czekać na małego :ico_haha_01: Oczywiście tak za 2-3 tygodnie :ico_oczko:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: wiosna-lato 2013

24 maja 2013, 15:16

Witam was kochane dziękuje wszystkim za gratulacjię troszke sobie posty podczytałam. Jak byłam w szpitalu to urodziła misia wiec serdecznie Ci gratuluje :ico_brawa_01: bo nie miałam okazji osobiście.
My juz jestesmy w domu od wtorku ale jakoś nie mogłam usiaść do kompa żeby się zameldować ale już jestem :-) relacjie z porodu chetnie opisze ale musze znajść chwilke. Jak wiecie trafiłam do szpitala poniewaz troche popłyneły mi wody ale potem wszystko sie zatrzymało i musiałam poczekać 7 dni na rozwój akcji porodowej nasza Marynia urodziła sie nad ranem siłami natury oczywiscie mąż cały czas był ze mną dzieki temu że córcia zdrowa to po 2 dniach wyszłyśmy do domu :ico_brawa_01: malutka ssie cycusia i śpi jak aniołek :-). Strasznie przez ten czas zateskniłam za Jasiem on zreszta też juz dawał wszystkim w kosć bo ciagle wołał do mamy i oczywiscie teraz nie odstepuje mnie na krok nawet jak karmie małą to wchodzi mi mało co na głowe. Mój mały starszy brat :-) . Dzisiaj była u nas położna obejrzała malutka powiedział ze wszytsko ok i że nie ma co robić bo wszystko u nas dobrze ,, sama natura ,, :-)

Gratuluje dziewczyny kolejnych skończonych tygodni i juz nie długo bedziemy świetować narodziny waszych maluszków.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

24 maja 2013, 16:57

ehhh ja pochwalilam mojego Patryczka ze przespal ladnie noc a teraz w ciagu dnia znowu dal popalic swoim placzem :cry: znowu sie prezyl az do czerwonosci i cos mu nie pasowalo :ico_noniewiem: chyba znowu brzuszek i nie wiem czy to nie czasem od witaminy K. jutro chyba na probe mu jej nie podam i zobacze jak bedzie sie zachowywac.

shiva super brzuszek taki zgrabniutki i okraglutki :-)
:ico_brawa_01: za 35tc :ico_brawa_01:

donatka super ze mama Ci te butelki kupila :-)
ehhh ja tez mam dzis jakiegos lenia a to wszystko przez pogode bo caly czas pada :ico_zly:

tibby ja jestem taka wsciekla bo wczoraj poszlam po te pampersy do dwoch biedronek i to z samego rana bo juz po 7 bylam i w zadnej nie bylo ich bo ponoc nie dojechaly i mialy byc popoludniu i z mezem podjechalismy popoludniu i tez ich nie bylo :ico_zly: a dzis moja mama byla w biedronce rano i zadzwonila do mnie bo miala sie spytac kasjerki czy byly i czy sa jeszcze i jak sie okazalo byly wczoraj w poludnie i rozeszly sie jak woda i szlak by to trafil nie kupilam :ico_zly: ja tak myslalam ze ludziska sie na to rzuca jak na padline sepy jedne... kurcze taka fajna promocja ... juz dzis nawet mezowi mowilam ze jakbym wiedziala ze tak bedzie to bym siedziala caly dzien w biedronce :-P

kaczorek super ze u Was wszystko dobrze.

u mnie wczoraj byla polozna i jak popatrzyla na Patryka to stwierdzila ze jeszcze ma troche oczka zazolcone a poza tym to wszystko OK.
do mnie polozna jeszcze bedzie przychodzic nie wiem ile razy ale jeszcze troche mysle... do tej pory byla 3 razy.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

24 maja 2013, 17:40

zauwazylam od kilku dni ze mam jedna piers wieksza od drugiej... prawa jest wieksza od lewej :ico_szoking:
wczoraj jak byla polozna to powiedziala mi ze tak moze byc i to normalne :-/

dzis jak stanelam przed lusterkiem to ta roznice widac i to tak bardzo ze zaczyna mi to przeszkadzac i zle sie z tym czuje :ico_placzek:
mezowi jak pokazalam to stwierdzil ze faktycznie jest ta prawa duzo wieksza ale jemu to nie przeszkadza ... gorzej bo ja nie moge przestac o tym myslec... juz nawet jak mam bluzke zalozona to caly czas spogladam czy to widac czy nie ale niestety widac :ico_noniewiem: mam nadzieje ze z czasem ta prawa mimo to zmaleje choc troche bo tak glupio to bedzie wygladalo nawet w staniku :ico_zly:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

24 maja 2013, 18:20

Kaczorek super, ze sie do nas odezwalas. Jeszcze raz gratuluje!
Monika ja tez mialam jedna piers wieksza, druga mniejsza. W dodatku cale w czerwonych I wielkich rozstepach. Rozstepy zbledly, ze ich juz widac nie bylo. Rozmiarowo sie pozniej wyrownaly. Do tego Trzeba niestety cierpliwosci I czasu. Zobaczysz,ze wszystko wroci do normy. Musisz dac sobie troche czasu.

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: wiosna-lato 2013

24 maja 2013, 18:26

Brodzikowa, wiesz co... ja to nie bardzo wiem jak na ten twój brzuch patrzec.
I nie miej takich myśli o małżu. też ci hormony szaleją?
takie foto z boku wiem tro0szke wiekszy sie wydaje...bo nawet M. nie ma czasu by mi tyknac fotke.:(

szaleja hormony i to jak...:(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

24 maja 2013, 18:30

Kochana ja też tak miałam. To mleko w cycusiu. Zejdzie to, zejdzie.

Monika, a nie myślałaś żeby dla małego kupić juz Dada 3? (chyba ze żadnych nie ma juz u was)
Ja jak dzis byłam to po moim zakupie został juz tylko jeden karton 3 a tak to sama 4 i 5.

kaczorek, świetnie ze u was tak ładnie idzie wszystko. Czekamy na zdj dumnego brata i małej królewny.

Monika, z tego co wiem to położna powinna przyjść chyba z 6 razy od porodu. Z czego pierwsza wizyta powinna mieć miejsce w 48h od dnia wyjścia ze szpitala, chyba ze wypada to na weekend lub święto. Pogadaj z nią na temat Patryka, ze taki bsorbujacy... Moze zna inne niż my sposoby na uspokojenie dzidziusia.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

25 maja 2013, 14:18

witaski

Melduje się,że u nas wszystko ok jemy śpimy,płaczemy,itd :-) ja chodze niewyspana,ale cóż takie uroki hihi Byłysmy wczoraj u unternisty i Milenka waży juz 2665gr A a jak wychodziłysmy ze szpitala w poniedziałek to było 2520gr takze ładnie rośnie :-)
Spadłam dopiero z wagi 4kg cos mało,ale brzuszek jeszcze mam i pokarm w piersiach nadal a to waży,no cóż trzeba czekać,dopiero po mału zaczyna mi opuchlizna z buzi i z nóg schodzić mysle,że jeszcze chwilke to potrwa :-)

pozdrawiam was serdecznie bedę sie meldowała jak tylko znajde chwilke :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość