Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 11:57

Lekko mnie skurcza, w krzyżu boli ale nie wiem czy znów nie przejdzie.
I nie wiem czy rano w dużej ilości kremowego śluzu nie było śladów zakrzepłej krwi ale minimalnie, że prawie wogóle, w każdym razie czopem nazwać tego nie mogę.
Eh, pewnie przejdzie...
Trochę brzuch twardnieje...

No i laktator przyszedł :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 12:17

Stawiam torta za 9 kwiatek :ico_tort:
Małgosiu ja grzecznie czekam na Ciebie, nie mam zamiaru przed kolejkę wpychać się.
Ciekawe co u Brodzikowej.
A u mnie ranek spokojny, później mały zaczął napierać na dół i w taki sposób brzuch mam twardy, poczekam jeszcze trochę jak nie będzie lepiej wezmę tabletkę.
Dziewczyny stosujecie jakoś dietę jak karmicie piersią, bo różnie piszą?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 12:19

jeny wow wow wow to już 9 kwiatek,popatrz jak daleko zaszłaś,a tak się bałaś.....już nie długo i możesz spokojnie rodzić.....wiedziałam że ci się uda ..powodzenia kochana...

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 13:50

Jenny - Ty już na końcówce !!!! suuuuuper!!!!!!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 14:48

MonikaAA wspanaile,że kleik podziałał i jak długo pospał :ico_szoking: no brawo :ico_brawa_01: A jaki on podobny do was o jaaaa teraz musze się przypatrzyć czy do Ciebie czy mężnego :ico_oczko:

I Milenka dzis pieknie główke podniosła na brzuszku aż sie popłakałam,jednak po prostu jest z niej leniuszek i już :-D

ziolo jak widać masz dwa przypadki mojej córy i Patryka więc i Twój synuś prześpi :ico_haha_02:
Ciekawe jak Brodzikowa bo miała już mieć jakiś czas temu wywołanie porodu...
noo sama jestem ciekawa bo juz dawno sie nie odzywała :ico_noniewiem: ale coś czuje,ze juz jest rozpakowana :-) czyli zostaną jeszcze Małgorzatka i jenny i uciekamy z tego wątku w końcu :-D

Małgosiu jestem z Toba kochana oby już sie coś ruszyło :ico_sorki:


Jenny za 9 okienko kochana :ico_brawa_01: pochwal sie nam brzusiem ostatni raz :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 15:11

Misiu planuje jutro zrobić zdjęcie brzuszka. Narazie 6 kg do przodu i obwód brzuszka 92 cm. Waga ostatnio drgnęła znów, więc do porodu jeszcze pewnie przytyje.
Gdzieś kiedyś czytałam, że dzieci na początku najczęściej podobne są do tatusia nie bez powodu pewnie, a później zmieniają się. Matka natura o wszystkim pomyśli. A ja dziś do ginka to dam znać co mi nowego powie, oj zdziwi się jak mnie zobaczy.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 19:02

Monika slodziak z Teojego Patryczka. Pieknie sie usmiecha.
MonikaMisia ja pewnie tez bede dawac kleik jak Anthony skonczy 3 miesiace. Mam tez nadzieje, ze to mu pomoze przesypiac noce.

Mnie piersi znowu bola. Kapusta poszla w ruch.
dziekuje :-) kleik smialo mozesz wprowadzic i tez Ci bedzie ladnie synek przesypiac noce jak mi i Milenka misi :-)

oby bol piersi minal :ico_sorki:
ja tez stosowalam oklady z kapusty i nie bylo to przyjemny zapach potem ale mi ona pomogla troszku.
Lekko mnie skurcza, w krzyżu boli ale nie wiem czy znów nie przejdzie.
I nie wiem czy rano w dużej ilości kremowego śluzu nie było śladów zakrzepłej krwi ale minimalnie, że prawie wogóle, w każdym razie czopem nazwać tego nie mogę.
Eh, pewnie przejdzie...
Trochę brzuch twardnieje...

No i laktator przyszedł :-)
to czekamy Gosiu na rozwoj sytuacji :-) a to lada moment moze sie zaczac :ico_brawa_01:
super ze laktator dotarl przed porodem jeszcze :-)
Stawiam torta za 9 kwiatek :ico_tort:

Dziewczyny stosujecie jakoś dietę jak karmicie piersią, bo różnie piszą?
:ico_brawa_01: piekny ten ostatni kwiatek :-) widzisz jak dzielnie dotrwalas do ostatniego kwiatuszka :-) teraz jestem przekonana ze jeszcze dotrwasz do samego konca :-)
ja jesli chodzi o diete to trzymalam przez pierwsze poltorej miesiaca a jak Patryk zaczynal 2 miesiac to juz wprowadzalam wszystko w swoja diete wiadomo w malych ilosciach ale juz stwierdzilam ze wiecej na diecie sie katowac nie bede i polozna mi tez powiedziala zebym probowala jesc wszystko (nie doslownie bo rzeczy wzdymajacych nie jadam) ale z umiarem i obserwowala przy tym Patryka czy cos mu szkodzi to co jem jesli tak to wtedy odstawiam. ale jak dotad to raczej nic mu nie szkodzi to co ja zjem.

misia fantastycznie ze Milenka podniosla glowke :ico_brawa_01: widzisz a tak sie balas a tu poprostu potrzeba troche czasu i mobilizacji :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 21:32

:ico_brawa_01: JENNY, piękny ten ostatni kwiatek :ico_brawa:

Na razie nie rodzę, przynajmniej nic o tym nie wiem :ico_haha_01: pełen luz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

19 sie 2013, 22:50

zaglądam czy jakaś nie rodzi :-D ale widzę że Malgorzata nadal dzielnie się trzyma :ico_oczko:

[quote="jenny1983"]
Gdzieś kiedyś czytałam, że dzieci na początku najczęściej podobne są do tatusia nie bez powodu pewnie, a później zmieniają się. Matka natura o wszystkim pomyśli.[ /quote]

obserwując otoczenie, to ja bym raczej powiedziała że jak pierwsza jest córka to ona podobna do taty, jak syn to do mamy. :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

20 sie 2013, 07:18

Witam :-),
Ja juz nie spie, deszcz pada, Mikus zasnal mi na rekach, wiec z nim siedze,
Ciezki juz jest, rosnie jak na drozdzach:-), buzka juz ladna, takze mleko trafione,
Jenny za 9 kwiatek :ico_brawa_01: , podczytalam na jesiennych mamuskach i ciesze sie,ze po wizycie wszystko dobrze ;-) ,
Malgorzatka lada dzien juz bedziesz tulic synka , wrzuc nam jeszcze fotke brzusia :,

Misia, Monika sliczne te Wasze pociechy :-D
Ciekawe co slychac u reszty mamusiek?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość