Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 cze 2013, 14:23

Karo, jak samopoczucie? Kiedy idziesz do ginka na potwierdzenie ciąży?

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 cze 2013, 17:19

Tibby, dzięki że pytasz, czuję się dobrze :-)
Wizytę mam w poniedziałek :-) Jestem teraz w 7 tygodniu, we wtorek zaczynam 8 :-)

Co do śledzika, ja to nazywam zmianą gustu i ukierunkowanie na konkretne smaki :-D W ciąży z Nikosiem na tym etapie już miałam mega mdłości i jadłam jedynie śledzie w śmietanie z cebulką i ziemniakami w obierkach i pomarańcze :-D I piłam soki owocowe! Więc chcica na coś konkretnego wcale mnie nie dziwi :ico_oczko:
Mam nadzieję, że mdłości mnie tym razem ominą, miałam delikatne po budyniu, jakoś do mlecznego mnie nie ciągnie, chociaż jogurt naturalny sam bądź zblendowany z truskawkami pochłaniam :-D
No i rano póki nic nie zjem to delikatnie mnie mdli, acz to nic w porównaniu z tym, co przechodziłam do 14 tygodnia z Nixonkiem!

Jeju jaki u nas skwar i duchota...
Jutro mamy festyn rodzinny, który organizuje straż pożarna, więc już widzę Nikonka w akcji :ico_haha_01: Kocha strażaka Sama, wozy strażackie, psikawki i wszystko co związane ze strażą :-D

Martalka, dzięki, że o mnie pomyślałaś, w razie czego będę dawać znać, chociaż na jakąś mega zimę się nie szykuję, bo luty w mig nam zminie, a na wiosnę czekam od marca :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 cze 2013, 18:10

Dziś mój Synek uraczył mnie nie lada komplementem "Mamo, jesteś najlepszą zbieraczką truskawek na świecie" :-D :ico_haha_01:

Martalka, pewno się cieszysz, że w końcu wyjazd do Rodzinki dojdzie do skutku, bo zdaje się mieliście lecieć kiedy akurat trzeba było szukać domu...

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 cze 2013, 18:13

lecę w 1 stronę sama. tzn bez męża, bo akurat mój kuzyn ma bilet na ten sam lot, to mi trochę pomoże.
Celowo kupiłam bilet na ten sam dzień :ico_haha_01:

Mąż dojedzie po 10 sierpnia. I wrócimy już wszyscy samochodem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 cze 2013, 20:27

Karo, no to dobrze że póki co nie jest tak zle. Oby nudnosci przeszły. Mnie meczylo tym razem jakos do 10tc z nudnościami. Wymioty tylko raz na szczęście. co i tak było nowością po znakomitym samopoczuciu z Bobim.
To będzie pierwsza wizyta, tak? Na pewno serduszko juz będzie bilo ślicznie :)

Na 01.07 mam umówione u znajomej pazurki u stóp i ciekawa jestem czy Tom pozwoli mamie sie upiększyć :-D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 cze 2013, 20:43

To będzie pierwsza wizyta, tak? Na pewno serduszko juz będzie bilo ślicznie :)
Tak, ale umawiał mnie ojciec mojego ginka i jak ostatnio do Niego zadzwoniłam to powiedział, że nie bardzo ma dla mnie czas w pon :ico_noniewiem: tzn jak na zwykłą wizytę, bo niby ojciec nie dał znać, że to ciążowa wizyta... No i coś tam miał poprzekładać, ale coś czuję, że mnie tylko zbada, weźmie grupę krwi, skieruje na badania i tyle... i pewno wyznaczy kolejną wizytę z usg za jakieś dwa tygi, coś tak czuję.

Tibby, takie nudności jak mam teraz to pryszcz :ico_oczko: Tzn właściwie po moim doświadczeniach mogę śmiało powiedzieć, że nie mam ich wcale :-)
Na 01.07 mam umówione u znajomej pazurki u stóp i ciekawa jestem czy Tom pozwoli mamie sie upiększyć
No nie wiem nie wiem, data trochę ryzykowna :ico_oczko: Chociaż jak Tobik tyle siedział, to pewnie i Tomek posiedzi do końca :-) Chociaż życzę Ci, aby poszło gładko, szybko i bez wywoływania :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

21 cze 2013, 20:46

Martalka, no to super się złożyło, bo ani w jedną ani w drugą stronę nie będziesz sama z gromadką :ico_brawa_01: Trochę pewno odetchniesz w PL :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

22 cze 2013, 12:33

karo, no właśnie, nie podejrzewam za bardzo by Tom był skory do wcześniejszego wyjścia. Chyba ze ginka mnie oswieci ze coś sie rusza. zdarzają sie juz liczne spięcia brzucha, bole jak na @. O kluciu i azcypaniu w pipce to nie wspomnę. Czasem dość mocno nieprzyjemne to uczucie. Choć kłuje mnie juz tak od miesiąca a ginka ostatnio mówiła ze nic sie nie dzieje. Moze seksik z M. coś ruszy bo teraz jakos wiedząc ze mamy bezpieczne tygodnie to chce mi sie codziennie ;-)

Nikosia juz w jakiś sposób uswiadamialiscie ze niedlugo będzie rodzeństwo? Czy za wcześnie?

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

22 cze 2013, 12:51

Nikosia juz w jakiś sposób uswiadamialiscie ze niedlugo będzie rodzeństwo? Czy za wcześnie?
No pewnie! :-)
Dowiedział się zaraz po tym, jak Tatuś się dowiedział :ico_oczko: Ze 4 godziny byłam z tą wiedzą sama :-) Bo Nikoś obudził się po 4 i chciał mleko, więc od razu poszłam zrobić test z pierwszego sika :ico_oczko: No i jak zobaczyłam 2 kreski, to już do 8 usnąć nie mogłam... Myśli tylko mi się kotłowały i nie mogłam uwierzyć :-)
Po 8 wstał Michał, po Nim Nikoś. Zbunkrowałam się w pokoju Nikosia, spakowałam 2-pak maleńkim skarpetusiek w torebkę na prezenty, zawołałam Nikosia by zaniósł Tacie prezent.
Niko poszedł, wręcza Tacie prezent, Michał zagląda, śmieje się i mówi, że to chyba pomyłka i to nie prezent dla Niego :ico_oczko: Nikoś wrócił do mnie z tym prezentem, a ja mówię, by Go dał jeszcze raz Tacie. Tym razem poszłam z Nim i stanęłam w drzwiach pokoju. Michał patrzy na mnie i mówi "Dziuba, nie kumam" :ico_haha_01: I dopiero jak złapałam się za brzuszek, Mężuś zakumał :ico_haha_01:

Hehe, jaki szał był w domu! Od razu w tej chwili, rzucili się na mnie, ściskaliśmy się we trójeczkę no i Misiek powiedział Nikosiowi, że u mamusi w brzuszku rozwija się maleńki dzidziuś :-) Że nie można teraz w domu krzyczeć, trzeba się starać być grzecznym, mama nie może nic dźwigać i podnosić Nikosia i trzeba mamie we wszystkim pomagać :-) Nikoś jeszcze dopytywał o tego dzidziusia, czy tutaj w brzuszku mamy jest. No i woli siostrzyczkę, ale z braciszkiem też się będzie bawił :-)

Nikoś ma już konkretne plany co do dzidziusia. Jak się urodzi to będzie Go woził swoją bmw-icą i w koszyku lac magica :-D

Dziadków Nikoś już sam poinformował o drugim bobo, powiedział, że u mamusi w brzuszku rozwija się dzidziuś :-)

Ogólnie super zareagował, codziennie pyta o dzidziusia :-) Najbardziej podobało mi się jak b w pierwszy dzień był szał, nowość, a na drugi dzień rano wstał, pobiegł do Michała i mówi "Tata, a ty pamiętasz o tym, że w brzuszku mamy rozwija się dzidziuś" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

22 cze 2013, 13:55

karo, świetnie że wasz synek tak zareagował :) Tylko się cieszyc. Mam nadzieję, że jak maluszek pojawi się w domku to tez będzie szczęsliwy i chętny do pomocy :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość