Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 12:05

Gosia uważasz ze 132 sztuki to zapas? To co jsa mam powiedziueć jak samych 4 mam 500 :-D ale my dopiero na czwórki przeszły bo w sumie to jeszcze trójki są dobre na Kajkę :-) ale już 4 uzywam :-)


Ja mam na czoło i do ucha z lidla ale on to nawet do du*py się nie nadaje :-D a szwagierka pozyczyła taki brauna do ucha i był rewela jak Kajka miała rota to idealnie pokazywał tak samo jak w pupce!!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 12:07

Gosia przez chorobę takie zakażenie i przez to może okazaćs ie że przeszczep bedzie konieczny :ico_placzek: koszmar już od półtora tyg w spzitalu i na pewno najblizsze dwa jeszcze będą...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 12:08

ja na dzień dziecka razem z teściami (po 100 się składamy) dla Kajki kupujemy taki skoczek http://allegro.pl/stojak-skoczek-intera ... 38015.html

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 12:10

Kasiala - fajny ten skoczek :-) My na Dzień Dziecka skromnie,kupilismy Marcinkowi ksiazeczke z Kubusiem puchatkiem i niekapek z kubusiem puchatkiem :-) Mąż w dzien dziecka ma urodziny i mu golarke z Brauna kupiłam.
Ehhh mam dosc tej pogody...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 12:31

madleine od jutra ma być już lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja Maksiowi na dzień dziecka wózek kupiłam :-D a Tomkowi grę na ps3. Dla Lenki mojej siostrzenicy
konika
Obrazek
i hulajnogę ta hulajnoga fajna bo można odpinać koła że będą i 3 i 2 koła a bardzo tanio ją kupiłam.
Obrazek

Kasiala ale fajny skoczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maks się obudził

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 13:53

Witajcie!

Dziękujemy za przygarnięcie :ico_sorki:

Widzę że temat Dnia Dziecka na tapecie.

U nas w tym roku tez skromnie. Bartkowi chce kupic grę na PS2, bo ostatnio zauważył że coś takiego w domu jest i szaleje. A że mamy tylko jedną grę która nadaje sie do niego to dostanie nową.
Antosi pewno jakis ciuszek, bo zabawek u nas pod dostatkiem :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 14:17

hej dziewczynki,

no więc bede ruszać do domu, po drodze nakupie tych woreczków, poczytałam że te woreczki albo bezpośrednio trzeba łapać więc mam nadzieję jutro złapię rano i bede wiedziec czy wszystko ok jeśli chodzi o układ moczowy :ico_sorki: bo mała nadal gorączkuje

dzieki za info w sprawie termometru

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 16:14

Bartkowi chce kupic grę na PS2
a jaką grę? Mój Tomek to ciągle grał w Ratcheta na ps2 :-)

No i witaj :ico_brawa_01:

Kasiala widzę że lubisz mieć takie same zapasy jak ja :ico_haha_01: Tylko że jak się zużywa pampersy raz dziennie to mi wychodzi na 4 miesięcy zapas pampersów dlatego napisałam że dużo :ico_haha_01:
więc mam nadzieję jutro złapię rano i bede wiedziec czy wszystko ok jeśli chodzi o układ moczowy
ja pamiętam że u Tomka wszystko zależało od tego na jakie badanie zanosiłam mocz. Jeśli takie zwyczajne to wystarczył nocnik wyparzony jeśli posiew to łapałam. Tak samo jak z pojemnikami na mocz są sterylne w folii dodatkowej a są i normalne bez folii.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 18:15

a jaką grę? Mój Tomek to ciągle grał w Ratcheta na ps2 :-)
Jeszcze nie wiem, musze podjechać do sklepu i się zorientować :ico_haha_01:
No i witaj :ico_brawa_01:
:ico_sorki:
Tylko że jak się zużywa pampersy raz dziennie to mi wychodzi na 4 miesięcy zapas pampersów dlatego napisałam że dużo :ico_haha_01:
Ja też zużywam niewiele. Na noc, potem rano zmieniam, w południe i wychodzą 3 na dobę. Jakoś nie zauważam by dady nie dawały rady. :ico_haha_01:

Ja pamiętam że zawsze używałam woreczków dla Bartka i nie było problemu. Jak leżalam z małą w szpitalu to tam też używały woreczków . Mi się wydają wygodniejsze, przykleisz i czekasz. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 20:54

meggi_24 witaj :-) :ico_brawa_01:

Kurde Kaja ma cały dzień rzadkie kupy... zachodzę w głowę co to mozebyć i chyba to mleko bebiko... do tego jakieś kropki na karku się jej pojawiły nie krostki a takie plamki... a nic nowego po za tym mlekiem nie wprowadziłam a mieszam je z kaszkami bezmlecznymi.... ale do tego też jej dwójki dolne idą więc nie wiem ehhhh....

Gosia fakt lubię mieć zapasy :-D a do tego jeszcze teściówka mi czasem kupi to mama jak mnie odwiedza też kupi i tak się zbiera te pieluchy :-) a wiecie ze są majteczki do pływania DADY :-)

a nie wiem czy Wam mówiłam ale na 100% już jedziemy na wakacje na Chorwację na wyspę VIR na 10 nocy :-) od 3 sierpnia do 13 :ico_brawa_01: jak wyliczyliśmy to całość powinna kosztować 4tyś już z wyżywienie i zachciankami typu lody, wino itp nocleg za rodzinę ok 1200zł koło 900zł paliwo i winiety a reszta o na hulaj dusza a z Polski bierzemy SŁOIKI :-D zapasteryzowane z obiadami :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości