Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

24 maja 2013, 19:16

Leona Marcel i Maja pasuje :ico_brawa_01: No to będziesz miała tydzień wakacji :-)

Dziękuję za uznanie dla Córci :-)

Edulita jakie wieści po wizycie?

Kamilkaciśnienie takie, że człowiek z sił opada.

My u mojej mamy na imieninach byliśmy, zawiozłam jej dużą czekoladę i olejek do ciała, no i jeszcze ta apaszka przyjdzie pocztą, na szczęście mam już z głowy :ico_sorki: Jutro wesele, Pola z moimi rodzicami, pewnie niezły spektakl urządzi wieczorem przed snem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

24 maja 2013, 20:07

Witam
kamilka- super łóżeczko
spinka- sliczną masz córcie
leona- mi też się podoba imię Maja niestety mojemu mężowi nie
szkieletorekja też mam już dosyć nocnego siusiania ,tylko u mnie otyle dobrze ze zaraz zasypiam
Dziewczynki słyszałayście o tej akcji Rosmana .dla przyszłych mam.Rozdają karty rabatowe na wyprawkę.Akcja chyba nazywa się ROSSNĘ.Jak jutro nie będzie padał deszcz to pujdę do rosmana i zapytam

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

24 maja 2013, 20:45

Lala no mojemu tez nie do konca widzi sie Maja, ale innej propozycji nie ma :ico_haha_01: takze pewnie tak zostanie :ico_oczko:

Ja nei wstaje czesto na siku, za to rano mam problem ze wstaniem z lozka tak mnie poldupek nawala :ico_noniewiem:


Marcel juz w lozku, ja pewnie tez zaniedlugo pojde spac :ico_spanko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

24 maja 2013, 22:31

Witam wieczorowo właśnie wróciłam po wizycie :-) jutro na 9 rano druga dawka. Wszystko jest po staremu bez zmian :ico_sorki: tzn. że jak się nie pogarsza to dobrze, wymazu mi nie pobtrał musi to zrobić w tygodniu bo jutro w sobotę laboratorium nie przyjmuje próbek - więc już po Bożym ciele się wybiore na pobranie wymazu. Od początku ciąży przybrałam 5200 :-)
Występy u Idy piekne aż mi się łezka w oku kręciła ze wzruszenia i dostałam kwiatka z cukiereczków, Niki zadowolona z wycieczki i przywiozła mi wózeczek z wikliny który sama wyplotła a w przedszkolu dosychają zrobione tez na tej wycieczce wazoniki :-)

Kamilka - ładny kolorek ma to łóżeczko
spinka - Pola śliczna panienka :ico_brawa_01: a ty nie przejmuj sie na zapas :ico_nienie: może jutro zrobi ci niespodziankę i nie będzie scen z dziadkami :-)
Leona - Maja bardzo ładnie :-)
lala - ja jakoś nie robie zakupów w rossmanie ale jak coś już będziesz wiedziała o akcji to napisz może warto skorzystać
Kładę się spac bo jutro muszę rano wstać pozbierać się swoim żółwim tempem i jechać na zastrzyk.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 06:25

Edulita :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ależ się cieszę. Jednak to leżenie i męczenie się nie jest na darmo, teraz skutkuje, a w wakacje wielka nagroda :ico_haha_02:

Leona może poducha ten rogal by pomógł?

Lala dzięki za info :ico_sorki: dzisiaj specjalnie zajadę i zapytam.

Ja już nie śpię, bo po co przed weselem mam być wypoczęta nie :ico_puknij: Pogoda paskudna leje cały czas od wczoraj, w nocy aż się budziłam. Na 10 jadę do fryzjera. Może wystrojona zrobię zdjęcie to wstawię i zobaczycie mój pokaźny brzuszek :ico_oczko: Ale kurcze sukienka na upały ana dworze normalnie niecałe 10 stopni. Szkoda mi Młodej, mój A. mówi, że będzie płakała po ślubie (u nas taki przesąd że jak deszcz pada w dniu ślubu to łzy pannie młodej przepowiada), chociaż mi żal, że pogoda jej szyki psuje, bo ja w zabobony nie wierzę :ico_oczko: Zmykam na górę do A. i Poli bo oni tez już nie śpią - rodzinka wariatów jak można spać to wstają 8-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 07:07

spinka udanej zabawy może do ślubu zdąży się wypadać i choć troszke rozpogodzic ja jem śniadanko i popijam kawkę :-)
Zaraz muszę obudzić dziewczynki i pojedziemy na zastrzyk same bo M wcześnie rano został wezwany do pracy :ico_noniewiem: kurde zawsze pod górke :ico_zly: musze powolutku się pozbierać

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 12:32

Już wróciłam od fryzjera - mam dobierańca :ico_oczko:
Kurcze Pola jednak ma te leukocyty w moczu i to 10-15 w polu widzenia, więc to jednak infekcja. Ależ mam wyrzuty sumienia, czuję się paskudnie, mało co się nie popłakałam. W pon. trzeba do lekarza i posiew muszę zrobić. Oby tylko nie zaczęła gorączkować :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Edulita jak po zastrzyku?
Ja zaraz 2 kawkę piję, ogarnę troszkę domek i ok 2 zaczynam się malować, bo na 3 wesele.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 12:35

Witam w sobote :ico_oczko:


Edulita super wiesci po wizycie :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Spinka bawcie sie dobrz :ico_sorki:


U nas pochmurno i siedzimy w domu, mezu na rybach
My z Marcelem teraz zjedlismy obiad, szczawiowa i croissanty :ico_oczko:
A ciasto z rabarbarem sie piecze... A pozniej d.upa rosnie :ico_haha_01: :ico_puknij:


Spinka nie wiem czy mi taka poduszka pomogla, spie i tak z poduszka miedzy nogami, ale ten bol nie tylko po spaniu mam, jak sie schyle za mocno/za dlugo to tez mnie ten poldupek boli :ico_noniewiem: ale po chwili przechodzi :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 12:37

Spinka zdrowka dla Poli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 12:56

Leonka mi to dopiero urośnie po weselnym jedzeniu :ico_oczko:
Domek ogarnięty, jeszcze koszula A. do uprasowania, make up i zaczynamy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość