szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 13:06

Dziewczynki słyszałayście o tej akcji Rosmana .dla przyszłych mam
Nie słyszałam nic.Daj znać jak coś będziesz wiedzieć.
ciasto z rabarbarem sie piecze...
Ja też dziś zrobiłam. W ogrodzie narosło rabarbaru więc zrobiłam ciasto (już pasek zjadłam ) i ugotowałam kompot z rabarbarem i truskawkami co zostały mi zamrożone z tamtego roku.
Planuję zrobić jeszcze placek z jabłkami i taką a'la bezą na wierzchu .
Szkieletorek a ja dalej ciekawa jestem, czy już mama wie, że ponownie babcią zostanie?
Tak wie.Ale reakcji no właściwie brak.Powiedziała tylko ,,no fajnie,,.
Pierwsza ciąża bardziej wiadome cieszyła .
Ale mnie to wisi ,ważne że ja się cieszę.
Pokaże Wam moja Polę
Jaka masz piekna córcię. No lala malowana.
szkieletorku z tym siusianiem nocnym to też już nie daje rady a i maż mi chrapie jak stary traktor :ico_zly: a po po budce na siku z zaśnięciem problem :ico_noniewiem:
Dokładnie to samo u mnie .Achh a co będzie pod koniec ciąży z tym sikaniem kiedy dzidzi będzie duże i nacisk będzie większy.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 13:13

Szkieletorku nie przejmuj się mama, na ciążę z Polą zareagowała fochem, że późno jej mówimy. Co prawda uwielbia Polę, ale jak ona czegoś nie chce to ona nie może tego zrozumieć i mówi, że babcia już jej nie kocha - nie trzeba chyba komentować :ico_puknij:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 13:58

Witam
Spinka - udanej zabawy
Nie byłam dziś w rosmanie bo pogoda brzydka a Mateusz znowu ma mega katar :ico_olaboga:
Ja od rana sprzątam. Została mi jeszcze łazienka. Zrobiłam sobie chwile przerwy na obiadek i kawkę :ico_haha_02:
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki też mają problem ze sprzątanie swojch zabawek , ja już do swojego nie mam sił :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 16:29

babcia już jej nie kocha - nie trzeba chyba komentować :ico_puknij:
No chyba sobie daruje komentarz.
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki też mają problem ze sprzątanie swojch zabawek , ja już do swojego nie mam sił :ico_olaboga:
Moja jak była zima to walczyłam z tym i wywalczyłam.Zbierała,teraz mało bawi się w domu,właściwie wcale i gdy nagle pojawia się dzień deszczowy i bawi w domu to buntuje się by zbierać.Niedawno 40 min się darła ale w końcu pozbierała.Tylko że miałam już nerwy na granicy wytrzymałości.

Czy wy tez już macie skurcze łydek w nocy ?? Matko, dziś pierwszy raz miałam.Szybko sobie przypomniałam jak to wyglądało w poprzedniej ciąży.Ojj bolii bardzo

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 16:33

Pogoda u nas nawet nawet.Szału nie ma co prawda ale słoneczko jest mimo chłodnego wiatru.
Lila z tatusiem na polu .Ja przed chwila wyciągłam drugiego placka z pieca i idę wziąć kąpiel .Jakoś słabo sie czuje i ogólnie żołądek mi dokucza.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 18:37

spinka - oby Poli szybko mineła infekcja :ico_sorki:
co do słów babci ręce mi opadły :ico_szoking:
leona - uwielbiam rabarbar w każdej postaci :-P
oszczędzaj się z tym schylaniem - może masz ucisk na jakiś nerw moja siostra tez miała tak jak ty
szkieletorek - dobrze że już powiedziałas mamie i najważniejsze że wy się cieszycie a reszta to trudno - choc wiem że to średnio miłe uczucie gdy nasi bliscy nie reagują tak jakbyśmy chcieli :ico_pocieszyciel:
Ja przy Nikoli miałam skurcze łydek oj bolało ale bra łam magnez i żelazo i troszke sie uspokoiło porozmawiaj z ginem
lala - u mnie od rana pada i pogoda do duszy :ico_noniewiem: co do sprzątania zabawek to czasami trzeba huknąc na nie ale ogólnie nie jest źle - gorzej jak jakieś dzieci do nich przyjda i kompletnie wszystko pościągają z półek i wyciągną z pojemników no to wtedy już same nie daja rady
Pochwale wam się moim brzuszkiem dziś siostra zrobiła mi piekne malowidło na brzuszku i zrobiliśmy małą brzuszkową sesje :ico_haha_01:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 maja 2013, 21:43

Pochwale wam się moim brzuszkiem dziś siostra zrobiła mi piekne malowidło na brzuszku i zrobiliśmy małą brzuszkową sesje :ico_haha_01:
Malunek piękny ,zdolna siostra. A sesja superowa. Brzuszek masz śliczniutki,zgrabniutki .Dziewczynki super.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

26 maja 2013, 07:52

"edulita" bardzo fajna pamiątka :ico_brawa_01: córeczki masz śliczne

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

26 maja 2013, 10:08

Dziekuje za pochwały :ico_sorki:
Ja rano obudzona życzeniami pieknie zastawiony stół do śniadanka i laurki od córeczek :-) miły początek dnia.
Zycze wam dziewczynki samych radosnych dni i pociechy z dzieci w dniu naszego maminego święta :ico_buziaczki_big:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

26 maja 2013, 20:36

Ja od córci dostałam buziaka ,przytuliła mnie i dostałam karteczkę napisana przez tatusia.

Niedziela minęła szybko. Wczoraj wieczorem przyleciał szwagier . Rano śniadanie,szykowanie obiadu,kościół potem obiad ,Lili drzemka i myśmy się przespali ponad godzinkę. A popołudnie na polu aż do 19.Kolacja i Lilcia już śpi a my mamy cisze i luz.

Powiedzieliśmy córci o dzidziusiu.Często podchodzi do nie (szczególnie gdy widać brzuszek ) i mówi ,,dzidzi,, robi cacy i tuli że tak mocno kocha.Na swój sposób myślę że jakoś rozumie.Z czasem brzuszek urośnie to może bardziej się oswoi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość