Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Kulinarne eksperymenty ;)

30 lip 2013, 10:25

Jeśli marzą Wam się eksperymenty wybierzcie się do baru sushi Besuto w Warszawie na Nowym Świecie :D Można tam spróbować w poniedziałki i we wtorki kuchni bug cuisine czyli ... potraw z owadów ;)
Ja idę tam pierwszy raz w przyszłym tygodniu - wyciągają mnie znajomi i bardzo jestem ciekawa jak to smakuje :D

DoradcaFrisco
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2013, 10:00

Re: Kulinarne eksperymenty ;)

21 sie 2013, 10:23

Kulinarne eksperymenty najłatwiej zacząć od zmiany jednego-kilku składników w sprawdzonym daniu, albo wymieniając w niej zestaw przypraw. No chyba że ktoś doskonale wie co robi i może sobie pozwolić na pełną kreatywność w gotowaniu ;)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Kulinarne eksperymenty ;)

31 mar 2014, 15:50

Lubię eksperymentować. Ostatnio zrobiłam makaron z brokułami i kurczakiem w sosie śmietankowym. Pycha:)
Teraz chciałabym przyrządzić Perliczkę. Znalazłam fajny przepis na http://www.superstyler.pl/kuchnia/perliczka-w-maderze-na-kapuscie-i-grzybach-pomysl-na-obiad-kuchnia-polska-przepisy/ i wydaje mi się że jest idealny na Wielkanoc. Święta akurat spędzamy u teściów więc wypadałoby przygotować coś ekstra:)

viki88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2014, 15:14

Re: Kulinarne eksperymenty ;)

24 kwie 2014, 13:26

Polecam makarony PERINO! Firma specjalizuje sie włoskimi makaronami. Są super! Bardzo dobre, wręcz pyszne ! Do tego są robione z tylko naturalnych składników. Polecam ! Tutaj macie ich stronę internetową: http://perino.pl/
Świetne rozwiązanie przede wszystkim dla właścicieli restauracji

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość