Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 19:40

Tibby dziś oki, znów mały boleśnie wygina się.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 19:45

niestety znam to uczucie i jeszcze je dobrze pamiętam. Ale jeszcze musisz wytrzymac. Koniecznie jeszcze 13 dni!

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 19:49

Tibby, czyli to normalne, bo już bałam się, że ma za mało miejsca.
Misiu, wow Milenka już ma 3 mc, ale czas leci. :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 20:13

:ico_tort: :ico_buziaczki_big: MILENKO !

Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 22:37

hej. Dawno mnie tu nie było. Byłam z małym na wakacjach u kuzynki. Sama bo mąż nie ma urlopu :( maly się wyspał na dworze przed domem. Wszyscy go wywozili, wynosili. :D ogólnie miał jak w raju. Teraz sobie śpi. Już się uśmiecha, gada, marudzi, rozgląda. :) martwi mnie tylko, że główki nie podnosi.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 23:24

Dziekuje dziewczynki w imieniu Milenki :-)

Monika ciekawe czemu Twój Patryk tak jada hmm :ico_noniewiem: z tym kleikiem masz racje,ja daje Milenie zazwyczaj po nocy teraz tylko kleik czyli 150ml mleczka i tak z półtorej łyżeczki od cherbaty kleiku,bo wiadomo jak śpi mi po 9 godzin a w nocy się nie budzi to rano musi mieć treściwe sniadanko,a na noc zjada mi mleka 180ml i pewnie tez dlatego tak długo wytrzymuje i nie jest głodna... a waży jakieś 6kg jak ją wazyłam u mnie na wadze :ico_noniewiem: w środe idziemy na kolejne szczepienie to porozmawiam z pediatrą czy wogóle mam zageszczać to mleko :ico_noniewiem: i czy dobrze waży :ico_noniewiem: a co do wiercenia sie w czasie karmienia to Milena ma dokładnie,to se pierdnie,to se kichnie,caały czas sie rusza jakby miała conajmniej owsiki w pupie,no przyznam denerwujące to jest :ico_noniewiem:

mama2013 ojj kochana,niuniek ma jeszcze czas na podnoszenie główki,moja Milena ma 3 miesiące i do tej pory na brzuchu do końca jej nie podniesie,bo się boi lezeć na brzuchu i koniec co zrobisz,a jak juz lezy na tym brzuchu to wcina piąstke :ico_noniewiem:

jenny wszystko kochana to co opisujesz to jest normalne,ale ja np wiedziałam,ze Milena ma za mało miejsca i mówiłam lekarzą o tym,ale oni nie słuchali no to jak sie juz urodziła i Dzieki Bogu samo sie wszystko ruszyło,bo jakbym miała to CC tak planowo jak miałam zaplanowane to byłoby źle,bo juz Milena urodziła się w taki sposób,że całe jej ciałko tak jak lezało u mnie w brzuszku tak i na zewnątrz zamiast byc prosta to ona główke nóżki pupke miała w jedna strone skręcone na szczęście to jej mineło i juz jest ok,bo czekałaby nas rechabilitacja :ico_sorki:

a to my dziś :)
Obrazek
i z babcią :)
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 sie 2013, 23:29 przez misia81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: wiosna-lato 2013

16 sie 2013, 23:28

misia mój jak miał 2 tygodnie to podnosił. Teraz juz nie chce leżeć na brzuchu. Marudzi .. eh ten synu mój. Dzisiaj troszkę podnosił. Zobaczymy co dalej ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

17 sie 2013, 06:32

Misia, ale piękna dziewczynka z twojej córeczki! Jaki gustowny kapelusik ;-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

17 sie 2013, 12:33

no w koncu u nas poszly dwie kupki :ico_sorki: wczoraj jedna i dzis jedna :-) juz sie balam ze nie zrobil bo cos dlugie on przerwy robi sobie ale najwidoczniej tak juz ma bo potem bez zadnego napinania sie i wiercenia kupka idzie i nawet nie wiadomo kiedy :-) tylko jak juz cos czuc albo jak sie go przebiera to wtedy mile zaskoczenie ze kupka jest :-)

mama2013 Twoj synek ma jeszcze duzo czasu na podnoszenie glowki. uwierz mi ja mialam ten sam problem ale wzielismy sie na sposob i juz podnosi i trzyma sam ladnie glowke. co prawda jeszcze od czasu do czasu jak na rekach jest gdzie mu sie zachwieje ale trzyma ladnie. z tego co wiem to dziecko moze nawet w 5 mies dopiero trzymac ladnie glowke. kazde dziecko rozwija sie indywidualnie i najwidoczniej Twoj synek potrzebuje jeszcze czasu zeby trzymac prosto nawet na brzuszku lezac. co on ma dopiero skonczony 1 mies. ponad wiec nie wymagaj od niego ze bedzie trzymac juz glowke. na wszystko trzeba czasu. sama sie o tym przekonalam.

misia no urocza ta Twoja Milenka! :ico_brawa_01:
ja wczoraj dalam kleik do mleka na noc ale i tak przespal mi Patryk tyle ile by przespal bez kleiku. w nocy i tak wstawalam zeby go karmic. byc moze za malo dalam tego keliku do mleka i moze dlatego ale nie chcialam na pierwszy raz przedobrzyc zeby mu co potem zaszkodzilo. dzisiaj dam mu troche wiecej i zobaczymy ile przespi. ja na razie poki co bede dawac mu tylko na noce zeby dluzej pospal.

a we wrzesniu ja bede szla z nim na szczepienie to spytam pediatry czy moge juz zaczac co inne wprowadzac. chce mu urozmaicic troche diete juz zeby szybciej poznawal smaki.

A z tym jedzeniem u patryka to on chyba sobie poprostu sam juz normuje ile chce zjesc tego mleka ile ma poprostu zapotrzebowania. bo nawet jak zje mniej to i tak potem za kolejne 3 godziny je. wiec glodny nie siedzi.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

17 sie 2013, 21:13

Witajcie
tak Was podczytuje, ale jakos weny do pisania nie mam. Moj R niestety nie bedzie w domu przez dwa tygonie :( Troche mi smutno z tego powodu. Mimo wszystko chyba calkiem niezle sobie radze. Tylko jak ode w nocy spac to sie boje czy Antoni bedzie spal czy dawal do wiwatu. Bo jak tu funkcjonowac bez snu. W dzien nie ma mowy o drzemce.

Jenny gratuluje kolejnych tygodni.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość