Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 10:57

Betina trzymam kciuki za pozwolenie na wyjazd. Gdzie dokładnie się wybieracie?

Edulita dobrze, że to tylko chwilowy kryzys był u Niki :ico_sorki: fajnie mieć dziecko które myśli o wszystkich, ale powiem Ci że to w dużej mierze zasługa rodziców :-)

A ja musiałam jechać do przedszkola na chwilę, bo okazało się że koleżanka dziennika i przewodników nie zawiozła i musiałam specjalnie gnać, ale przy okazji pieczywo świeże kupiłam. Już pościel się pierze, zaraz zupkę wstawię (kalafiorowa), drugie danie dopiero koło 16, bo A. pewnie koło 18 wróci dopiero. Jeszcze w domku ogarnąć i prasowanie niestety :ico_olaboga: a mam go tyle,że hoho :ico_olaboga: Ale na raty jakoś dam radę, tylko najgorzej, że gorąco jest i aż odrzuca od żelazka :ico_zly:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 11:20

Hejka

Witam nowa mame :ico_brawa_01:


Betina daj znac po wizycie :ico_sorki:

Ja mam dzisiaj usg, ale pozno bo na 17, i tak zaraz musimy wyjechac bo chce zakupy porobi i tesciowa odwiedzic, takze troche poza domem bedziemy :ico_olaboga:
Marcek z ciocia uzeduje na dzialce


Edulita dobrze ze u Nikoli lepiej :ico_oczko:


Spinka ale szalejez z robota, ja to w tym tygodniu nic nie robie :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 11:24

Betinko trzymam kciuki za wizyte :*

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 11:26

leona, nie pogratulowałam już 7 okienka!!! GRATULACJE ! ! ! ! Ale czas uciekł! JAk szalony!

betina, powodzenia na wizycie! Trzymaj się.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 12:21

Leona Ty odpoczywasz to trzeba przejąć Twój motorek i trochę popracować :ico_oczko: Wypoczywaj, korzystaj i daj znać jak po USG :-)

Ja zapomniałam wczoraj napisać, że był u nas na chwilę szef A. (ten Niemiec) bardzo sympatyczny, ale A. odmówił na razie wyjazdu ze względu na mnie - chociaż ja wolałabym, żeby teraz pojechał na jakiś miesiąc, ale cóż nie wygonię Go. Może dzisiaj na dłużej się spotkamy, ale nie wiadomo, bo oni w interesach tutaj przyjechali, więc czasu im brakuje. To tyle w temacie wyjazdu A. Pozamiatane jak na razie.

Zaraz zjemy obiadek z Polą i wybieram się prasować, ale chęci to brak zupełnie :-P

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 19:01

Witaj Djablico, ja też jestem z tych leżących.
Betina, Leona czekam na relacje z wizyty.
Spinka przed ciążą pracowałam w punkcie kredytowym.
Edulita dobrze, ze córeczka dzielna i jeszcze nie wraca do domu.
A mi wczoraj brzuch zrobił się twardy i dziś już skutek uboczny był widoczny na monitorze, mam zwiększoną dawkę leku i mam nadzieję, ze szybko macica przestanie się napinać, bo inaczej to szpital. Mały już waży ponad 1500g, więc już ładna waga, kolejna wizyta za tydzień.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 19:28

Jenny ślicznie rośnie synuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Lek zatrzyma twardnienie brzuszka, już tylko trochę zostało :ico_pocieszyciel:

Ja zadowolona jestem z siebie, bo dużo zrobiłam, chociaż prasowania to jeszcze mam a mam, ale jedna tura skończona - uwinę się przez tydzień raczej na spokojnie. Dziś prąd nam wyłączyli i musiałam przerwać, a potem już to Pola do basenu, to obiadek (drugie danie) i nie było kiedy wracać do deski. Jeszcze tylko zmienić pościel, tzn założyć świeżą, ale to z A. bo sama nie mam szans - 200x220 więc nie zabieram się nawet.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 19:30

hej
byłam na wizycie i jest w miare ok tz nie pogorszyło się w ciągu tych 2 tyg bardzo
fenoterol biorę 3x1 jednak wizyty mam już co tydz by stale kontrolować sytuację
tym bardziej że 1wszą ciąże ten miałam podobną od 28tc kłopoty z donoszeniem
no i mam jak najwięcej leżeć odpoczywać itd
no i podobno przy fenoterolu serducho jest narażone na komplikacje wiec prócz kontroli szyjki mam miec co tydz ekg

zdecydowaliśmy z mezem ze pojedziemy na 3-4 dni jednak w gory by pooddychać swiezym powietrzem
obiecał ze bedzie gotował i mi usługiwał bym nie przemęczała sie ani troszke -zobaczymy co z tego bedzie ;P

jedziemy jutro z samego rana :)

ps.jenny ciesze sie ze u ciebie tez dobre wieści :*

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 19:49

Betina o ekg lekarz mi nic nie mówił ja teraz będę brała 6x1 tab, aż boję się o mój puls to widzę u nas podobnie wizyta co tydzień. To odpoczywaj w górach, a masz daleko tam samochodem, bo mi brzuch męczy się przy samym siedzeniu w samochodzie, jak jadę na wizytę.
Spinka i dobrze, że prąd wyłączyli Ty tam nie szalej.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 19:58

ja biore jeszcze do tego staveran by zapobiegać kołataniu serducha i drżeniu rąk
przy 1wszej ciazy tez nie wiedziałam że tak żle działa na serce ten ginekolog jednak zalecił stała kontrolę tym bardziej że ja często mam zawroty głowy razem z tym stawianiem brzucha

a co do urlopu to jedziemy w Beskidy do Milówki jest to kilka km za Żywcem a od nas ok 120km autem,całe szczęście mamy wygodnego combi ka tak wiec podróż autem mnie nie przeraża

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość