leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 09:50

Spinka dlugo Pola spi :ico_oczko:
Moj dzisiaj stal przed 8, a ja juz o 6 :ico_noniewiem:


Jenny a mi lekarz zapomnial dac plytki :ico_haha_01: nagrywal i zapomnial :ico_noniewiem: ja zreszta tez :ico_noniewiem:
Oby puls sie uspokoil :ico_sorki: :ico_sorki:


U nas dzisiaj cieplej niz wczoraj, zaraz moze wyjdziemy z domu

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 19:52

Ja jak wyszłam z domu koło 11 to dopiero wróciłam, byłam u taty i babci a potem w mieście u lekarza z Polą. Kazał nam robić badania moczu prze 3 tygodnie (1 raz na tydzień) no i jak wyjdzie nie dobrze, to położy nas do szpitala na 2 dni w sierpniu, ale mam nadzieję, że unikniemy tego :ico_sorki:

Odpoczywacie Dziewczyny na całego :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 21:45

szkieletorku - długo ten remont komina będzie trwał ?
Ojj to nie tylko komin. Komin już dziś skończyli a do robienia jest położenie płytek na balkonie i schodach przy wejściu do domu,balustrada nowa na balkon i przy wejściu . Malowanie kuchni ,salonu mamy sypialni i sama nie wiem co jeszcze ale dużo pracy i to potrwa.
Szkieletorku pamiętaj, żeby odpocząć trochę
Taaa u mnie odpoczywanie nie wchodzi w grę. Przy robotnikach masa pracy a i córcia domaga sie wiadome uwagi .
zadzwoń do ortopedy, tylko mów od razu że w ciąży jesteś - to może szybciej umówią
Nie miałam czasu oczywiście by zadzwonić ale pamiętam jak chciałam iść do ortopedy by sprawdzić czy mogę rodzic naturalnie w 1 ciąży .Nic nie dało że byłam w ciąży , ledwo zdarzyłam przed porodem . Nie ma ulg przynajmniej u mnie.
chce tym razem pamiątkę w postaci płyty
Ja mam na każdej wizycie robione usg 3/4D i za każdym razem płytę dostaję.
Za wizytę płace 80 zł .Ale ten lekarz na kasę nie patrzy .Nie jeden raz nie wziął ani grosza ode mnie .

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 21:54

Szkieletorku tylko 80 zł wow.
U mnie puls obniżył się, ale też spadło ciśnienie, a je mam zawsze niskie. Kurcze mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie lepszy.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 22:14

No wydaje mi się że to nie wiele .Wizyty u niego są prawdziwą przyjemnościa i dlatego bardzo chce by prowadził mnie do końca.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

10 lip 2013, 07:00

szkieletorku -to bardzo tanio, u nas taka wizyta kosztuje 200 zł

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

10 lip 2013, 07:14

Lala jak samopoczucie?

Szkieletorku ja za wizytę płacę 100 zł zawsze mam USG - płytek nie daje co prawda, ale jak moja Panna w końcu twarz raczy pokazać to wtedy zapytam, bo ostatnio tak jak pisałam zasłania się rączkami wredota :ico_haha_01: Będę pisała Ci do znudzenia - nie przejmuj się niczyim gadaniem i jak nie dasz rady to odpoczywaj, żebyś nie zaszkodziła biodrom - musisz dbać o siebie dla dzieci.

Jenny jak się czujesz? Niskie ciśnienie to jakie u Ciebie? Ja mam na każdej wizycie 80/50 i to po kawie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

10 lip 2013, 07:43

Hejka

U nas zapowiada sie kolejny goracy dzien :ico_oczko:

Ja za usg zaplacilam 200zl, trwalo ono prawie godzine :ico_szoking: :ico_olaboga: wszystko dokladnie posprawdzane, opisane, wlacznie z roznymi przeplywami, nie ma porownania z usg ktore mialam w 18tc, gdzie babka przez 15min poogladala malucha, co prawda narzady tez niby ogladala ale to nie to...
Rozmawialam z tym lekarzem co robil mi teraz usg, to mowil ze on w pierwszym trymestrze robi czesto usg, a w drugim i trzecim juz tylko po jednym
Chcial mnie zbadac na fotelu ale podziekowalam :ico_haha_01: :ico_oczko:

Mnie jeszcze czeka ostatnie usg w 32tc



Jenny mam nadzieje ze dzisiaj czujesz sie juz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Wiekszych planow na dzisiaj nie mam

Milego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

10 lip 2013, 11:42

Witam
U mnie dziś gorąco ale pochmurnie więc da się żyć :-) dziś popołudniu jade z M na działkę bo musi ogarnąć więc po pracy zabiera mnie i leżak i trzeba będzie robił bo w sobote wyprawiamy 4 latka naszej Idzie oj ale czas ucieka.
Dziś rano obudził mnie telefon od Niki - już w piątek wraca kupiła już prezenty i zostały jej jeszcze pieniążki a dostała tylko 100 zł na te 12 dni lody i gofry - nie wiem jak to zrobiła że nadal ma prawie 40 zł w portfelu :ico_szoking:

Piszecie o USG u mnie taka przyjemność kosztuje 200 zł z tym że każde usg jest nagrane na płytkę i trwa około 1h - ja płace 100 ale to po znajomości z lekarzem. Zawsze przełancza na obraz 4d tzn. od 13 tc kiedy już dziecko ma kształty. Wszystkie pomiary i parametry opisane i zawsze wydruki zdjęć. Mam takie pamiątki po dziewczynkach i ostatnio oglądaliśmy te płyty :-)

szkieletorku - no to potrwa u mnie cały czas plac budowy w domu ale teraz mam to w nosie bo myśle tylko o Arielu aby szczęśliwie i zdrowo doczekać rozwiązania. Oszczędzaj się bo szkoda abyś cierpiała z powodu bólu.
leona - aż dziwnie się czyta że nie masz większych planów ty zawsze tyle działałaś w ciągu dnia ale dobrze że wrzuciłaś wolniejszy bieg bo urlop tez ci się należy
jenny - jak dziś samopoczucie ? mam nadzieje że lepiej się czujesz
spinka - niskie to twoje ciśnienie ja cały czas mam 120/60 przed i po kawie :-) a ty teraz w ciąży masz takie niskie czy z natury jesteś niskociśnieniowcem ?

Miłego dnia wam życze bo nie wiem czy dziś jeszcze zajrzę moja marudna Idunia chce abym bawiła się z nią więc uciekam

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

10 lip 2013, 13:13

Ja mam na każdej wizycie 80/50 i to po kawie.
Ja tez mam niskie .Ostatnia wizyta wykazała 80/40 więc bardzo podobnie jak u ciebie .
Możemy sobie rękę podać.
A nie zatykają ci się uszy ? Mnie często .
Chcial mnie zbadac na fotelu ale podziekowalam :ico_haha_01: :ico_oczko:
Dlaczego ?
trwa około 1h
No to moja wizyta krócej bo jakoś 30-40 min.
kupiła już prezenty i zostały jej jeszcze pieniążk
Po prostu jest bardzo duża zaradna dobrze wychowana i oszczędna dziewczynką.Nic tylko się cieszyć i dyma powinna cię unosić.

Dzwoniłam do ortopedy.Termin na września. Jednak bez skierowania nie zarejestruje mnie . W poniedziałek idę do rodzinnego po skierowanie.Dopiero w pon bo nie ma wolnych terminów.Do alergologa chciałam z tym moim uczuleniem na nogach (bo to chyba to,nie mam już innych pomysłów) termin do dobrej babki grudzień. Można sobie w głowę strzelić.
W poniedziałek planuje wysępić skierowanie do ortopedy alergologa i jeśli trzeba to dermatologa . I pojedziemy bez umawiania poprosić lekarza czy by mnie nie przyjął.Nie raz tak chodziłam z Lila czy mąż .Może się do któregoś uda.
Bo czekając w kolejce to ja szybciej urodzę niż się tam dostanę.

Lilcia śpi.Ja usiadłam na moment ale zaraz muszę iść bo pracy sporo.Choć jak teraz siadłam to już powoli zaczynam odpływać z zmęczenia. Ale do wieczora jakoś muszę wytrwać.
Planujemy z mężem że jeśli pogoda się nie popsuje na weekend to pojedziemy pod namioty na 3 dni z Lilcia i znajomymi. Mam nadzieje że będzie ładnie bo chętnie bym odpoczęła i całe dnie troszkę poleżała posiedziała w cieniu .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość