Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 10:08

Dzisiejszej nocy usnęłam po 3 a o 6 obuził mnie mega skurcz łydki a póżniej o 8 i już sobie nie pospałąm . Stawiam za 36 tydzień :ico_tort:
jenny - to widze że za spaniem masz podobnie :ico_noniewiem: oby ząb nie bolał to po porodzie go zrobisz
betina - super wieści po wizycie :ico_brawa_01: oby już tak zostało i fajnie że masz dobre samopoczucie. Rocznica udana :ico_brawa_01:
szkieletorku - tort z cukierni z żelowym spangboobem :-) to ulubiony bohater Idy
Kołyska nie z gluka jakś bezfirmówka :ico_haha_01:
Wizytowe wiadomości dobre a coś gin mówił że cc jak malutka siedzi na pupie ?
loena to mąż nie dał pospać
spinka napisz jak Polcia mam nadzieje że już lepiej a że ty śpisz dziś dłużej skoro już rozpoczęłaś urlop

Duszno mi i gorąco choć na dworze pochmurno

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 10:28

Betina, Szkieletorek super wiesci po wizycie :ico_oczko:


Jenny oby zab nie bolal :ico_sorki:


Edulita to nie pospalas znowu :ico_olaboga:


Marcel wstal godzine temu jak mi sie akurat spac zachcialo :ico_haha_01:
Zazyczyl sobie bajke na plycie i siedzi i oglada
Ja chyba zrobie obiad a pozniej pewnie na dzialke sie przejdziemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 11:19

Witam!

Ja z rana już byłam w mieście (30 km od nas) bo trzeba było zawieźć mocz i moje zwolnienie do biura, ale okazało się po rozmowie z dr że jednak nie musimy dawać na posiew moczu, bo to żołądkowa sprawa, czyli tylko zwolnienie, ale i tak wróciliśmy przed 10.
Nocka nieciekawa, do 1 A. leżał z Polą (spała od 12, ale bardzo niespokojnie) a od 1 już ja, gorączka b. wysoka, syrop i okłady jej robiłam, poza tym zwróciła i ma biegunkę - oby szybko przeszło. Warta trwała do 3, potem już do 7 pospaliśmy. Teraz chyba już lepiej się czuje po Nifuraksydzie, syropu od gorączki na razie nie podaję bo ma niewiele ponad 37.

Edulita kołyska fajna, brzuszek spory ale szpiczasty i wydaje mi się że jeszcze dość wysoko :ico_oczko: Lampiony cudnie wyglądają, dziewczynki super. To Cię wychwaliłam, ale szczerze :-)

Szkieletorku dobrze, że ok z maleństwem :ico_sorki: Nie przemęczaj się

Jenny może ząb da Ci troszkę poczekać :ico_sorki: Współczuję nocki, rozumiem Cię bardzo dobrze.

Betina super że serducha w porządku, no i że macica ok. Fajnie z tą rocznicą, ja też bym już miała chęć pójść gdzieś z A. n ale aktualnie mamy inne zajęcia (czytaj chora Pola).

Leona co dzisiaj na obiadek robisz?

Lala dzięki, co u Ciebie?

Dziewczyny dziękuję bardzo za troskę :ico_sorki: Zastanawiam się skąd się to jej wzięło, bo przecież od poniedziałku nie była w przedszkolu :ico_noniewiem: Ja mam dzisiaj w planach przede wszystkim Polę, obiadek, i jak się uda to prasowanie. Wczoraj pranie zrobiłam, dziś pewnie jeszcze jedno.
Postaram się zdjęcie malutkiej wstawić.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 12:16

Moja córcia

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 12:28

spinka - niuńka słodka :ico_brawa_01: Pola mogła to wcześniej gdzies podłapać niektóre wirusy inkubują się w organizmie przez jakiś czas - mam nadzieję że szybko przejdzie i że kolejna nocka już będzie przespana bez atrakcji typu temp. i inne :ico_pocieszyciel: ucałuj Polcię od forumowej ciotki :ico_buziaczki_big: odpoczywaj każda chwilkę kiedy możesz musisz o siebie dbać
Dziękuje za pochwały :ico_sorki:
leona - może uda ci się zdrzemnąć z Marcelkiem

Widze że na tym naszym wątku mało kto teraz dobrze się wysypia :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 13:03

Spinka biedna Pola :ico_olaboga: zdrowka dla niej :ico_sorki: :ico_sorki:
Sliczna druga panienka ci rosnie :ico_brawa_01:

U mnie na obiad dzisiaj spaghetti, wlasnie zajadamy :ico_oczko:


Edulita z Marcelem raczej sie nie zdrzemne bo on jak wstal tak do 22ej bedzie szalal, ale moze na popoludniowym pasmie bajek uda mi sie zdrzemnac :ico_haha_01: :ico_oczko:
Na razie sie trzymam, wrocilismy z dzialki, zjemy obiad i synus namawia mnie na lody, moze sie przejedziemy rowerem do centrum

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 14:07

edulita super lampiony ,widać że urodzinki się udały.Twój brzuszek piękniutki szkoda że a takiej piłeczki nie mam.
spinkacóreczka urocza, jeszcze raz zdrówka dla Polci
szkiletorkusuper że wszystko ok
Moja nocka dziś też nie była zaciekawa .Zasnełam dopiero ok 2 strasznie męczyła mnie zgaga ,ale to zakare że zjadłam kolacje ok 20 ;30.Po za tym mąż wypił kilka piwek z kolegą i efektem tego było głośne chrapanie w nocy .Myślałam że go zabije.
Małemu wczoraj obiecałam że dziś pojeżdzimy rowerami , więc musiałam dotrzymać słowa po zatym troche spraw miałam do załatwienia no i koniecznie plac zabaw zaliczyć .Wyjechaliśmy o 10 i niedawno wróciliśmy.Obiadku już nie mam siły robić , naszczęście mam zupę pomidorową z wczoraj , póżniej może usmaże placki ziemniaczane

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 14:17

My po obiadku, teraz mam Poli poczytać. Dzisiaj smażyłam schabowe ze względu na mojego tata, który pomaga A> przy żniwach i nie lubi drobiu :ico_oczko:
Dziewczyny na zgagę polecam mleczko Malox - od razu przynosi ulgę.

Lala po plackach ziemniaczanych też raczej będziesz miała zgagę.

Leona ja niby przy Poli mogę ale ja jakoś w dzień nie bardzo potrafię spać.

Edulita a ja jak poczytałam o Twoich skurczach, to myślałam, że może już już. Jakby się coś działo to daj znać smskiem :ico_sorki:

Co do zdjęcia małej to nie wyraźne, bo znowu łapki przy buźce miała, gin już zwątpił i nagle zdjęła jedną rączkę, i tak nie jest przodem zdjęcie, ale pierwsze ujęcie twarzy jakie udało się zrobić.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 16:05

A mnie jak w dzien zmuli to i bawiacy obok Marcel nie przeszkadza :ico_haha_01:

Po obiedzie zaliczylam z 40min drzemki i pojechalismy do centrum, przed chwila wrocilismy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

01 sie 2013, 16:06

Lala na zgagę polecam migdały tylko wolno je jedz. Miałam zgagę 24 godz i wizję, że tak będzie już do porodu, ale przeszło. Unikaj napojów gazowanych i soków oraz smażonego dopóki nie będzie lepiej. Mnie już piekło po wszystkim nawet po wodzie, więc zachcianka na napoje gazowane mi już przeszła.
Edulita brzuszek super. Jeszcze trochę i Twój synek będzie spał.w tej kołysce. A urodzinki po buziach dziewczynek widać, że udane.
Lala mój M też chrapie i to bez piwa, więc jak obudzę się w nocy.to już mi trudno zasnąć.
A powiedzcie mi ile takie ubranka używane mogą być przechowywane i jak najlepiej to zrobić gdyby chcieliśmy za kilka lat rodzeństwo dla synka?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość