Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

04 lip 2013, 23:10

Witam,
oj tak, agasio, jest czego gratulować :ico_zdrowko: nareszcie stresy za Tobą, przynajmniej te związane z pracą mgr i obroną :-) no i witam koleżankę po fachu :-D
ależ dziś upał był. Filip wreszcie się wypluskał w basenie, który mu kupiłam ostatnio - musiał się trochę naczekać, zanim został użyty (basen :ico_oczko: ) Filip ostatnio raczy wszystkich jedną miną, która jest rozbrajająca po prostu, a jak widzi aparat to już obowiązkowo musi zapozować po swojemu, efekty przedstawiam poniżej :ico_oczko: śmieszny jest ten mój synuś :-D
mój małż się dziś "integruje" z kolegami i koleżankami z pracy w knajpie, ciekawe o której do domu ściągnie :ico_noniewiem: tak więc mam wolny wieczór.
wakacje się zaczęły i teraz to już w ogóle nie liczę, że pracę znajdę. trzeba będzie znów do września czekać aż się coś ruszy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mad, superowa Martyna! :ico_brawa_01:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

05 lip 2013, 13:42

Nostromo- dzięki za gratki!!! a Ty się nie poddawaj, w końcu los się do Ciebie też uśmiechnie i znajdziesz upragnioną pracę. W miejscowości w której mieszkam jest np. 4 niemieckie firmy, które poszukują bardzo dużo ludzi do pracy, ważna przy tym jest znajomość języka. Oprócz tego są szkoły. a może warto by było coś swojego otworzyć, może szkołę językowa z nastawieniem na język niemiecki, jest tyle dofinansowań na tego typu działalności, pomyśl o tym. NA KONIEC ZAWSZE POZOSTAJĄ KORKI:)))
Mad - masz rację , jestem z siebie dumna, ostatni rok był dla mnie naprawdę trudny, ale dłąm rady, i to się liczy. Gratuluję ząbeczków u Martysi. U nas rozdrażnienie nadal trwa, a zęboli brak;(((

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

05 lip 2013, 13:44

A zapomniałam- Nostromo- świetna mina Filipka i fantastyczny basenik:))

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

09 lip 2013, 13:01

O jaki fajny basen Filippo ma :) sama przyjemność dla malucha i odprężenie dla rodzica :)
My dzisiaj jedziemy na kryty po raz pierwszy. Ciekawa jestem jak się spodoba małej.
Postaram się porobić jakieś fotki i pewnie będą na blogu.
No i w planach mamy jednak wyjazd nad morze w sierpniu ! Ale się cieszę.

Nastrój mam średni, zwłaszcza po wczorajszej wiadomości...
Kiedyś pisałam Wam o przyjaciólce z Włoch która urodziła i synek zmarł..
Była w 2 ciąży, z córką. Urodziła i malutka też zmarła :( okropna choroba !

***
A u Was jak ?
Dziewczynki wątek upada na całego, mnie tego szkoda...
Zaglądajcie choć na chwilkę... czytania dużo nie ma przecież.
Albo zachodźmy w ciąże to się poprawi przepływ na wątku :D

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

09 lip 2013, 14:15

ha! a to wymyśliła :621: nie kuś nie kuś :-D

kurcze a co dolega tej biednej dziewczynie o której piszesz? co za upiorna historia :( nie wiem nawet jak to skomentować...

no mi też szkoda wątku, ja tu zaglądam regularnie, ale jak widzę, że nikt nic nie pisze, to sama też się nie odzywam - aż tyle się nie dzieje w moim nudnym życiu :ico_oczko: liczę jeszcze tylko na nasze sierpniowe spotkanie :-)

jadę dziś do fryzjera pierwszy raz od roku - rozpusta :ico_oczko: postanowiłam coś zmienić na głowie, ale nie mam pomysłu, zobaczę co mi zaproponują.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

09 lip 2013, 20:59

Mad jej :( smutne to :((

ja to nie mam zbytnio czasu na internet i laptopa :/ na fb zagladam z tel ot tam od czasu do czasu tak jak dzis zajrze co slychac na forum gdy mam chwilke wolniejsza
jutro moja mala gwiazdka konczy 18miesiecy rany JUZ toż zdaje sie wczoraj ja urodziłam... czas mija stanowczo za szybko
od dziś Melcia mówi nara hehe i to brzmi mnie wiecej tak "narrra" takie dzwieczne RRR wymawia :)) moze w koncu cos ruszy z mowa

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

09 lip 2013, 21:24

Synek zmarł z powodu pęcherzycy. Okropnej choroby. Niestety genetycznej... Można być zdrowym nosicielem tak jak moja koleżanka i jej mąż.

Byliśmy na tym basenie, ale super sprawa ! Początkowo mała troszkę wystraszona bo dużo ludzi, głośno... dziwna woda bo inna niż w brodziku :P a potem to już dziecka nie było :P

No wymyśliłam wymyśliłam.... Coraz częściej myślę o drugim .... ale to nie takie łatwe zadecydować.
Najlepiej jak się podzieje i już :P

Na sierpień też liczę !

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

10 lip 2013, 21:38

Chcemy do Władysławowa gdzieś, bo i na Hel blisko i Westerplatte ;) Spontaniczny wyjazd, nawet noclegów nie szukamy :P
A wy ? Pisałaś, ale nie pamiętam.

Zdrówka dla babci i sił dla Ciebie ;*

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

12 lip 2013, 08:35

Witajcie dziewczyny
u nas wakacje na całego a ja ani chwili czasu nie mam Kuba rozrabia ile wlezie z dziewczynami a ja się miotam między domem pracą a babcią i niby rodzice przyjechali i miało byś trochę lżej a jest jeszcze więcej zamieszania :ico_olaboga:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 lip 2013, 16:33

hej, widzę, ze najwyraźniej nasz wąteczek umiera. Wpadam poczytać, ale pisać nie mam o czym, Ostatnio Ola nam zachorowała. okazało się , ze to zęby, bo idą jej chyba ze 4 w tym samym czasie. była biegunka, katar i kaszel :ico_placzek: /ale już jest prawie dobrze.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość