Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

14 lip 2013, 18:26

hej dziewczyny
przepraszamże dopiero teraz ale ...
Maja urodziła się 10 lipca o godz 11.50 - wyrobiłam się w 3,5 godz ufff a pojechałam do szpitala bez skurczów przecież na 8 za to z rozwarciem 5cm...
waga 3500g 56cm :)
od wczoraj jesteśmy w domu ale sił nie miałam coby kompa włączyć
siedzieć nie mogę bo mam szwy więc pewnie na razie tu nie będę wpadać bo piszę na stojąco przy biurku heh

buziaki dla wszystkich i dzięki za pamięć o mnie - troszkę podczytałam
Tiby i Donatka GRATULACJE!!!!! no to mamy dzieci urodzone w jednym dniu hiihi

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

14 lip 2013, 19:04

Anza gratulacje :ico_brawa_01:
Jak sie lepiej poczujesz to sie odezwij

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

14 lip 2013, 20:01

anza gratulacje :) Ja bym.chciala w 38tygodniu urodzic.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

14 lip 2013, 20:04

tibby jak u Was z kupkami maleństwa? bo mi Mikołaj zrobił 2 w szpitalu i na razie nic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 lip 2013, 20:48

Zioło, 40min na jednym. Dzis wisiał ponad godzinę. Co go odloze do łóżeczka to sie gmera i wcina łapki. Dalam mu teraz smoczek, bo cycki mi zwiędną. Teraz kima.

Donatka, Tom w dzień powrotu ze szpitala zrobił mi chyba jedna na dzień kupkę ale teraz robi ich sporo. Żółte takie. Dziecko na cyxu nie musi kupkac codziennie przecież.

Anza, coś czułam ze urodziłaś. Mamy w takim razie trojaczki :-D ale super! Gratulacje!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

14 lip 2013, 21:43

SOSNA, dzięki za pocieszenie w sprawie nacinania. Mam nadzieję, że tym razem też mnie to ominie, jeśli nie, przezyc to jakoś będę musiała.
U nas szatkę kupuje chrzestna matka, świeczkę ojciec chrzestny a kapkę rodzice.

ANZA! Gratulacje! Świetnie, czas rewelacyjny porodu!

DONATKO mam nadzieję, że nic zlego z tej krostki się nie rozwinie, ale nie ma co panikować tylko działać. Wstrzymać się od buziakowych pieszczot na jakiś czas, krostkę i jej okolice przemywać amolem albo nawet wódeczką na wacik i co jest najprostsze na opryszczkę-aptin kup i się pędzluj, przejdzie szybko i odkazisz się przy okazji.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

14 lip 2013, 22:33

hej dziewczynki

Donatka i Tibby widziałam waszych chłopców są po prostu cuuudni,ładne dzieciaczki "tworzą" was mężowie :-D
Donatka ja na początku brałam smoka do buzi jak Milenie upadł,ale jak poszłam do pediatry i ona zobaczyła język małej to od razu zapytała się czy nie slinie jej smoka i przestałam to robić bo podobno mogła sie nabawić pleśniawek,wtedy ten jej języczek przemywałam przegotowaną wodą i teraz już jest wszystko dobrze,a na opryszczke akurat mój mąż stosuje po prostu paste do zębów bo ona wysusza i leczy...

anza GRATULACJE kochana Majeczka duza dziewuszka :ico_brawa_01: i poprosimy niebawem zdięcie malutkiej :-D

jak tam MoniczkaAA? po chrzcie? Patryś był spokojny?

To teraz zostało was tylko 4 i idziemy na inny wąteczek,ale fajnie :ico_brawa_01:
to teraz ziolo kochana Twoja kolei więc czekamy :-)

A jak tam reszta mamusiek? Jenny,Małgosia,Brodzikowa mama :ico_sorki:

A doczytałam :ico_oczko: Małgosiu oby sie obyło bez nacinania :ico_sorki:
jenny wierze ze może robic ci sie juz ciezko i ciezej oddychac bo macica coraz wyzej jest,ja to nawet za duzo nie mogłam zjesc tak miałam wysoko brzuch i mała mnie kopała po nim,ale wszystko jak widac da sie przetrwać a ty lecisz tak z tymi tygodniami,ze nie obejzysz sie a bedziesz juz tulic synusia :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

14 lip 2013, 23:34

Tibby wow 40 min na jednym cycu to super. Tom musi sie dobrze najadac w takim razie, a pozniej przy nastepnym.karmieniu 40minut z drugiego cyca? Pytam, bo za niedlugo mnie czeka cycowanie. Wydaje mi sie, ze im dluzej Dzidzius pije z jednej piersi tym lepiej. Z drugiej strony chcialabym dwie piersi stymulowac.

Misia czyzby teraz byla moja kolej? Alez czas ucieka. Ja dzisiaj reszte kocykow I przescieradel popralam, bo byla piekna pogoda. Walizka spakowana. Chyba juz jestem gotowa.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 09:16

zioło, on potrafi nawet i ponad godzinę wisieć na jednym cycku. Z kilkoma przerwami na bekniecie czy krotka drzemkę przy cycu. Muszę go czasem budzić podczas sesji karmienia bo ciumka powoli i zasypia.
Cyce wielkie jak baniaki! Chyba dzis pomogę sobie laktatorem bo młody jeszcze wszystkiego nie ściąga a po karmieniu i tak czuje ze są ciezkie.
Oczywiscie sutki nie przyzwyczajone to bola. Na szczęście krew nie leci. Lidze ze z każdym dniem będzie coraz lepiej.
Oczywiscie jak łatwo sie domyślić ssak cyca.

Dzis spal z nami w łóżku. Póki tyłek boli ma na to oficjalne pozwolenie.
Juz myślałam ze krwawienie ustało bo wczorajszy cały dzień nic nie brudzilam a tu po nocy z cycem znów krew... A myślałam ze chociaż jeden problem sie skończył.

Zioło, fakt teraz ty. A dopiero co narzekalas ze do końca daleko a tu proszę. Możesz rodzic w każdej chwili. Jakas wizyta przed porodem cię jeszcze czeka?

Jenny, juz za moment 8kwiatek! Coraz więcej tych tygodni na twoim koncie. Spokojnie przenosisz te 32tc które nakazał osiągnąć ginek. A jak tak sie stanie, to będzie czekał na samoczynny rozwój akcji czy wywołanie np. po 36tc dla bezpieczeństwa? Coś w ogóle wspomina o porodzie?

Anza, czekamy na foteczki niuni!

Donatka, jak noc? Jak krocze?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

15 lip 2013, 09:22

Dziewczyny, gdzie Wy chcecie, żeby po 5 dniach od porodu skończyło się krwawienie? Po to połóg tyle trwa 6 tygodni- bo tyle odchody schodzą- nie krwiste ale śluz i inne też i to jest jeszcze połóg. Jak nie schodzą to do lekarza trzeba bo się skrzep zrobi i szpital gotowy bo zakażenie.
U mnie w obydwu przypadkach krwawiłam 3 tygodnie i 3 tygodni śluz (od zółtego po szklisty ze mnie schodził).

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość