szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 21:41

jak lekarz stwierdzil niedobor tej wit??
Zleciła badanie z krwi . Dość drogie .
matka najlepiej umie podejść do dziecka - nie słuchaj nigdy gadania innych i proszę pochwal się córunią
Niby tak .Dzis śniadanie zjadła już bardzo ładnie z malusia pomocą moja bo to była kaszka .A kolacja parówka i nie zjadła nic .Poszła głodna spać. Nie wiem co ja źle robię ale boję się że krzywdę jej w ten sposób zrobię .
to takie trudne przy 4 latku i domu na głowie
Ojj wiem coś o tym . U mnie nie ma mowy o leżeniu .W domu dziecko jak dla mnie małe które czasem chce do mamy na raczki się przytulić. Do tego masa różnych prac . Obiad codziennie 2 dania i nas jest 5 dorosłych plus dziecko wiec gotuje się duże garnki a nie garnuszki .
bóli bioder mam to samo czasem ból nie do wytrzymania
Ojjj dziś poszalałam z pracami ,szczególnie popołudniu do późnego wieczora i teraz siedzenie leżenie sprawia wielki ból.
Mój mąż już złożył łóżeczko
No ja tej przyjemności nie będę mieć bo u nas jeszcze nie zdarzyliśmy złożyć.Córcia jeszcze mała więc w nim śpi.
kupilam jedo bartatine
Bardzo ładny wózek .

Stawiam :ico_tort: za półmetek .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 21:59

Hej ja po wizycie i wszystko ok, tr twardnienia to skurcze, ale chyba wszystko ok, nie pytałam o szyjkę, ale o porodzie porozmawialiśmy. Ustaliliśmy, że jeżeli będę miała bóle z krzyża to cesarka i jak dziecko będzie 4 kg to też - sugestia gina, stwierdził, że ie urodzę takiego dziecka normalnie bez komplikacji, więc coś wiem. Mała waży 1,1kg więc już sporo, zdrowa, siurka nadal brak, no i owłosiona już bardzo - więc wiadomo ze zgagą :ico_oczko: :ico_haha_01:

Kamilka fajnie że w PL, wózek i się podoba, a głupią teściową olej. Ja się swojej pozbyłam na 2 tygodnie :ico_brawa_01:

Lala jak nie ma szefostwa, albo niefajnej koleżanki w pracy to zawsze fajniej :-)

Leona zrzucimy obie, chociaż dzisiaj gin to aż nie wierzył, że już tyle ważę, kurcze już mam ponad 10 kg na plusie :ico_wstydzioch: :ico_zly:

Betina On będzie w ten weekend dopiero, okazało się, że kuzynka A> się pomyliła, więc zobaczymy teraz. A Ty tak nie szalej :ico_nienie: wiem, że trudno, ale nie wolno.

Szkieletorku jaką krzywdę, jak nie zje czasami kolacji to nic jej złego się nie stanie. Poproszę o zdjęcia :ico_sorki:

A ja od jutra mam L4 do następnego piątku, ale będę do końca tygodnia do pracy chodziła, bo jutro wycieczka a w piątek koniec roku, więc nie mam jak w domu posiedzieć, ale nie będę musiała przynajmniej w poniedziałek specjalnie jechać po zwolnienie, więc wybrałam leniwe rozwiązanie :-P . Spadam spać, bo jakoś mnie sen kusi.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 22:07

owłosiona już bardzo - więc wiadomo ze zgagą :ico_oczko: :ico_haha_01:
Ojj jak dla mnie zabobon.
Znam parę osób które urodziło dzieci z włosami tak długimi że trzeba była je ściąć lub podpinać od początku a zgagi nie miały ani razu .
Fajnie że z dzidzią wszystko ok. Oby tak dalej .
A czemu jak będziesz mieć bóle krzyżowe to będzie CC?
Ja tez miałam krzyżowe ale nie wiedziałam że wtedy jest możliwa cesarka.
Poproszę o zdjęcia :ico_sorki:
Kiedyś dodawałam zdjęcia przez image ..... a teraz jakos nie umiem .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 22:16

Szkieletorek pewnie że zabobon, ale śmieję się bo widać było włoski na USG :ico_oczko: A ja z Polą miałam cesarkę i teraz też jest tak, że po pierwszej druga mi się należy - a wiem co to bóle z krzyża i nie chcę ich, więc taki plan obraliśmy z ginem, że jak bóle z krzyża albo dziecko bardzo dużo to cc inaczej poród naturalny - chociaż chciałabym rodzić naturalnie.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 07:03

Ja też miałam bóle z krzyża i to przez 13 godzin :ico_zly: a póżniej cesarke

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 07:32

Witam z rana :ico_oczko:


Spinka super ze u maluszka wszystko ok :ico_brawa_01: super mala wazy :-) ciekawe ile moja niunka teraz wazy, w pon powinnam sie dowiedziec :ico_haha_02: :ico_sorki:


Ja juz na nogach bo dzisiaj od rana mam pranie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 09:25

Hej dziewczyny

wkoncu dorwałam laptopa taty .. ja mam jutro wizyte u gina ale sie ciesze juz chce wiedziec co u mojej dzidzi :ico_haha_01:

a zta zgaga to zabobon jak nic ja urodzilam Adaska i wlosow mial ormalnie nie za duzo nie za malo :ico_nienie: a zgage to mialam przeokrona :ico_sorki:

Wczoraj pojechalam ztesciowka do babci bo juz sie umowilam glupio bylo na lodzie ja zostawic..
I nie zatkalo babcia podarowala mi swoj zareczynowy pierscionek ktory ma juz65 lat :ico_noniewiem: zapytałam dlaczego ja ? przeciez ma jeszcze jednego wnuczka ktory ma zone :ico_noniewiem: aona ze chce mi dac bo ma swoje powody :-D Mowie wam ale sie poczulam wyrozniona szok :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_sorki:

Dzisiaj leze i nic nie robie nigdzie nie jade siedze w domu :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 12:40

z Polą miałam cesarkę i teraz też jest tak, że po pierwszej druga mi się należy
Nie słyszałam o tym.
Wiem że jeśli po CC zajdzie się w druga ciąże w bardzo niedługim czasie (do 2 lat) to cesarka jest obowiażkowa bo tam się mogło jeszcze wszytsko nie pogoić.A po takim czasie nie ma rzadnych wskazać do cesarki.
Kiedyś program o tym oglądałam i tak mówili bynajmniej .

Ja bardzo chcę rodzic naturalnie .Mimo bóli krzyzowych i tego wszytskiego. Aha i znieczulenia nie miałam dla jasności.
babcia podarowala mi swoj zareczynowy pierscionek ktory ma juz65 lat
O kurka ale wyróznienie .No nieźle.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 16:22

Lala
Ja też miałam bóle z krzyża i to przez 13 godzin :ico_zly: a póżniej cesarke
właśnie tego chcę uniknąć.

Leona a Ty już w piątek wylatujesz? Zaraz masz wakacje, ale CI fajnie :ico_brawa_01:

Szkieletorku mi gin mówił, że jak miałaś pierwszą cc to drugi poród też z automatu cc, chyba, że podpiszesz, że chcesz rodzić naturalnie, ale nasz ordynator podobno tego nie chce przestrzegać. Czyli można przypuszczać, że nie chcą tego przestrzegać.

Kamilka a Ty się głupią teściową przejmujesz, Babcia ważniejsza i jak Ci znowu coś maszkara powie to pomyśl o Babci i od razu CI będzie lepiej :-)

Reszta dziewczyn, gdzie jesteście, zameldujcie się proszę :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 16:54

Spinka, tak w piatek o 22.30 mamy samolot :ico_oczko:
No a tydzien pozniej juz bedziemy spowrotem :ico_haha_01: :ico_placzek:


Mega pranie zrobione, mega prasowanie tez, na szczescie prasowalam na siedzaco takze luz :ico_oczko:
Nawet walizka juz spakowana, ledwo wszystko zmiescilam :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość