moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 09:43

ale lecicie z tymi tygodniami, :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 11:14

No oby tak do końca.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 11:15

potwierdzam, oby do konca zleciało szybko! :-)

pakuje powoli torbę!!! :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 11:28

Tibby, no najwyższy czas :-)

Ja obieram ziemniaki i powoli będę szła po Wojtka do przedszkola.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 13:52

Hejka

tibby bravo to juz 37 tydzien juz mysle ze nie dlugo bedziemy czekac na wiesci od Ciebie z porodowki :-) a potem tylko czekac na foteczki Toma :-D juz sie doczekac z Patryczkiem nie mozemy :ico_haha_02:

Malgorzatka bravo rowniez dla Ciebie za 30 tydz. :ico_brawa: teraz to juz z gorki poleci :-)

jejku dziewczyny te Wasze tygodnie tak szybko umykaja ze hoho :ico_szoking: juz niedlugo Wszystkie pokolei sie wypakujecie i bedziemy na innym watku sobie pisac o wychowaniu kupkach karmieniu itd... :ico_oczko:

u nas wczoraj popoludniu znowu przeszla burza. w nocy wszystko parowalo ze masakra bo ja wstalam gdzies o 3 w nocy zeby odciagnac mleko i stanelam na balkonie fajnie chlodne powietrze bylo ale wszystko sie unosilo w powietrzu jakas taka jakby mgla byla bo parowalo po burzy. A dzis upal na calego znowu. nie ma czym oddychac choc jakis lekki wiaterek powiewa. Ja dzis zaliczylam z samego rana spacer do tesciowej z patrykiem i mezem bo poprosila mnie zebym jej wlosy umalowala bo nie mial je kto pomalowac. niedawno wrocilismy i maz pojechal do pracy a ja z Patrykiem siedze w domu. zjadl mleko i udalo mi sie go ululac wiec teraz spi a ja mam czas tu troche poczytac i cos naskrobac :ico_oczko: ciekawe jak dlugo mi pospi znajac jego to pewnie pol godzinki i tyle.ale dobre i tyle :-P

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 13:58

Mroweczka dzisiaj twoj termin porodu :ico_szoking: juz jestes po czy dalej 2w1 ??? odezwij sie kochana ! czkamy na jakies wiesci od Ciebie :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 14:00

sosna , kaczorek , misia , anade , shiva JAK SIE MAJA WASZE DZIECIACZKI ???

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 14:40

witam :)

tibby
za 37tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
Małgorzatka za 30 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

u nas upał, duchota, ze oddychać nie idzie, do południa byliśmy u babci, teraz ,,gotujemy" się w domu , mąż wiatrak przyniósł z piwnicy,
znów nie mogłam spać w nocy, bo mnie łydki bolały, gorąco mi było i nie wygodnie,
musimy zamówić taką moskitierę na okno, żeby można było otworzyć szeroko, żeby komary nam wieczorem nie wlatywały,
dziś odebraliśmy 2 półki do nowej szafy, bo między tymi co są, to są duże odległości, także można tam bez problemu jeszcze jedną wstawić, tak samo w miejscu gdzie są rzeczy wiszące, jedną tak na dole zamontujemy,

torba jeszcze nie spakowana,rzeczy wszystkie nie poprane, prasować na razie nie będę, bo bym się usmażyła,

tibby jakoś nie mam chyba oznak porodu, codziennie tylko pobolewa mnie w dole , boli w pachwinach, biodra i kość ogonowa, no i skurcze się nawet często pojawiają, ale to wszystko takie chwilowe ,

jeśli chodzi o Szymka kaszel, to muszę rzeczywiście sprawdzić czy by to mogła być alergia, ale ta temp.38 mi nie pasuje :ico_noniewiem: ,

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 17:43

nie znam się na alergiach, ale temp chyba nie pasuje do tego.


póki co mam w torbie:
- koszule "na po porodzie"
- klapki pod prysznic
- chusteczki dla Tomka
- stanik do karmienia
- majtki siateczkowe
- pieluszki: 2xflanela, 2xtetra i 2xszmatki takie malutkie.
- kosmetyczka w trakcie dopakowywania: wkładki do stanika, 3xmały sudocrem, tantum rosa x3

No i do plecaka na porodówkę wsadziłam koszulę do porodu i dwa małe ręczniczki w razie gdyby mi sie zachciało żeby M. przetarl mi czoło itp.
Ręczniki do szpitala się suszą. Pewnie już wysuszone, ale nie ryzykuję wyjścia na balkon. Wieczorem je ściągnę i spakuje do torby.
Resztę muszę z listą przejrzec, bo póki co pakowałam z pamięci :P

U mnie jak siedze czuję gmeranie w dole. W pachwinach też. Czasem jakieś skurcze. Czy ból jak na @.
Jutro ide oddac pokarm na posiew z rana. Jej, już się denerwuję. Jeszcze wyparzę laktator bo tyle czasu nieużywany... obym coś wycisnęła z cycoli na tyle by dali radę to zbadac. O prawą pierś się nie martwię, ale lewa ma zdecydowanie mniej pokarmu. Już teraz to widzę.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

19 cze 2013, 20:08

Tibby Ty już pokarm odciągasz? :ico_szoking: ja to mam suszę kompletną, nawet nie są nabrzmiałe te cycole... pewnie dopiero po porodzie ruszą...
Donatka u nas było tak, że kaszel lub katar zaczynał się z powodu alergii i potem przekształcało to się w infekcję, bo jak kaszle i podrażnia sobie gardło to może mu się tam łatwiej coś zagnieździć i wtedy już normalna infekcja z gorączką może być albo jeszcze migdały można wziąć pod lupę... Iga miała zawsze najpierw katar na który nic nie działało i jak długo był to zaczynał spływać do gardła i wtedy kaszel np. 4 miesiące non stop - beznadzieja, wiecznie antybiotyki i spowrotem to samo, a odkąd bierze ten syrop na alergię to katar jej tak nie trzyma i jest duuuużo lepiej, choć teraz znowu ma migdały powiększone (też chyba od alergii) i pokasłuje i chrapie w nocy strasznie... ech
jutro mamy konsultację z laryngologiem mam nadzieję jakiś sensowny/na...

jej ja torbę na razie wyciągnęłam na wierzch :-D ... pustą heheh

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość