Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 16:49

3250g? nie strasz mnie!!!!! nasze chłopy szly jakoś równo zawsze.. jejku!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 17:35

witam :)
jestem , jestem ,
a więc u nas bez zmian, ktg ok, skurcze jakieś są, ale póki co szyjka jeszcze długa, a kanał wewnętrzny na 2cm otwarty,
Mikuś waży już 3250g :ico_szoking: , już się boję, ile będzie miał w dniu porodu :ico_olaboga: ,
ułożony jest główką w dół,
test na paciorkowca robiony 3 tyg. temu wyszedł ujemny,
jeszcze 3 dni i ciaża donoszona :ico_brawa_01: ,
potem napisze więcej i odpiszę Wam, bo muszę lecieć po mamę do pracy :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 17:47

Hejka

wlasnie sie wybieramy z naszym psem do weterynarza bo musimy go zaszczepic przeciw wsciekliznie co roku go szczepimy bo tak trzeba i przy okazji jakies ogolne szczepienie mu damy i wtedy popytamy weterynarki o tego paciorkowca. jakby wyszlo ze jest cos nie tak to trzeba bedzie go wyleczyc...pewnie to bedzie bardzo kosztowne leczenie jak zwykle jak sie okaze... w ogole nasz pies to jakis taki nie udany jest bo wiecznie z nim jakies problemy sa :-/ czasami mam juz tego dosc bo sporo kasy idzie wiecznie na jego leczenie :ico_zly: a teraz przy dziecku to nie ma za wiele kasy zeby tak go leczyc. maz to nawet chcial go ostatnio komus oddac ze wzgledu na Patryka zeby on czegos od niego nie zlapal.
poza tym to u nas bez zmian. Patryk rozrabia w ciagu dnia. .. ale coraz fajniejszy sie robi ciekawy swiata. ostatnio mamy na niego taki maly sposob na jest problemy ze spaniem. kolyszemy go w foteliku samochodowym i nawet na dlugo potrafi zasnac w ciagu dnia.ale kimki dalej sobie tez ucina.problemy z ulewaniem sa dalej. ostatnio to bardzo duzo ulewa. za to z kupkami jest lepiej.
codziennie sapcerujemy z Patrykiem i malo co siedzimy w domu tylko na czas karmienia i obiadu :-)

dzis bylam u ginka mojego prywatnie zeby mi zaswiadczenie lek. do becikowego wypelnil i myslalam ze mnie zbada ale powiedzial ze jak dostane okres pierszy to po okresie mam przyjsc do niego. hehe nawet dal mi pozwolenie na serduszkowanie :-P

Jutro idziemy na pierwsze szczepienie.

anade przecudna ta Twoja Haneczka :ico_brawa_01:

jenny :ico_brawa_01: za studnioweczke :ico_brawa_01:

donatka :ico_szoking: szykuje sie duzy synek :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 18:19

Będę wieczorem, idę teraz odglucic dzieci, dal lekarstwa, oklepać, nasmarować, probiotyki podać i antybiotyk.
Buziaki

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 18:31

Witajcie, my jesteśmy w domku, ale ja za bardzo nie mam czasu usiąść do komputera. Mamy za sobą już wizytę u endokrynologa, jutro robimy wyniki i w czwartek na kontrolę. Oby poziom TSH się ustabilizował :ico_sorki: Mamy problemy z jedzeniem, bo mały przy piersi zasypia, więc karmię go strzykawką. Plus że wiem ile zjada, a minus to męczące i czasochłonne bo odciągam ręcznie. Poza tym to dziecko anioł, bardzo dużo śpi, bardzo rzadko płacze, ale ponoć to jeden z syndromów wcześniaka.

Gratulacje kolejnych tc, już coraz bliżej mety :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja stawiam :ico_tort: za 2 tygodnie Marcinka :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 21:26

Dowiedziałam sie dzis od jednej mamy na placu zabaw ze Bobi jest na liście rezerwowych do jednego z przedszkoli do których składaliśmy podania. wiec szansa nie stracona na przedszkolaka!!!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 21:27

witam wieczorkiem,

jenny za studniówkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Małgorzatka zdrówka dla dzieci :ico_sorki: :ico_sorki: ,
Monika i co weterynarza powiedział??Shiva za 2 tyg. synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super fotka :ico_brawa_01:
anade córunia cudowna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

tibby ja to jestem w szoku z tą wagą,( i wymiarowo też większy , bo bpd i hc odp.40tc, ac 36tc,a fl 38tc, jest różnie , ale od początku miałam taką różnicę w tych wymiarach), no ale najważniejsze, że mały zdrowo rośnie, za 2 tyg. mam następną wizytę, trochę pogadałam z ginem o porodzie, i powiedział, ze jak chce rodzić w Poznaniu i zdążyć i w ogóle to, za te 2tyg. po wizycie mogę iść prosto na Polną na porodówkę, ale poród na pewno będzie dłuższy niż jak bym się sam zaczął, więc ja wolę poczekać aż się samo ruszy,

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 21:28

Dowiedziałam sie dzis od jednej mamy na placu zabaw ze Bobi jest na liście rezerwowych do jednego z przedszkoli do których składaliśmy podania. wiec szansa nie stracona na przedszkolaka!!!
to oby eis udało :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 21:29

A dlaczego na Polną?
Nasz Tom też zawsze większy wychodził. Nawet o 3tc wiekszy...


My idziemy do Raszei rodzic.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 21:35

A dlaczego na Polną?
.
pewnie dlatego, że Szymka tam rodziłam, i że on tam pracuje i że mam blisko z jego gabinetu :), i pewnie myślał, ze tam chce
ja jednak poczekam aż się samo zacznie i zobaczę gdzie zdążę :-) ,

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość