Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 22:02

w razie co nr tel do mnie masz, może się spotkamy na porodówce :-D

dobranoc!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

11 cze 2013, 22:05

w razie co nr tel do mnie masz, może się spotkamy na porodówce :-D
mam, mam zapisany w komórce :-D
dobranoc!
dobranoc :ico_oczko:

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

12 cze 2013, 07:52

Hejka. dziekuje za mile slowa :) ida upaly dziewczyny. w weekend niby 30 st. fajnie ze u was do przodu. pomijajac choroby dzieci, dolegliwosci ciazowe itp wazne ze macie pozyttywne nastawienie :) i same dobre wiesci-donatka super ze na wizycie wszystko ok, tibby-trzymam kkciuki aby zwolnilo.sie miejsce w przedszkolu, shiva - tez tak miqlqm przez pierwszy miesiac jak ty. Hania byla aniolkiem ;) jest nadal ale ja sie tak przyzwyczailam ze ciagle spi ze teraz jak robi dluzsze przerwy na zwiedzanie i ogladanie a cxasem marudzenie z nudow to ja juz wymiekam. a przeciez nie placze, nie ma kolek... tylko czasem chce sie po prostu poprzytulqc do mamusi. ja wczoraj mialam kryzys... pierwszy raz. przez meza. ktory pryskajac w ogrodzie chwasty, spryskal moje lilie ;( i czara goryczy sie przelela w tym momencie. wyszlo moje zmeczenie. jeszcze mala byla pod wieczor marudna i mialam dosc. denerwowala mnie ;( i zostawila ja mezowi aby sie nia zajal a ja poszlam spac. i spalam.tak mocno ze nie slyszalam jak ja przebieral, karmil i kladl spac a robil to w tym pokoju co ja spalam... tto sobie wyobrazcie moje zmeczenie
dzis oczywiscie mam wyrzuty sumienia ;( ,

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 cze 2013, 08:49

anade, kochana nie masz sobie nic do zarzucenia. Niestety okres noworodkowo-niemowlęcy naszych dzieci jest pełen przy okazji huśtawek nastrojów NASZYCH! Zmęczenie nie idzie z tym w parze i kiedyś wybuchamy. To, że odespałaś nie czyni cię gorszą! A mąż trochę pocwiczył przy okazji opiekę nad córeczką ;-) Głowa do góry. Mam nadzieje, ze chociaż się wspałaś i dziś już lepiej.


:ico_tort: za skończony 36tc!!!
Gosia, brawa za skończony 29!!! za tydzień robimy wielką imprezkę - nasz 37tc i wasz 30! :-D

Dziś chyba przejdziemy się do przedszkola do dyrektorki pogadac co i jak jeśli chodzi o ew. przyjęcie Tobika z listy.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

12 cze 2013, 09:31

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Obrazek
Obrazek

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

12 cze 2013, 10:10

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: DZIEWCZYNY ZA KOLEJNE SKONCZONE TYGODNIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

TIBBY ZA 36 TC :ico_brawa_01:
MAŁGORZATKA ZA 29 TC :ico_brawa_01:
ZA TYDZIEN SWIETUJEMY RAZEM Z TOBA 30 TC :509:

SHIVA :ico_brawa_01: ZA 2 TYG MARCINKA.
ŚLICZNY CHLOPCZYK :-)

TIBBY OBY BOBI SIE DOSTAL :-)
MAŁGORZATKA ZDROWKA DUZO DLA DZIECIAKOW!

DONATKA DOPIERO SIE WYBIERAMY DO WETERYNARZA MOZE W PIATEK BO MAZ BEDZIE MIEC CZAS TERAZ NIE MA CZASU A JA SAMA NIE DAM RADY SIE WYBRAC Z PSEM I JESZCZE PATRYKIEM.

ANADE MNIE DO TEJ PORY NIE RAZ LAMIE TAK ZMECZENIE ZE TEZ ZOSTAWIAM PATRYKA MEZOWI ON SIE NIM ZAJMUJE A JA KLADE SIE SPAC BO SENNOSC JEST NIE RAZ SILNIEJSZA ODE MNIE. POTRAFIE NAWET NA SIEDZACO ZASNAC :ico_noniewiem:

MY SIE SZYKUJEMY NA SZCZEPIENIE Z PATRYKIEM. OBY ZNIOSL JE DOBRZE :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 cze 2013, 10:28

monikaA88, powodzenia na szczepieniu. Mało wylanych łez życzę!!!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

12 cze 2013, 12:01

witam :)
u nas od rana słonko, Szymek w przedszkolu, ja porobiłam dokumenty, zaraz przyszykuję obiad,
coś się nie wyspałam, bo ziewam i głowa mnie boli :ico_zly: ,
na 16 idziemy do Szymka do przedszkola, na placu odbędzie się festyn rodzinny, nie chce mi się iść, ale pójdziemy chociaż na pół godzinki,


tibby za 36 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Małgorzatka za 29 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 cze 2013, 14:16

a my byliśmy w przedszkolu, gdzie Bobi jest na liście rezerwowych i faktycznie jest. Pani w sekretariacie powiedziała, że te dzieci z listy rezerwowej będą brane pod uwagę nie wcześniej jak dopiero we wrześniu, bo muszą sami się zorientowac ile mają rzeczywiście dzieciaczków na stanie i chętnych. I jakby co, oni dzwonią do rodziców, więc czekamy sobie spokojnie do września. Może się uda.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

12 cze 2013, 16:21

monikaA88, powodzenia na szczepieniu. Mało wylanych łez życzę!!!
my juz po szczepieniu i przyznam sie ze ciezko bylo powstrzymywac lzy. Patryk kluty byl 3 razy i tak plakal a ja razem z nim :ico_noniewiem:

Moj Patryk przybral bardzo ladnie na wadze :-) wazy 4,5 kg :-D pani doktor bardzo zdziwiona byla ze tyle wazy w sensie pozytywnie ale dla niej chyba wydawalo sie ze duzo :-D no i urusl moj chlopina bo ma juz 60 cm dlugosci :-D hehe co najlepsze wazy tyle a nie widac po nim :-) kolejne szczepienie za 6 tyg. 24.07

teraz tylko zeby jakos dobrze zniosl to szczepienie i zeby obeszlo sie bez goraczkowania. ale zaopatrzylam sie w razie czego w lek na goraczke dla niego.

po za tym pani doktor go osluchala i wszystko dobrze gardelko czyste brzuszek miekki wszystko dobrze.

z tego wszystkiego zapomnialam sie spytac pani doktor o wit. K i w ogole ze moj Patryk sie prezy bardzo i ulewa :ico_puknij: no nic podejde do niej po niedzieli w srode i sie spytam. bo dzis to byl taki zamet na tym szczepieniu ze calkowicie wylecialo mi to z glowy za bardzo bylam zajeta uspokajaniem mojego szkraba. w sumie dlugo nie plakal i przyznam sie ze byl bardzo dzielny mimo ze go to bolalo :cry:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość