donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

24 lip 2013, 13:03

my trochę pospacerowali, wróciliśmy o 12 nakarmiłam małego i śpi, a my z Szymkiem robimy mufinki,

byliśmy u naszej pediatry, zbadała i obejrzała dokładnie małego, wszystko ok, mam go kąpać w krochmalu,
dała nam skierowanie na usg bioderek,
byłam po papierki na becikowe, trochę tego załatwiania jest, muszę zadzwonić dziś do gina i powiedzieć , żeby mi to zaświadczenie wystawił, babka mówiła, że może pediatra, bądź lekarz na podstawie książeczki ciąży, tylko moja została w szpitalu, nie oddali mi, mam nadzieję, ze tam jeszcze jest, jak będę jechać po obiedzie do mamy to wjadę do szpitala,

tibby
spytaj położnej co na ten trądzik albo poczytaj w necie, a może też kąpiel w krochmalu pomoże :ico_noniewiem:
jenny ja też wierzę, że do 34tc wytrzymasz, a nawet i dłużej :ico_oczko:
Misia Milenka ładna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , dobrze, że osłuchowo czysto :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

24 lip 2013, 14:54

My juz po szczepieniu :ico_sorki: bylo troszke placzu ale mniej mi sie wydaje niz poprzednio choc powiem Wam ze moj Patryk jakos nie plakal bardzo jak inne dzieci placza tylko tak jakby skomlal ale lezki z oczu mu lecialy bardzo i czerwony na buzi sie zrobil z tego wszystkiego :ico_noniewiem: ale juz po wszystkiemu wiec uffff.... mozna odetchnac z ulga. dobrze ze byl ze mna moj maz to on go trzymal zeby pani pielegniarka mogla zrobic wklucie ubieral go potem tez a ja w tym czasie zajeta bylam rozmowa z Pania doktor to nawet jakos nie mialam czasu uronic tym razem ani jednej lezki.
spytalam pani doktor co z kupkami bo dalej ich brak wiec na kupki zalecila jabluszko ze sloiczka poniewaz u Patryka rzadko wystepuje kupka to zeby jakos jej pomoc pani pediatra pozwolila w malutkich ilosciach wprowadzic jabluszko od dzis :) najpierw zaczniemy od pol lyzeczki przez 3 dni a potem 3 dni kolejne juz cala lyzeczka i bedziemy czekac na efekty. pozwolila tez kiedy bedzie sie spinac poruszac mu tam termometrem albo w ostatecznosci podac czopka.

Drugim problemem to jest ze moj Patryk tez nie chetnie tak podnosi glowke i mamy czesciej go klasc na brzuszku mimo ze sie zlosci i denerwuje ma dlugo lezec i cwiczyc miesnie karku by potem moc samemu trzymac glowke. jesli efektow nie bedzie to za 2-3 tyg. mamy sie pojawic u pani doktor. a jesli beda efekty to dopiero bedziemy sie widziec na kolejnym szczepieniu za 6 tyg. (4.09)

oglnie osluchowo u Patryka czysto :-)
wazy 5870 g [przybral od ostatniego szczepienia 1290g] ( sadzilam ze bedzie wazyc wiecej ale pani doktor zapewnila mnie ze ladnie przybiera na wadze tak ksiazkowo :-) ) aaaa i ma juz 63 cm dlugosci :-)

donatka z becikowym jest troche zalatwiania ale jak zbierzesz wszystkie potrzebne papiery do kupy to szybko zalatwicie i dostaniecie becikowe :-) super ze z Mikusiem wszystko dobrze :-)

misia Milenka sliczna dziewczynka a jakie fajne faldki ma juz na nozkach :-) wycalowalabym ja :-)
Moj Patryk tez jak sie go na prosto wezmie trzyma na rekach to glowke trzyma na brzuszku tez pozlosci sie pozlosci ale unosi glowke tylko gorzej jak sie go wezmie tak za ramionka jak lezy na pleckach i do pozycji siedzacej to wtedy glowy do przodu nie ciagnie tylko zostaje w tyle i nawet Pani pediatra stwierdzila wlasnie ze to jest dlatego tak bo nie cwiczy miesni karku i on nie wie co z ta glowa zrobic i dlatego may go cwiczyc czesciej takie jest nasze zadanie domowe do odrobienia :-P

jenny ja tez wierze ze wytrwasz nawet i wiecej niz zaklada lekarz :-) slina kobieta jestes i walczysz jak mozesz a malenstwo ma ta sile tez po mamusi i na pewno razem wtrwacie jak najdluzej do bezpieczniejszego terminu :-)

tibby to moze wlasnie ta kapiel w krochmalu pomoze. sprobuj

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

24 lip 2013, 15:02

aaa jeszcze acidolac baby przepisala nam zebysmy podawali Patrykowi.
no ciekawa jestem czy cos teraz to wszystko pomoze na te kupki :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

24 lip 2013, 17:00

Monika uff dobrze,ze juz po szczepieniu :ico_sorki: I ładnie przybrał na wadze :ico_brawa_01: moja Milenka 10 lipca ważyła 4800gr nie wiem ile mierzyła bo Pani doktor jej nie zmierzyła tylko obwód główki itd..Powiedziała,że jest na srodku skali takze wszystko ok,bo ja sie martwiłam,że ona az za bardzo przytyła bo taka pyza sie zrobiła,on juz je 150ml mleczka :ico_szoking: głodomorek jeden :-D ale spi mi ładnie za to jak zjadła wczoraj te 150ml o 24 to dzis o 10 rano sie obudziła z :-D takim usmiechem :ico_haha_01: A co do główki Milena tez strasznie wyje jak sie ją kładzie na brzuszku to wziełam sie na patent i kłade ją na brzuszku,ale na sobie i mówie do niej zagaduje zobaczymy,bo tez mamy takie zadanie domowe aby ćwiczyła główke,ale to serce sie kraja jak ona tak rozpacza :ico_noniewiem: a jak siedzi czy ja trzymam to ładnie trzyma główke i sie nawet juz prawie nie chwieje :ico_noniewiem:

A to my razem,musiałam zrobic u siebie w ubikacji bo w przedpokoju nie byloby tak dobrze widac nas :ico_sorki:
Obrazek

Donatka super,że z maluszkiem wszystko ok :ico_brawa_01: i tak to prawda,że kąpiel w krochmalu jest najlepszy wszystko załagodzi a nawet wyciągnie tak,ze po 3 takich kapielach wszystko schodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

24 lip 2013, 17:28

Misiu, aż miło na Was patrzy się, a Milenka coraz większa.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

24 lip 2013, 19:02

oj tak to prawda co pisze jenny az milo sie na Was patrzy :-)
misia Milenka taka juz duza ze ona wyglada mi na 5 miesieczne dziecko a nie na 2 miesieczne :-D oj pyzia to sie zrobila ale to fajnie przynajmniej jest co wycalowac :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

24 lip 2013, 22:25

Misia, potwierdzę ze milusio na was sie patrzy. Milenka ma twoje oczy? Tak mi jakos na pierwszy rzut takie skojarzenie przyszło.

Monika, ładna waga Patryczka. Będzie szczuplak z niego po mamusi ;)

Juz mu krochmalem przelecialam ta twarz i trochę zbladlo mu wszystko. Będziemy przemywać przy każdym przewijaniu i może zejdzie. Oby, bo za tydzień sesja!

chłopaki mi spia wiec ja też uciekam do łóżka.
Jutro o 10 wizyta położnej. Zobaczymy co powie na małego.

Akt uroda młody juz ma. Pesel za miesiąc.

:ico_tort: za 2 tyg.Tomaszka.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

25 lip 2013, 06:28

I kolejny tydzień do przodu:)

Ziolo co słychać u Ciebie, jak Twoje samopoczucie?

Małgosiu a Ty dziś masz wizytę, daj znać po.

Jak tam pozostałe dzieci wyspane?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

25 lip 2013, 06:56

Hej dziewczyny
Ja od dokladnie pierwszej w nocy mam skurcze. Co 3, 4, 2 minuty. Sa juz dosc bolesne. No tyle, ze nieregularne. Boli mega, a ja wiem, ze nie ma co jechac do szpitala, bo mnie odesla. Wody czop nic nie odeszlo.
To na pewno "TE" skurcze, bo boli tak samo jak przy porodzie z Oli.
wszyscy domownicy spia, a ja chyba przeniose sie na pilke I poruszam biodrami. Nie wiem czy wysylac R do pracy, czy nie. Bo nie wiadomo ile jeszcze tak sie bede meczyc dopoki nie przyjda czeste I regularne. Juz 5 godzin sa dokladnie co 3, 4 minuty.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

25 lip 2013, 07:29

Witam,
Dzis sobie nie pospalam, pobudki co 2h,
Jenny za 32tc :ico_brawa_01:
Ziolo no to sie zaczelo, zycze szybkiego porodu i czekamy na wiesci :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość